>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podsumowanie sezonu 2009/10

Status
Zamknięty.
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Sławkiem dosyć poważnie interesują się kluby Bundesligi. Z tego co czytałem w gazecie, odbierał już telefony z zaproszeniami do Frankfurtu i bodajże Berlina - Hertha. Ale nie wiem jak sprawa się rozwinęła, sam Sławek nie za bardzo to komentuje, a media rzucają tylko hasła. Wiem, że jest zainteresowanie ze strony Greckiej piłki, ale jakie kluby w to wchodzą - nie wiem.
Tak nawiasem mówiąc, Peszko zapytany o samopoczucie po zdobyciu Majstra, powiedział: &#39;&#39; Cześć jestem Sławek Peszko i właśnie idę pić alkohol. &#39;&#39;

A to właśnie przed chwilą znalazłem w necie:


To był bardzo dobry sezon dla Peszki, zwieńczony zdobyciem tytułu mistrzowskiego przez Lecha. Polak przez cały sezon był obserwowany przez wysłanników niemieckich klubów. Na meczach Lecha mieli być obecni m.in. skauci Herthy Berlin, Eintrachtu Frankfurt, FC Koeln i Bayeru Leverkusen. Najbardziej zainteresowany transferem jest jednak zespół z Wolfsburga, którego wysłannik był obecny na spotkaniu Lecha ze Śląskiem Wrocław. Peszko zaliczył wtedy dwie asysty, co miało ostatecznie przekonać Niemców.
Problemem nie powinna być suma odstępnego za Peszkę, Lechita ma bowiem zapisaną w kontrakcie niską kwotę 500 tysięcy Euro. Podobno w Niemczech mógłby zarabiać tyle samo za jeden sezon. &quot;Wilki&quot; zajęły jednak dopiero ósme miejsce w lidze i nie zagrają w europejskich pucharach.
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,7897417,Transfery__Peszko_od_nowego_sezonu_w_Wolfsburgu_.html
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Jeśli chodzi o ligę niemiecką, to najbardziej zainteresowany nim jest Wolfsburg. Sławek niestety ma bardzo niską kwotę odstępnego zapisaną w kontrakcie - jedyne 500 tys. euro. Jeśli chodzi o wspomniany przez Ciebie kierunek Grecji, to oferta pochodzi ponoć z samego Panathinaikosu, jednak konkretów z ich strony brak.
Peszkę od początku jego przyjścia i później bardzo lubiłem, podobała mi się jego zadziorność, waleczność, serce do gry i same umiejętności. Lubiłem też gdy mówił, że w Poznaniu mógłby zostać jeszcze dłuuuugie lata. Teraz jednak zachował się jak kompletny idiota, zapytany przez dziennikarza czy po tym Mistrzostwie chciałby zostać w Lechu i walczyć o Ligę Mistrzów zrobił minę downa i nic nie odpowiedział. Dla mnie jest to jasne - ma już w dupie Lecha i liczy się dla niego teraz kasa. A pamiętajmy, że wcześniej Murawski, a teraz Lewandowski zawarli z Kolejorzem dżentelmeńską umowę - idziesz do lepszego klubu jeśli wpłynie oferta dobra dla Ciebie i klubu. I tak właśnie było u Rafała, który specjalnie przedłużył kontrakt, by Lech na nim zarobił, tak samo teraz z Robertem, który ma jeszcze kontrakt ważny przez rok.
Dla Peszki widać aspekt ten nie gra roli. &quot;Kasa misiu, kasa&quot;...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Drużyny które mogą być zadowolone po sezonie:
Lechia Gdańsk✅ - 8 miejsce, niby daleko od podium, ale nie ma ścisku i jest spokój, takimi słowami podsumował sezon Andrzej Kuchar, właściciel drużyny. Zdecydowanie Gdańszczanie zasłużyli sobie na środek tabeli i nikogo nie dziwi fakt, iż Lechia grała spokojny, często fajny futbol. Piłkarze i kibice są zadowoleni z ósmej lokaty, dlatego jak najbardziej można dodać mały plusik.
Ruch Chorzów✅ - Po Kolejorzu, chyba jedyna drużyna, grająca bardzo efektowny futbol. Niebiescy wywalczyli zasłużenie puchary, zdołowali Legię i pokazali charakter. Może końcówka nie była jakaś specjalnie spektakularna, a teraz w mediach mówi się o wyprzedaży drużyny, zasługują na plusik, chociażby za całokształt.
Korona Kielce✅ - W Kielcach nie było fety mistrzowskiej, ale ten fakt nikogo nie dziwi. Korona nie grała o puchary, nie grała o mistrza, była beniaminkiem, ciężko rozpoczynającym sezon. Ale jak widać wybrnęła z presji w iście mistrzowskim stylu i zajęła dobrą 6 pozycję. Klub przez wielu uznawany za słabiaka, okazał się ponad przeciętnym. Trzeba pamiętać, że znajdowali się w strefie spadkowej, więc wybrnięcie z tego nie było takie łatwe.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Drużyny które mogą być zadowolone po sezonie:
Lechia Gdańsk✅ - 8 miejsce, niby daleko od podium, ale nie ma ścisku i jest spokój, takimi słowami podsumował sezon Andrzej Kuchar, właściciel drużyny. Zdecydowanie Gdańszczanie zasłużyli sobie na środek tabeli i nikogo nie dziwi fakt, iż Lechia grała spokojny, często fajny futbol. Piłkarze i kibice są zadowoleni z ósmej lokaty, dlatego jak najbardziej można dodać mały plusik.
Jak kibice Lechii są zadowoleni z zajęcia ósmej lokaty i tego co zaprezentowała Lechia na wiosnę to ja jestem Yeti. Najsłabsza drużyna wiosny, dobra jesień, ostatecznie środek tabeli i sezon na czyste &quot;0&quot;.
Z tego co można wyczytać na ich forum to zadowolony jest tylko prezes, bo nie zamierza nawet wyplacać premii za zajęcie co najmniej 8 miejsca -- bo Lechia sportowo zajęła dopiero 9 miejsce w lidze.
 
O 0

ostrylg

Użytkownik
Lechia w zasadzie ugrała zakładane 8 miejsce ale tylko dlatego że Jagiellonia ma odjęte 10 pkt. Inaczej było by 9 miejsce, oddany półfinał PP i ostatnie miejsce na wiosnę, więc raczej nie ma się z czego cieszyć.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Ostatnio w jakiejś gazecie dziennej, przeczytałem notkę na temat &#39;&#39; Wielkiego Poznańskiego Orgazmu &#39;&#39;. Sprawa dotyczy Lecha i jego Mistrzostwa. Czy faktycznie Kolejorz ma szanse na LM ? Nie mówię tu o fazie pucharowej, ale grupowej. W końcu Lewandowski jedzie do Dortmundu, a jest to najważniejsza postać w szeregach ofensywy Kolejorza. Kogo Lechici są w stanie pozyskać za w miarę korzystne pieniądze, aby załatał tą dziurę ? Sprawa w miarę zamknięta bowiem w Poznaniu jeszcze o szczególnych transferach się nie mówi. Pojawiają się plotki, że może jakieś gwiazdy formatu Białoruskiego, Serbskiego czy Bośniackiego. Prezes KKS&#39;u też specjalnie ucieka od rozmów z mediami, głosząc wiecznie słowa &#39;&#39;Lech nie wyprzedaje drużyny&#39;&#39; czy &#39;&#39;Sam Lewy w piłkę nie gra&#39;&#39;. Ostatnio głośno mówiono o Wichniarku czy Dżakobie, Gruzinie grającym w Arsenalu Kijów. Co do Wichniarka, nie jestem pewien, w końcu ma swoje lata, wolałbym zamiast niego Reissa, a co do Dżakoby ? Hmm... Zupełnie mi nie znana osoba. Ale raczej na eksperymenty nie ma czasu. W końcu wiele razy &#39;&#39;niebiesko-biali&#39;&#39; przejechali się na takich piłkarzach.
 
N 0

noname92

Użytkownik
Lech nie zdobył mistrzostwa, on go dostał w prezencie od Wisły Kraków a dokładniej od Pana Mariusza Jopa. Tak naprawdę to ani Lech, Wisła czy Legia na tego majstra nie zasłużyły, ale nie ma co gdybać to jest sport i na mecie to Lech ma najwięcej punktów. Jednak myślę że to pojedynczy wyskok drużyny z Poznania, mieli szczęście z transferami a teraz już sprzedali Lewego, lada dzień odejdzie Peszko wątpię by udało im się sprowadzić wartościowych zastępców, przykład transfer Kiełba - jak dla mnie całkowity niewypał tego sezonu to będzie. Szkoda tylko że jak to co roku Polski klub przed LM wysprzedaje piłkarzy i choć miałem nadzieję że Lech coś zawalczy to pewnie jak zawsze skończy się to jedną wielką kompromitacją
Pozdrawiam
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Kiełb niewypał? Oj zdziwisz się jeszcze kolego ???? Uważam, że może nawet zajść dalej niż Sławek. Stylem gry są podobni do siebie, Jacek może minimalnie wolniejszy, ale chyba dynamiczniejszy. Ten sezon może być jeszcze takim przetarciem, jednak Lech będzie miał z niego pożytek. Chociaż faktycznie trochę żal, że dwóch takich dobrych zawodników odejdzie. Była mowa o jednym ubytku, są dwa. No ale &quot;Peszkin&quot; ma tą cholerną kwotę odstępnego wpisaną w kontrakcie i co poradzić... Liczę na to, że te pieniądze z tych dwóch transferów, będą dobrze rozdysponowane i zobaczymy w ich miejsce 4-5 nowych piłkarzy. Oby!
 
N 0

noname92

Użytkownik
Lech na pewno w chwili obecnej jest najlepiej zarządzanym klubem w Polsce i jeśli to wykorzystają to stać ich na sukces ale jak na razie bardzo dużo im do tego brakuje. Jednak jeśli wysprzedają połowę składu i nawet kupią na ich miejsce wartościowych graczy to ile zajmie zgrywanie drużyny i nie sądzę żeby wszyscy okazali się &quot;wartościowi&quot; zawsze 1 jak nie więcej transferów okaże się nie wypałem. Moim zdaniem na LM mogą nie zdążyć. Zastąpić Lewandowskiego? Będzie bardzo ciężko takie perełki w Polsce rzadko się trafiają a ktoś takiej klasy z zagranicy nigdy do nas nie przyjdzie nawet jeśli będziemy spełniać warunki finansowe. A kto oglądał mecze Lecha w lidze ten wie że Lewy ciągnął tą lokomotywę i bez niego bardzo ciężko im się grało. W obecnym sezonie walka o mistrza na pewno znów rozegra się między Wisłą Legią i Lechem, i wydaję mi się że to drużyna z Krakowa jest tu w najlepszej sytuacji, nikt z ważniejszy graczy raczej nie odejdzie a 3-4 wzmocnienia są realizowane, Legia wymienia połowę składu stracą bardzo dużo na początku na zgranie zespołu itp, poza tym nie wiadomo czy sprowadzone przez Legię &quot;gwiazdy&quot; nie okażą się kolejnymi Aruu.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
A tym czasem na Węgrzech odtrąbiono, iż bardzo bliski przejścia do Lecha Poznań jest niejaki Artjoms Rudnevs, dwudziestodwuletni napastnik FC TE Zalaegerszeg, który w poprzednim sezonie w 25 meczach strzelił w lidze węgierskiej 16 bramek, do tego dorzucił 6 asyst. Ponoć przyjął zaproszenie na testy medyczne, spacer po mieście, stadionie itd., prawdopodobnie ma też obejrzeć mecz z Rosenborgiem.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Lech nie zdobył mistrzostwa, on go dostał w prezencie od Wisły Kraków a dokładniej od Pana Mariusza Jopa. Tak naprawdę to ani Lech, Wisła czy Legia na tego majstra nie zasłużyły, ale nie ma co gdybać to jest sport i na mecie to Lech ma najwięcej punktów. Jednak myślę że to pojedynczy wyskok drużyny z Poznania, mieli szczęście z transferami a teraz już sprzedali Lewego, lada dzień odejdzie Peszko wątpię by udało im się sprowadzić wartościowych zastępców, przykład transfer Kiełba - jak dla mnie całkowity niewypał tego sezonu to będzie. Szkoda tylko że jak to co roku Polski klub przed LM wysprzedaje piłkarzy i choć miałem nadzieję że Lech coś zawalczy to pewnie jak zawsze skończy się to jedną wielką kompromitacją
Pozdrawiam
Hm wg mnie to nie będzie pojedynczy wyskok Lecha. Widać, że klub jest dobrze prowadzony, posiada również wsparcie miasta oraz wiernych fanów. Fakt szkoda, że rozprzedają najlepszych graczy, ale z niewolnika nie ma pracownika. Trzymanie ich na siłę nie ma sensu. Potem odeszliby za darmo. Sęk w tym, aby dobrze wykorzystać pieniążki z transferów, może nawet jeszcze coś dołożyć. Transfer Kiełba to dobra opcja. Zawodnik dysponuje niezłą szybkością oraz mocnym uderzeniem. To młody perspektywiczny gracz. Lech jednak powinien skupić się na kupowaniu graczy bardziej uznanych i ukształtowanych. Powinni oni być od razu gotowi do gry w pierwszym składzie, a nie być melodią przyszłości. Legia się mocno zbroi i na razie, to ona będzie miała najmocniejszy na papierze skład. Lechowi czas ucieka, bo eliminacje coraz bliżej. Legia w nich nie gra, a robi transfery jakby to ona miała grać w pucharach. Mam nadzieję, że na Bułgarską przyjdą jacyś klasowi gracze. To ważne, abyśmy znów sie nie zbłaźnili w eliminacjach lm...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom