>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podejście matematyczne

P 18

pablozur

Użytkownik
Potrzebuje strony, gdzie mógłbym mieć dostęp do tabel rożnych lig, z uwzględnieniem że mógłbym obejrzeć tabele po interesującej mnie liczbie kolejek.
Bardzo mi na tym zależy bo ogarniam pewien projekt z zastosowanie wyższej matematyki ???? ogólnie ekonometria, modelowanie procesów, statystyka matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa itp itd ???? Początkowe efekty pracy są interesujące, ale potrzebuje więcej danych dlatego potrzebuje takiej strony. Będę starał się zamieszczać co jakiś czas efekty mojej pracy tutaj...
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Na wstępie mogę powiedzieć tylko że zamierzam wygenerować modele do prognozowania Over/Under 2,5 ... Jednak czeka mnie dużo pracy przy gromadzeniu danych historycznych, więc gdy ktoś poda mi stronę o którą prosiłem wyżej, będę bardzo wdzięczny, co może owocować w przyszłości. Jeśli uznam mój system przynoszący oczekiwane rezultaty, zamierzam coś na tym zarobić ????
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Dziękuję bardzo za tą stronę, dokładnie czegoś takiego szukałem, teraz czeka mnie dużo pracy. W przyszłym tygodniu postaram się napisać coś więcej....
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Ku mojemu zdziwieniu udało mi się, zyskać 86% skuteczności typowania na danych historycznych z 2 sezonów. Musze przeprowadzić konieczne testy jeszcze. Zadowolony będę jeśli zyskam ok. 65 % skuteczności. ps. Chociaż niestety np. dzisiajszy mecz chelsea z kogutami byłbym złym typem ????
 
P 18

pablozur

Użytkownik
+ dzisiaj popracował nad zarządzaniem &quot;portfelem&quot; jaki zamierzam zastosować przy obstawianiu. Ten styl zarządzania pieniędzmi i stawkami wydaje mi się optymalny. Zamieszczam poniżej arkusz z rozpisanym tym systemem. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać tutaj
ps. jeśli będzie potrzebna wersja dla starszego excela prosze pisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 18

pablozur

Użytkownik
Cieszę się ???? wydaje mi się że ten styl dobierania stawek maksymalizuje nasze zyski przy zmniejszeniu strat jakie możemy ponieść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cock 756

cock

Użytkownik
Jestem zachwycony - brawa dla Kolegi!

Jeśli można &quot;pouprawiać&quot; koncert życzeń uważam, że pomocnym byłby też kalkulator stawki (dobór jednostek) do szacowania bukmachera. Trochę niejasno się wyrażam, ale tu zrobiłeś świetną rzecz dla płaskostakerów by albo ograniczyć ich wtopy, albo powiększyć zyski. Arkusz nie uwzględnia doboru stawki dla 1,30 i 2,90... Takie narzędzie nauczy konsekwencji. ;)

Np. 2% BR dla kursu 1,95, itd... Przybędzie kolumn na poszczególnych levelach ale z takim suflerem ciężko będzie o &quot;oooooooooooogień&quot;. ;)
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Hmmm jakbyś mógł rozwinąć temat o co Ci dokładnie chodzi w privie np to chętnie dopisze to czego chcesz ???? taki prezent na gwiazdke;p
 
J 14

jan1051

Użytkownik
Witam
Od niedawna zacząłem typwać, mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym plikiem money managment, jak to działa? Czy to nam pokazuje jakoe stawki powinniśmy dobrać w zależności od budżetu? I o co chodzi z tym B/X
dzieki z gory
pzdr.
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Dokładnie tak. Jeśli ktoś gra stałymi stawkami niezależnie od kursu to wartość jednej jednostki pokazuje za ile powinien grać. A to B/X to jest budżet przez ilość jednostek czyli za ile procent całego budżetu chciałby grać. Np jak jest 25 to dzieli całość przez 25 czyli 1/25 to jest 0,04 czyli grasz za 4% budżetu. A przy zmianie levelu decydujesz przy jakies zdobyczy ww jednostek przechodzisz na wyższy poziom i na większe stawki, ciągle zachowując te przykładowe 4%.
Pozdrawiam i mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłem ????
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Niestety trochę się przedłuża moja praca wynikająca z braku czasu, świąt itp itd. Pozatym same zbieranie danych zabiera strasznie duzo czasu ???? Gdy znajdę wolną chwile napiszę makro które znacznie przyspieszy cały proces. W przypadku jakbym miał problemy czy są tu osoby znajace sie na vba?
 
Do góry Bottom