>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PODWOJNE TRAFIENIE=500% ZYSKU

Status
Zamknięty.
bandita 84

bandita

Użytkownik
wpadlem na pomysl zeby grac ako 2.5 na podwojne trafienie
powiedzmy mam budzet przeznaczony na gr 1000 zl
tworze 10 kuponow i kazdy gram za 100,wygladaloby to tak:
100 x 2.5=250 x 2.5= 625 zl
jak widac trafiajac podwojnie kurs 2.5 mam 525 zl zysku netto
tak wiec trafiajac 2/10 kuponow z podwojnym trafieniem mam zysk 250 zl
trafiajac kolejno:
3/10 - zysk netto 875 zl
4/10 - zysk netto 1500 zl
5/10 - zysk netto 2125 zl
...itd...
co myslicie o graniu takiego czegos?
ja uwazam ze jakas szansa jest by conajmniej 2/10 trafic kuponow
 
A 22

asza

Użytkownik
Czyli AKO 6,25 składające się z 2 meczy po 2,5 każdy. Starczy Ci 20% skuteczności. Możesz popróbować na sucho wpierw. Sprawdzić czy uda Ci się utrzymać taką skuteczność. Podwójne trafienie da Ci wówczas 25% zysku przy 10 próbach, a nie 500%^^
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
bandita wali ci na banie ? kolejny temat z trafieniem kursu 2,5... w poprzednich tematach miales (czlonek) wie jaka skutecznosc, a tutaj nowy temat i to jeszcze ako 6,25....
zrob test na 100 meczach i sprawdz co ci wyjdze za wynik... nie jednak nie napisze jaki wynik ci wyjdzie. elo.
 
A 22

asza

Użytkownik
Czyli nic innego jak AKO 6,25 tylko rozbite w czasie. Jeśli będziesz trafiać 2,5 pod rząd, to dlaczego nie ;). Mam zamiar tak grać, tylko narazie sprawdzam skuteczność swoich typów u siebie w temacie.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Po ostatnich propozycjach gry, jakie się tu pojawiają (bo systemami tego nazwać nie można) proponuje założyć osobny dział: &quot;moje fantazje&quot; albo &quot;gdybania na luzie&quot;.
Ludzie, każdy system bazuje na skuteczności. Wytypuj 1000 zdarzeń, takich, w których czujesz się najpewniej. Potem przeanalizuj wyniki i dobierz strategie. Na bazie 1000 kuponów i swojego unikalnego stylu gry, będziesz wiedział co i jak grać.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Skończy się jak zwykle. bandYta zbluzga wszystkich i poprosi o zamknięcie tematu &quot;bo nie ma czasu podawać tu typów&quot; ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Skończy się jak zwykle. bandYta zbluzga wszystkich i poprosi o zamknięcie tematu &quot;bo nie ma czasu podawać tu typów&quot; ????
a no bez kitu ???? toż to przecież koleś z tego tematu : http://forum.bukmacherskie.com/f18/granie-kursow-2-na-podwojenie-kapitalu-86902-2.html
nie mam zamiaru bo po pierwsze nie chce mi sie a po drugie nie mam tyle czasu co ty zeby wiekszosc dnia na fb siedziec,pewnie bezrobotny jestes i tylko ludziom latki kleisz.ja poprostu tylko pytam czy to jest oplacalne i mam zamiar wlasnie przetestowac ale tu nie bede podawac bo po co,chcialem sie tylko doradzic,a tak propo moze i sie wkurzam nie ukrywam jak ktos zazdrosci czegos komus bo to normalne w polsce ale nie bede nic tu pisal i dziekuje za rady,czachus tobie tez dzieki,
Ależ Ty piękny, ależ Ty mądry, ale genialny ! Aż Ci ....a zazdroszcze !
A no i wiesz wszystko o wszystkich ???? Ciekawe tylko ile Ty masz lat, jakie masz zajęcie i co najważniejsze, bilans z gry u buków ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wpadlem na pomysl zeby grac ako 2.5 na podwojne trafienie
To nie jest żaden nowy pomysł , bo już go przecież przedstawiłeś na forum w tym dziale Systemy Bukmacherskie w dniu 21.01.2013:

&quot;wpadlem na pewien pomysl dzieki ktorym przy niewielkim nakladzie finansowym mozna nie zle zarobic ale konieczne jest trafic dwa razy pod rzad kurs 2.5 &quot;

a było to w poście #26 tego oto wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/granie-kursow-2-na-podwojenie-kapitalu-86902-2.html

więc jaki ma sens otwieranie kolejnego wątku z tym samym pomysłem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom