>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podejrzane spotkania/Manipulowane mecz/Value by !# Manipulaion #!

manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Poprzedni temat mocno zakopany,więc tworzę nowy-aktualnie jestem w domu i pewnie będę do świąt,także mam trochę czasu żeby z Wami pograć ????
Chyba nie muszę siebie przedstawiać ;) Wypatruje podejrzane spotkania,mocne ruchy linii/kursów czy świetne Value ???? Zapraszam do wspólnej gry ????
Typ Nr 1.
Dyscyplina: Koszykówka-Bułgaria Puchar
Godzina: 17:00
Spotkanie: Academic Sofia-Cherno More Varna
Typ: Cherno More -15.5 Handicap
Kurs: 1.90
Bukmacher: B365
Analiza:
Stawka: 8/10
Absolutnie powinien to być prezent od bukmachera. Każdy zwycięstwo Varny niższe aniżeli różnicą 22-20 punktów powinno być tutaj sporą niespodzianką. Od zeszłego tygodnia More grają PEŁNYM SKŁADEM ! Wcześniej grali młodzikami-w weekend ograli 10cioma punktami bardzo solidną ekipe-Plovdiv.
Acedmic to 2ga ekipa Lukoilu która gra młodymi zawodnikami. Jedyną opcją tutaj jest wysokie zwycięstwo graczy Varny.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę.
Typującym i grającym życzę Powodzenia !
Zakład WYgrany. +7.2J
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Typ Nr 2.
Dyscyplina: Koszykówka-Islandia
Godzina: 20.15
Spotkanie: Tindastoll-Thor Thorl
Typ: Wygrana Thoru
Kurs: 5.90
Bukmacher: B365
Analiza:
Stawka: 2/10
Value Bet. Zespół gospodarzy ( Tindastolla ) to oczywiście dużo lepsza drużyna,jednak dziś wsystąpia bez swojego asa i najlepszego zawodnika-Antonio Hester jest kontuzjowany. Gracz ten zdobywa średnio 22.5 Punkta na mecz oraz notuje regularnie średnio 9 zbiórek. Zespół gości dziś w pełnym składzie,co może być dobrą okazją do przerwania fatalnej passy. Niespodzianka całkiem realna.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grajacym życzę Powodzenia !

Typ Nr 3.
Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Anadolu Efes-Panathinaikos
Typ: Remis po 4rech kwartach
Kurs: 17.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Stawka: 1/10
Zakład z gatunku ,,fun&#39;&#39; jednak nie szkoda mi tej jednostki na tę próbę ;) Ciekawa historia miedzy tymi zespołami,aż 4ro krotnie padały tu remisy. Z czego 3 ostatnie spotkania to 3 remisy ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????

Typującym i grającym życzę Powodzenia !

Dwie porażki. Do remisu zabrakło 1 Punkt. Łysy zamiast dwójki rzucił trójkę ???? -3J
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna-Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Piotrków Trybunalski-Górnik Zabrze
Typ: Powyżej 59.5 Punktów
Kurs: 3.05
Bukmacher: Vulkanbet
Analiza:
Stawka: 4/10
Analogiczna sytuacja co do pary Zabrze-Azoty. Ostatnimi czasy między tymi drużynami niemal regularnie padają wyniki 60+. Sądzę,że i dziś będzie podobnie ????
Pomijając h2h warto oczywiście spojrzeć na ostatnie ligowe mecze obydwu tych drużyn. No i co możemy powiedzieć o ekipie z Piotrkowa? Regularnie rzucają pod 30 oczek-29/30/31/29-mniej więcej takie liczby punktowe osiągają. Natomiast Zabrze? 32/33/36/36 ( Nie pisze tutaj 20 oczek z meczu z Vive ). W więc forma ofensywa przednia ????
Sądzę,że Zabrzanie postawią dziś ponownie na ofensywę. Grają na wyjeździe,a więc jest do tego świetna okazja ???? Piotrków nie będzie mial tez czego bronić-klasa rywala dużo wyższa,a więc przewiduję tutaj szybki,ofensywny mecz i wynik ok.60 punktowy ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ;)

Dyscyplina: Siatkówka-Bułgaria
Godzina: 17:00
Spotkanie: Cherno More Varna-Dobrudja
Typ: Wygrana Cherno More
Kurs: 3.50
Bukmacher: B365
Analiza:
Stawka: 3/10

Tutaj widzę delikatnie Value ???? W drużynie Dobroduji zabraknie dziś podstawowego startera-Chernokojeva i uważam ze jest to bardzo duza strata. Cherno More na własnej hali moze powalczyć o wygraną ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i grającym życzę Powodzenia ????
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Chorwacja
Godzina: 19:00
Spotkanie: KK Zabok-KK Kastela
Typ: Zabok -17.5 Handicap
Kurs: 1.90
Bukmacher: TIPICO
Analiza:
Stawka: 8/10

Na większości znanych bukmacherów linia poszła bardzo do góry i słusznie,gdyż kazdy handicap poniżej 21 w strone Zaboka jest swietnym Value. Rożnica klas obu zespołów ogromna. Zabok przystąpi do spotkania w pełnym składzie+na własnym parkiecie. Widze tutaj wysoką wygraną Zaboka.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ;)
Typującym i Grającym życze Powodzenia ????

Dyscyplina: Hokej-Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Orlik Opole-Podhale
Typ: Wygrana Podhala ( 3 drogowo )
Kurs: 1.85
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Stawka: 5/10

Nie wierze aby Podhale przegrało ten mecz. Świetna okazja dla gości na przełamanie,którzy moim zdaniem celują wyżej aniżeli dzisiejsi gospodarze. Personalnie kadra Podhala jest poziom wyżej od tej z Opola i dziś przystąpią do spotkania w pełnej mobilizacji i gotowości by wywieźć z Opola wygraną. Traniczew jest bardzo przeciętnym bramkarze,łatwym do pokonania-Podhalanie nie będą mieć problemów aby to robić ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !

Dyscyplina: Piłka Nożna-Boliwia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jorge Wilstermann-Real Potosi
Typ: Powyżej 4.0 Azjatycka Suma Bramek
Kurs: 3.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Stawka: 3/10

Zdecydowanie i linia i kurs godny gry ???? W spotkaniu pomiedzy tymi ekipami dość często padają 3+ czy nawet 4+ bramek i nie widzę powodów aby dziś miało tak nie być. Zespół z Potosi to ekipa,która na wyjazdach lubi grać ,,wesoły futbol&#39;&#39;-często zwyczajnie idą na wymianę ciosów,odkrywają sie,oddaja mase strzałów narażając sie przy tym na kontrataki. Dodatkowo kursy na overy spadaja,więc nie tylko ja to zauważyłem ????
Pomogłem? Zostaw proszę Reputkę.
Typującym i Grajacym zyczę Powodzenia !

Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympiakos-Crvena Zvezda
Typ: Powyżej 148 Punktów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stawka: 3/10

Linia notorycznie spada-oczywiście jest to zrozumiale,bo klasa Olympiacosu to poziom nieosiągalny dla Crveny,jednak obie ekipy są w bardzo dobrych stosunkach i powiem szczerze,że nie wydaję mi się aby Olympiacos szczególnie dziś prężył muskuły i myślę,że troche punktów dadzą przyjezdnym rzucić i finalnie te 150 oczek zobaczymy.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę.
Typującym i Grającym życze Powodzenia !

Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Moskwa-Fenerbahce
Typ: Wygrana Fenerbahce
Kurs: 3.37
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stawka: 3/10

No nie-takie kursy na Fenerbahce? Pobieram to z miejsca. Fenerbahce to wciąż bardzo klasowa drużyna-przegrali oczywiście z Olympiakosem,ale to nei wstyd i dzis z pewnością będą chcieli sobie za to odbić. Cska to zespół również wyśmienity-piekielny ofensywnie,ale z takimi zespołami świetnie radzi sobie genialny trener przyjezdnych.
Pomogłem? Zostaw proszę reputke.
Typującym i Grajacym życzę Powodzenia !

Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milano-Bamberg
Typ: Wygrana Bambergu
Kurs: 2.37
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stawka: 3/10

Goudelock i Bertens prawdopodobnie dziś nie zagrają. Duży problem mają włosi z kontuzjami i liczę,że Baberg ktory jest w dobrej dyspozycji wykorzysta to i zgarnie dziś wygraną ???? Kursy za wysokie. Mecz co najmniej 50/50.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom