>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podwajanie stawki

T 0

tomekkt

Użytkownik
Czy granie na gospodarza , na którego kurs wynosi 2,0-2,5 podwajając co dzień stawkę jest sensowny?
Spotkałem się z głosami, że średnio w takich sytuacjach wygrane odbiera się co 3 dni (grając codziennie). Ja gram już 5 dzień i nic ???? (
Czy to kwestia pecha czy te statystyki mówiące o 3 dniach są błędne.

dzięki za informacje.
pozdrawiam
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Z tego co napisałeś grasz progresję :p Według mnie progresja to jest njagorszy system jak nie masz budżetu dużego w pieruna to nie ma co się brać za to :p Sam widzisz że średnia nie ma nic do gadania:p Uważam że trafienie gospodarza po takim kursie jest bardzo trudne :p Daj sobie lepiej z tym spokój:p Powtórze tu pogląd bardzo trafny żę jażdy sytem jest zły jak typy są do pupy :p
 
T 0

tomekkt

Użytkownik
to w takim razie, czy są jakieś systemy, które są w miarę &quot;pewne&quot; i nie opierają się tylko i wyłącznie na szczęściu?
 
goolman 0

goolman

Użytkownik
możesz spróbować grać tzw &quot;piętnastkę&quot;.... system wielokrotnie opisywany na róznych forach bukmacherskich. Polega mniej więcej na tym:

1. dobierasz spotkania, tak aby kurs był np. 2.00
2. grasz dajmy na to za 5 zł
3. jeśli wygrasz to 5 odkładasz a za 5 grasz dalej
4. typujesz kolejne spotkania z podobnym kursem (żeby wyszedł przykładowy 2.00)
5. jeśli wygrasz to kolejny kupon grasz za 10 (nic nie odkładasz), jeśli przegrasz wracasz do pierwszego kroku itd...

to tak w wielkim skrócie. System całkiem dobry, przy uważnym doborze typów przynosi niezłe zyski. Polecam jednak do gry w firmach internetowych.
 
goolman 0

goolman

Użytkownik
masz racje, progresja nie zakłada jednakże odkładania części wygranej ???? ale generalnie masz rację, to trochę zmodyfikowana progresja.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ale zdecydowanie najbezpieczniejsza , nie wchodzisz w jakieś kosmiczne stawki w razie dłuższego niepowodzenia, tylko na piętnastce możesz o wiele mniej zarobić , ale ja się cały czas trzymam tego że jak ma się typy do dupy to każdy system będzie zły , ja np. sam gram zwykłe kupony akumulacyjne i nie gram zgodnie z jakimś systemem , na początku też próbowałem jakiś systemów cud , ale doszedłem do tego w końcu że to nie ma sensu i że lepiej zająć się typowaniem niż obmyślaniem systemów ???? Ale wypróbuj piętnastkę bo myślę żę każdy na tym forum przechodził okres &quot;systemowania&quot; ???? Pozdro
 
T 0

tomekkt

Użytkownik
Czy mógłbyś wyjaśnić termin &quot;typowanie&quot;?
czy masz na myśli analizowanie np. kilku ostatnich kolejek pod kątem aktualnej formy drużyny (zawodnika)?

dzięki i pozdrawiam
 
michau 84

michau

Forum VIP
Czy mógłbyś wyjaśnić termin &quot;typowanie&quot;?
czy masz na myśli analizowanie np. kilku ostatnich kolejek pod kątem aktualnej formy drużyny (zawodnika)?
Najprawdopodobniej to mial na mysli. Aktualny bilans spotkan, kontuzje, pozycja w lidze, forma, dodatkowe mecze etc
 
marian86 0

marian86

Użytkownik
Gra na gospodarza może jest ze statystycznego punktu widzenia dobra, ale nie zawsze sprawdza to się w praktyce.

Spotkałem się z głosami, że średnio w takich sytuacjach wygrane odbiera się co 3 dni (grając codziennie).
Nie wiem kto Ci to powiedział, ale nie przewidział że prędzej czy później zła passa się trafi.
Jak większość użytkowników forum nie jestem zwolennikiem progresji.

Co do piętnastki to można takim sposobem grać, nie zbankrutujesz zbytnio.
 
tschpilov 0

tschpilov

Użytkownik
A ja akurat jestem zwolennikiem progresji.
Grunt to wybrać dobrą ligę z dużą ilością remisów jak np. rosyjską czy francuską.
 
Do góry Bottom