>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Podwójna szansa" o co chodzi ?

M 0

m4rian

Użytkownik
Ale wyjaśnijcie no wiadomo ze czasem się opłaca, ale jakie są tego minusy? bo teraz postawiłem na pewien mecz było coś takiego -&gt; 2.20 4.50 2.40 postawiłem 1x no. Wpisałem w pole stawka 2 zł no i pokazało ze stawiam na remis i na wygrana gospodarzy po 2 zł, no i ze max wygrana 10 zł a teraz wchodze w KOTO GRACZA to pokazuje &quot;max wygrana 4.40 zł&quot; Wyjaśnijcie prosze...
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
podwojna szansa opłaca się przy dużych kursach, jeśli masz drużynę z kursem 4.80 to typ na ta druzyne ze wygra bądź zremisuje wynosi delikatnie poniżej 2. Takie kursy co wyżej wydają mi się nierealne jeśli chodzi o podwójną szanse. Wg mnie postawiłeś poprostu zwycięstwo gości.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zakład podwójnej szansy , jak już ktoś napisał 1x , x2 . Najlepiej zagrać jeżeli masz przykładowe kursy 1,24 , takich kursów z 6. za wyższą stawkę i pewnie się będzie zgadzać tylko teraz kwestia dobrania tych 6 spotkań.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Niby to się wydaje logiczne ale wolę sie zapytac bo nigdy w takie typowania się nie zapuszczałem ; )

Bet365:
(Przykład)
Podwójna szansa:
Iran lub Remis @12.00 | Iran lub Indonezja @1.004 | Indonezja lub Remis @1.030

Czyli jak postawie pierwszą mozliwość to wygrywam gdy wygra Iran bądź bedzie remis w spotkaniu ?
 
Do góry Bottom