>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PODSZYWANIE SIĘ POD SKRILL. (edit: fałszywy alarm)

Status
Zamknięty.
D 0

dutra

Gość
Uwaga uwaga koledzy i kolezanki, dzisiaj dostalem maila z domeny news.skrill.com bredzący o potwierdzeniu danych do nowej karty która kiedyś tam wyślą - nowa lepsza ekstra loguj się na naszej stronie i zostaw dane. Rzecz jasna wszystko łudząco podobne do oryginalnego SKRILLA.


Tytuł: Ważne: Powiadomienie z 60-dniowym wyprzedzeniem - Twoja nowa Skrill Prepaid MasterCard®
Elegancko zrobiony mail to ściema!
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
hmm a ja dostalem podobnego @ obrazek ten sam ale tresc inna
Zgodnie z naszymi informacjami Twoja Skrill Prepaid MasterCardÂŽ jest nieaktywna od ponad roku i nie posiadasz na niej wystarczającej ilości środków, aby pokryć roczną opłatę za utrzymanie 10 €. W związku z tym w październiku 2016 roku Twoja karta zostanie anulowana.

Zasil swój portfel minimalną kwotą 10 € do 31 lipca 2016 roku, jeśli chcesz, żebyśmy wysłali do Ciebie nową zbliżeniową Skrill Prepaid MasterCardÂŽ.
ZALOGUJ SIĘ
Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zasileniem swojego rachunku, skontaktuj się z działem obsługi klienta.
Zespół Skrill
co dziwne faktycznie nie uzywam karty skrill od jakiegos czasu bo uzytkuje neteller tylko skad maja taka informacje? a karta mi wygasa w przyszlym roku
 
D 0

dutra

Gość
Widzialem w necie opisy ze ta witryna to sciema i wypada info o spamie przy wejściu.
Jeżeli faktycznie wszystko ok to przepraszam za zamieszanie.
Karta i oferta może i prawdziwa ale niekoniecznie przez maila i ta witrynę jeżeli chodzi o logowanie right ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom