>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokaż swój pulpit......

al_capone 29K

al_capone

Gangster
&quot;A co to za twór w prawym górnym? &quot; to jest kalendarzyk, chyba Xp
SOLO nie boisz się trzymać tak ważnych rzeczy jak: loginy i pracę dyplomową na dysku (mogę się mylić, masz to na partycji systemowej). Teraz nie ma problemu z włamaniem do kompa drugiej osoby, tak samo przy wpuszczeniu &quot;robaka&quot;. Moja rada, rób kopie zapasową, ale po prostu nagrywaj na cd-rw ważniejsze dane...

Pare ciekawych rzeczy macie na komputerach :wink:

Mój zrzut pulpitu jest starej daty, zrobiony dzień po formacie, więc za dużo nie znajdziecie...


http://img362.imageshack.us/img362/5937/pilipt7lr.jpg

Pozdro
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
SOLO nie boisz się trzymać tak ważnych rzeczy jak: loginy

Loginy i hasła sa do serwisów takich jak filelist, mp3list i dziesiatkiinnych a ktorych sa rozne wymagania na hasla i loginy i nie jestem w stanie tego zapamietac a te serwisy sa dla mnie bzdetami po ktorych straeniu i zalozyl bym sobie nowe konto

a co do pracy dyplomowej mam kopie zapasowe wiec luzz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat trochę upadł. Nie wiem dlaczego? Nie macie się co wstydzić :wink:
Ja dziś trochę się pobawiłem, ale jeszcze nie zakończyłem tuningować mojego &quot;pulpeciku&quot;, chce zmienić kursory, ikonki i wprowadzić trochę bajerów. Narazie tak wygląda:


 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Marcin-Odra, ja tez zawsze sie bawiłem tym ???? ) zeby se tuningowac ???? ) ale jak moj brat stuningował to mi szczena opadała...ale teraz sie juz tym nie bawi bo zawsze po jego tuningu format był potrzebny :pP

A tam widze katalog Justynka :p lalallalallal ja nic nie mówie :p ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A tam widze katalog Justynka
Popioł... Justyna to moja siostra, chyba może mieć swój folder z muzyką i dokumentami :p :wink: hehe
Dzisiaj znów się trochę pobawiłem. Trzeba przyznać, że dużo zasobów systemu bierze takie tuningowanie. Ale jak się ma sprzęt to idzie się pobawić. Popioł a masz może Screena tego tuninga co Ci braciszek zrobił?

 
L 45

laha

Forum VIP


Na środku gg bo najczęsciej tego używam :p I tak się kiedys zastanawiałem czy można by było cos takiego zrobić ze np. co w 1 tygodniu jest najczęsciej używane wjeżdza na środek :p

Pozdrawiam

Laha
 
Do góry Bottom