>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podkręcenie Karty Graficznej w Laptopie !

airborne 105

airborne

Użytkownik
Witam
Posiadam Laptopa Firmy SAMSUNG.... (kupiony 3 miesiace temu)

Procesor: Intel i5
Ram: 3 Gb
Dysk: 320 GB
Karta Grafiki: Radeon HD 5470 1GB


-----------
karta jednak nie spełnia moich oczekiwan...spodziewalem sie czegos lepszego i zaluje cholernie bo moglem wiekszy nacisk polozyc na karte niz na procesor..... Ale to nie wazne....

Czy podkrecenie Karty GRaficznej ma jakis sens w laptopie ? Duzo z niej moge wycisnac ? (obecnie lubie pograc w Battlefield Bad Company 2 ) lecz niestety...gram na srednich detalach i mam niski FPS..przez co zmniejszam na detale NIskie podczas gry ONLINE....

Powiedzcie mi czy ogólnie to ma sens i czy warto bnawic sie w podkrecenie go...wiem ze to moze byc dosc ryzykowne...jesli jednak sensu to nie ma...zainwestuje w Konsole i dobry TV :p ... a lapka zostawie do pracy.....ale szczerze powiem zalezy mi by w wolnych chwilach pomucic troche w battlefielda na Online...

Prosze o opinie..i jaki program bylby do tego najlepszy .... (Posiadam Catalysta...ale nie mam wlasnie opcji podkrecenia w tej wersji nie wiem dlaczego....)

aa..i najwazniejsze pytanie.... ILE % moge z tego maxymalnie wycisnac ??????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Wyciśniesz nie więcej niż 10%. W zasadzie nie ma większej różnicy po podkręceniu, a do tego łatwo można przegrzać sprzęt a nawet spalić układy scalone.
 
M 0

marcinello16

Użytkownik
nawet o tym nie myśl zaraz kompa spalisz i tyle a efektu nie zauważysz chyba że bedziesz siedział w lodówce ale to mija sie z celem chcesz pograć na najwyższych detalach kup stacjonarke ... do tego radeony się strasznie grzeją (też mam w lapku to wiem o czym mówię)
 
D 0

dkozer

Użytkownik
Jak chesz grać w gry to lepiej zainwestuj w konsole bardziej opłacalny interes niż ciągła wymiana sprzętu komputerowego :p
 
Do góry Bottom