>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podszywanie się...

patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Wiem, że temat trochę z &quot;dupy&quot; jak teraz przyjęło się pisać, ale trochę ta sprawa mnie niepokoi... Otóż wczoraj dostałem od użytkownika telprzem PM&#39;ke żebym oddał pieniądze na MB których w ogóle nigdy nie pożyczałem... Po rozmowie okazało się, że było to 20 zł... Później otrzymałem jeszcze 2 PM&#39;ki o podanie swojego nr GG bo rzekomo chce pożyczyć pieniądze a przynajmniej ktoś pisał na GG podając się za mnie i chciał pożyczać kase na MB... Z rozmowy z telprzemem wiem tylko tyle, że gość pisał z numeru 5368001 i podałmaila na MB [email protected]
Z góry ostrzegam i informuję, że żadnych pieniędzy nie chce pożyczać i nie mam zamiaru... Poza tym mój numer GG to 530003 i jeśli ktoś będzie podawał się za mnie a będzie pisał z innego numeru to od razu proszę to ignorować... Jeśli kogoś spotkała podobna sytuacja, że to rzekomo ja chciałęm pożyczyć od kogoś kasę to proszę pisać na PW lub w temacie... Pozdrawiam ???? A tego śmierdziela który to robi pozdrawiam jeszcze bardziej... (żebyś zdechł ????)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widziałem u kogoś w podpisie, że ma napisane, podszywają się pode mnie. Nie pożyczam kasy itp. To było na innym forum. Może pomyślałbyś o takim podpisie. Bo temat nie każdy przeczyta, zniknie w gąszczu Hyde Parku. Sporo jest oszustów i tyle.
Dlatego na forum jest zakaz pożyczania/ wymian/ sprzedaży itp.
Rada dla wszystkich- nie róbcie takich transakcji.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Trochę poszperałem i jak się okazuje nick tego Pana to prawdopodobnie kamil1ti ... Pogooglowałem i na jakimś forum było podane jego GG i napisane, że oszust bo coś tam wymieniał się karta i coś tam coś tam... Nie czytałęm do końca bo interesują mnie tylko rzetelne informacje na jego temat ;) Pogadam z Marcinem i spróbuję zebraćtrochęwięcej danych... Poza tym jeśli ktoś zostałjeszcze &quot;wydymany&quot; na kasę to pisac PM&#39;ki bo już kolejne 2 dostałem ???? Tak więc mógł to byćproceder na szerszą skalę... Gdyby było coś większego z tego to można by nawet pogadać z policją co i jak... Ale to się jeszcze zobaczy...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Patro... U Nas też ma taki nick.
kamil1ti
Pamiętam bo już także kombinował. Zerknę co i jak z jego kontem. Napisze do Ciebie na GG.
Edit: Własnie... w podpisie uproczywie handlował. Zaraz zobaczę co więcej.
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Witam Patro.
Ostatnio a dokladnie (14-ego) odezwala sie do mnie jakas osoba na gg
zostawiajac taka wiadomosc (patrz nizej), ale nawet nie odpisalem ;)
Ps. Sory za te litery ale mam Angielskiego Windowsa bez Polskich znakow.



 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
to chyba gościu miał to zbindowane, bo do mnie również wysłał taką wiadomość, na szczęście nie odczytałem jej, dopiero nie tak dawno zerknąłem w archiwum i jest coś takiego :


 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dokladnie mialem te same wiadomosci ... tez podawal sie za patro tylko nie mam dowodu bo archiwu mam skasowane po formacie windy ...sory za wyrazenie ale trzeba go jakoś udupić bo duzo ludzi moze oszukac
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
Do mnie też rzekomo pisałeś ????
Patrolinho (23-06-2008 22:46)
hej tu patrolinho z fb.com :)
Ja (23-06-2008 22:46)
elo
Patrolinho (23-06-2008 22:47)
miałbyś pożyczyć 6zł na mb do piątku? oddaje dyche
Ja (23-06-2008 22:47)
niemam konta na mb :)
nr gg:3237679
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja nie znalazlem tego w archiwum ale cos mi sie przypomina ze do mnie tez kiedys rzekomo pisales w tej sprawie choc nie jestem pewny bo czesto ktos do mnie takie cos pisze
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Heh to ja też napiszę bo i do mnie pisał
numer 3237679 z tym że osoba ta się nie przedstawiła, a ja jej nie odpisałem.
 
Do góry Bottom