>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pogaduchy o grach!!PC,PS2,PS3,Xbox 360

Status
Zamknięty.
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Temat dotyczy gier w które lubicie grać sami bądź z kumplami.Jakie polecacie gry na PC,PS2,PS3,Xbox 360. Może ktoś chce również podzielić się swoimi przemyśleniami na temat starszych i nowszych gier??? Napiszcie też opinie gdzie wam sie gra lepiej w daną grę.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Na kompie mało gram ale jak już coś to zawsze w gry gdzie można sobie postrzelać(ponieważ o wiele łatwiej się steruje niż na Sony/Xbox)Grywam Cs jak znajdę tylko czas i chęci.Co do PlayStation to gram codziennie.Najlepsza zabawka do rozrywki dla każdego. Najlepszą grą i wielu pewnie się zgodzi jest oczywiście PES!!W grę można pograć z kumplami (dochodzi piwko i atmosfera jest).Co do gier na tą platformę to polecam PESa,NBA.Xbox-a nie posiadam wiec sie nie wypowiadam.
 
ten 0

ten

Użytkownik
jak z kumplami gramy po pewnych dopalaczach to przewaznie niezawodny tekken, soulcalibur i pes, tylko w sumie to u nas sie gra no i od czasu do czasu burnout ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
po pewnych dopalaczach heh dobry klimacik podkrecasz... ja tez tak robie i klimat jest niezly wiec polecam. PES na plyea 2 godzinami mozna grac.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
po pewnych dopalaczach heh dobry klimacik podkrecasz... ja tez tak robie i klimat jest niezly wiec polecam. PES na plyea 2 godzinami mozna grac.
Ja tam wole filmy czarno białe oglądać;)Co do tekkena to dobra giera.Zastanawiam się jak wygląda tekken6 na PS3
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja mam XBOXa, niestety nie 360 a zwykłego, tego starego ???? U mnie królują:
Time Splitters
Far Cry
Dead or Alive
Forza Motorsports
Freestyle Metal X
Fable
???? Moje ulubione
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja tak jak kilku kolegow wyzej turnieje w PESa przy piwku z kumplami, platformy to najpierw PS pozniej PS2 a teraz PS3 lub XBox360, zalezy u kogo gramy.
 
grodson94 0

grodson94

Użytkownik
Osobiscie posiadam konsolke xbox 360. Z kumplami to gram w fifke, nhl. PES na x360 wg mnie nie jest fajny. Nie wiem jak na PS3,bo nigdy nie gralem. Fanom wrestlingu polecam SmackDown vs Raw 2010.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
na PS2 to polecam popykac w fife street 2 COD 5 WWE vs RAW 2009 czy nba 2k10
na PC ... World of Goo ???? Super Mario Bros, PES10 ( za najlepsze odwzorowanie kopanki na PC ) Fife tez moge polecic ale bardziej za klimat jaki jest w tej grze. Call Of Duty wszystkie czesci a w szczególności 1 i 4. No i DSJ obie wersje ???? aaa no i Colin McReally 2005
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
na playa 3 polecam REsident Evil 5 dla mnie wypas gra ???? tylko trzeba sie przyzwyczaic do sterowania bo dosyc dziwne. poza tym czekamy na God of war
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Kumpel ma XBOX 360 przeróbke - Nagraliśmy mase gier (głównie tych najnowszych) .... Miazga ????
Dlatego Xbox ma przewage nad PS3 bo można go przerobić ????
Jedynie co mnie denerwuje to Pady...
Polecam FIGHT NIGHT 4 , TEKKEN 6, PES 10, COLIN DIRT
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
@up: w Gears of war grałem jakies 6-8 godzin i całe przeszedlem ????
ogólnie to mam Xbox 360 i gra sie kozacko:p
aktualnie jestem na etapie Nba 2k9. jak zasiadamy z kumplami do gry to ciężko sie oderwać ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Na Playstation absolutnie rządzi PES. Co tydzień urządzamy z kumplami turnieje trwające gdzieś od 19 do 5 rano i za każdym razem jest wesoło. Ta gra mi się chyba nigdy nie znudzi. A jeśli jeszcze stawka jest odpowiednia (skrzynka dla wygranego/-ych) to już w ogóle emocje są z kosmosu. ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Czy ktoś wie czym się różni NHL09 od NHL 2k09?? tak samo NBA09 od NBA2k09. BO chce sobie kupić na sony 2 ale nie wiem w którą lepiej sie gra.Wiem że Fifa nie dorównuje Pesowi .Jest bardziej realisyczniejsza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom