>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podsumowanie Sezonu 2016/17

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sezon już za nami,
Mistrz w Warszawie, spadek Ruch Chorzów i Górnik Łęczna.

Zapraszam do podsumowania sezonu i wyboru najlepszych graczy na pozycjach, rozczarowania sezonu, plusa sezonu dla zawodników oraz drużyn i krótkie opisanie dlaczego. Zachęcam też do przedstawienia swojej &#39;11&#39; sezonu.

Bramkarz:
Obrońca:
Pomocnik:
Napastnik:

Plus sezonu:
Rozczarowanie sezonu:

Plus sezonu - drużyna:
Rozczarowanie sezonu - drużyna:

Jedenastka sezonu:


Nie musisz przedstawiać tego w podany tutaj sposób, możesz np wybrać tylko jednego zawodnika / drużynę i napisać co sądzisz o grze zespołu / zawodnika.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!!!
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Bramkarz: Dusan Kuciak
Zdecydowanie najlepszy bramkarz, wybronił sporo punktów Lechii mimo tego, że grał dopiero od drugiej rundy. 0 bramek straconych w grupie mistrzowskiej jest idealnym odzwierciedleniem jaki poziom prezentuje Dusan. Zdecydowany TOP bramkarzy w naszej lidze na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Obrońca: Kostevych
Da się zrobić dobry transfer w rozsądnej cenie? Tym bardziej gdy mówimy o lewym obrońcy. Zdecydowanie najlepszy transfer zagraniczny po Vadisie.

Pomocnik: Odjidja-Ofoe
Jaka liga takie gwiazdy, niestety. Vadis zupełnie inny świat wśród naszych gwiazdorów.

Napastnik: Sheridan
Ciężko wybrać u nas dobrą 9wiątkę. Robak/Paixao jako królowie strzelców nie podchodzą mi zupełnie. Robak mało minut w całym sezonie, Paixao podbił licznik dwoma hattrickami na koniec sezonu co trochę zamydla jego postawę w całym sezonie. Daje Sheridana, bo to kolejny po Vadisie facet co widać inną zdecydowanie lepszą jakość.

Plus sezonu: Michał Probierz
Rozczarowanie sezonu: Legia i transfery -Vako, Necid, Chukwu, Sanogo, Niezgoda (Za pozostawienie go w Ruchu na wiosnę).

Plus sezonu - drużyna: Jagiellonia
Najmniejszy potencjał wśród topu ligi a robili najlepszą robotę. Rok w rok udowadniają jaki drzemie potencjał w sferze skautingu i promocji piłkarzy. Co sezon odchodzi 2-3 topowych zawodników, których na następny zastępują kolejni wcale nie słabi. Dla mnie &quot;szapo ba&quot; dla całego klubu.

Rozczarowanie sezonu - drużyna: Cracovia
Totalny syf. Nazwiska dobre zwłaszcza jeśli mówimy o środku pola + Piątek kupiony z Zagłębia. Zaczęli od kompromitacji z Macedońską Skendiją później było już tylko gorzej. Jeszcze 1-2 kolejki i pozycja spadkowa gwarantowana. Filipiak zero pomysłu na rozwój drużyny, albo obraca się z nieudolnymi ludźmi. 1z2. Klub na coś więcej (brak problemów finansowych) a odwalają taką patologię.

Jedenastka sezonu:
---------------Kuciak
---Kędziora - Dąbrowski - Kostewicz
----------------Góralski
------- Vadis - Vassiljev - Jevtić
------Radović - Sheridan - Cernych
Ławka: Malarz, Bednarek, Haraslin,Majewski,Lipski, Paixao.
Trener: Bielica
#Mecz sezonu: Legia - Ruch 1-3
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
BRAMKARZ: Dusan Kuciak
Zgadzam się z kolegą wyżej. Jak dla mnie bardzo dobry bramkarz, który wybronił mnóstwo punktów Lechii w rundzie wiosennej. Aż strach pomyśleć co by się działo w drużynie Piotra Nowaka np. po spotkaniu w Gdańsku z Koroną kilka tygodni temu, gdyż skończyło się tylko 0:0 (Korona miała mnóstwo setek).
OBROŃCA: Pazdan
Nie przepadam za Legią, ale jak oglądałem mecze Mistrzów Polski to zawsze zastanawiałem się w jaki sposób rywale ominą Pazdiego i oddadzą choćby celny strzał. Niesamowicie grał, owszem były słabsze momenty ale zdecydowanie legionista jest dla mnie top ligi. Być może w tym okienku ktoś będzie chciał go kupić z lepszego klubu.
POMOCNIK: VOO
Znów legionista, ale bez niego Legia mogła nawet spaść z podium. Robił grę Legii w tym sezonie ekstraklasy jak i Ligi Mistrzów. Myślałem też na Kostą z Jagi, ale jednak był jeden poziom niżej. W najważniejszym momencie sezonu był jakby nie obecny. Ale wrócę do Vadisa. Znakomita technika, przegląd pola, to jak mijał rywali to można pokazywać dzieciom na filmikach instruktażowych.
NAPASTNIK: Robak
To niestety koniec przygody Marcina Robaka w Lechu Poznań. Wczoraj chyba był gwóźdź do trumny, a dziś w prasie już spekulacje gdzie zagra w przyszłym sezonie. Ale dlaczego on? Bo nikogo innego nie widzę na ten moment. Marco nie przekonał mnie swoją grą, strzelił 7 bramek w grupie mistrzowskiej ale jednak na przekroju całego sezonu nie dał mi większych argumentów. Wracając do lechity, pamiętacie pewnie okres jak z Kownackim grali i strzelali jak miło. Ostatnio zaczynał na ławce a mógł zostać samodzielnym strzelcem ligi. Może trochę typ na wyrost, ale wydaję mi się, że jak nie najlepszy to w TOP3.
TRENER: Probierz
Co tu mówić, zabrakło szczęścia do wielkiego sukcesu. Życzę mu wszystkiego najlepszego w kolejnych klubach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom