>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker Danciosa!

D 10

dancios

Użytkownik
Ogólnie tydzień nudy i posuchy.
Jedyne co udało się ugrać to token do Super Series 1000£ Saturday wart 11£.
Czwartek i sobotę uważam zatem za zajętą ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ktore satelity grasz gdzie mozna wygrac tokeny? Sam pogralbym jakies satelite ale wiekszosc co widzialem to do wygrania seat ktorego sie nieda spieniezyc a tokena chyba sie da?
 
D 10

dancios

Użytkownik
Tokena niestety też nie spieniężysz. Różnica jest taka, że seat wygrywasz na konkretny turniej, a token ma określony czas na wykorzystanie kiedy to możesz zarejestrować się do danego turnieju.
Jeśli chodzi o to co gram to jest to jeden freeroll w niedzielę o 17:00 polskiego czasu:
Facebook Freeroll 500.
Trzeba tylko wpisać hasło, które pojawia się w niedzielę na profilu FB William Hill Poker.
Jak widać warto, sam nie wiem kiedy mógłbym sobie pozwolić na grę w takim turnieju ????
 
D 10

dancios

Użytkownik
Praca, praca, praca. Czwartkowy Super Series nie poszedł po myśli, chyba głównie ze zmęczenia. Przysypiałem i chciałem już zwyczajnie skończyć (all in z 22).
Kilka wygranych S&amp;G dla nowych graczy (może 3), jakiś hajs przegrany na cash tables, na Betsafe nie grałem praktycznie wcale, ogólnie na zero.
Mimo to stan konta zwiększył się o 10$ bonusu za rake (chyba ???? ).
W weekend pogram coś więcej, mam tokena na William Hill, a i na Betsafe jakiś freeroll na pewno zaliczę.

Nic nie odpuszczam!
Trzymać zatem kciuki! ????
 
D 10

dancios

Użytkownik
Kiepsko, jakiś zastój w grze. W weekend nie udało się nic wygrać, za to przegrać i owszem.
Wrzucam zatem podsumowanie półtora miesięcznej gry.
William Hill: 37,20$
Betsafe: 66,61 PLN
Betonline: 6$
 
D 10

dancios

Użytkownik
Dodaję wpis, żebyście nie myśleli, że spasowałem ????

Szału jakiegoś nie ma, trochę kaski wygranej, troszkę przegranej, jestem na zero właściwie.
Nie mam za wiele czasu na grę, jak pyknę 2 SnG w ciągu dnia to i tak dużo...

Z facebookowych freerolli udało się ugrać 2 tokeny do Super Series Friday z pulą 250 funtów (1.65 funta każdy).

Gram twardo freerolle do końca listopada, póki status nowego gracza jest aktywny, zbierając bankroll.
Może jakieś pomysły na dalszą grę? Co proponujecie? Chętnie poczytam o waszych sugestiach ????
 
D 10

dancios

Użytkownik
Potem przezuc sie na turnieje za 0.50$ , poziom podobny jak we freerollach ????
Poziom &quot;podobny&quot; jak we freerollach nie pociesza mnie zbytnio. Gram trochę ponad dwa miesiące, nie mam skilla prawie żadnego, ale to co widzę na tych stołach niekiedy zakrawa o kpinę i nawet ja łapię się za głowę. Dopiero w kasie lub na FT można liczyć na jakiś tam poziom i założenia dobrej gry się w miarę sprawdzają.

Troszkę wolnego, więc troszkę udało mi się pograć , a co najważniejsze wygrać.
Na Betsafe bez zmian (może złotówka do przodu), za to na William Hill wpadło kilka dolców:
- New Players SNG: 4 wygrane na 8 turniejów = 2$ ✅
- PS Daily 2nd chance: 3/307 = 4,75$ ✅
Tu zagrałem nieco słabo, all in na chip leadera, który wcześniej raisował (miał olbrzymi stack, robił raise z any two) z K10s, nadziałem się na 77.
- jakieś drobne na Cash Tables.

William Hill: 45,67$ ✅
 
D 10

dancios

Użytkownik
Cisza, cisza, aż tu nagle BUM!

Gram mało, ale wczorajszy wieczór był bardzo dobry! Wygrany token do Super Series Tuesday udało się zamienić na 50.50 funta za czwarte miejsce :cool: Nie jestem zadowolony z zagrania niektórych rąk, co nie zmienia faktu, że szczęście dopisało ????

Aktualny stan konta na WH: 127.57$ ✅
Na Betsafe bez jakiś większych zmian (prawie nie gram)

Zdecydowałem się przenieść blog na inny serwis, dedykowany głównie pokerowi, gdyż tu zainteresowanie pokerem jednak niewielkie. Dzięki tym, którzy czytali, do zobaczenia na stołach ???? :spokodfhgfh:
 
D 10

dancios

Użytkownik
Podobno ktoś to ogląda! :wowsdf: Byłem w szoku gdy zaczepiono mnie przy jednym ze stołów, dlatego wracam. Będę więc ciągnął dwa blogi póki będzie mi się chciało :grin:

Dziś bardzo rekreacyjnie, postanowiłem troszkę podciągnąć umiejętności i postawić na filmiki szkoleniowe dla MTT z niskim wpisowym. I tak dziś byłoby ciężko z grą (Andrzejki ludziska! ????)
Nastawiam się na jutro oczywiście na Facebook Freeroll plus spróbuje zaczynające się freerolle grudniowe na WHP (ciekawe jak traffic i poziom będzie się tam kształtował).

Także do jutra!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 10

dancios

Użytkownik
Masakra jakaś... Żeby dwa dni zdychać po sobocie? Alkoholu na pół roku chyba mi wystarczy ???? Idąc tym tropem, jakie samopoczucie taka gra, więc bez jakiś osiągnięć specjalnych. Dziś za to udało się znów wygrać token do Super Series Tuesday 500, nie omieszkam go wykorzystać.

Od dziś nowe postanowienie: codziennie minimum 1h poświęcone na naukę i doskonalenie.
Zobaczymy ile mam silnej woli ????
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Jak ty dostajesz te hasło na tego fb freerolla - ja się zgłaszam na tym fejsie (polubiłem ich stronę) i nie dostaje hasła mimo tego.
 
D 10

dancios

Użytkownik
Jak ty dostajesz te hasło na tego fb freerolla - ja się zgłaszam na tym fejsie (polubiłem ich stronę) i nie dostaje hasła mimo tego.
Hasło pojawia się każdej niedzieli około południa, musisz wejść na profil WHP na FB i poszukać w jednym z postów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 10

dancios

Użytkownik
Wczoraj we freerollu udało się ugrać token do Super Series Monday 750 (8,25 funta) za zajęcie 21 miejsca w FB Freeroll. Trochę szkoda, mogło być znacznie lepiej bo właściwie przestałem grać gdy było jeszcze dobrze ponad setka graczy. Ale cóż, siła wyższa, musiałem wyjść ???? Wykorzystam go za tydzień, za to jutro poleci inny token do SS Tuesday 500.
Póki co spadam obejrzeć jakiś session review ????
 
D 10

dancios

Użytkownik
We wtorek nie poszalałem. Skończyłem na 24 miejscu, choć większość czasu byłem w kasie. Zabrakło chyba cierpliwości (wpadłem w kilka nieciekawych spotów).

Dalej zastanawiam się w którym kierunku się rozwijać. Zacząłem grać cashówki ostatnio 0.01/0.02$ z braku laku i idzie mi całkiem nieźle. Może to jest pomysł, co o tym myślicie? Ktoś ma doświadczenie w tym limicie? Może ma jakieś materiały?


Stan konta na WHP: 136,57$ ✅
 
D 10

dancios

Użytkownik
Przerzuciłem się na cash tables, póki co nl2. W ten sposób chyba łatwiej zbuduje bankroll. Nie rzucam całkowicie MTT, będę grał jakieś turnieje z tokenów głównie (mam jeszcze SS Monday 750) i co ciekawsze freerolle.
Zrobiłem też małe podsumowanie mojej przygody na cash tables.
Ogólny zysk: 9.5$ ✅
Stan konta: 137.97$
 
D 10

dancios

Użytkownik
No jakaś potworna sesja, odpuszczam jutro nie gram nawet rozdania...

Known Players:
MP2: $1.68 - 84 bb
MP3: $2.56 - 128 bb
CO: $2.14 - 107 bb
BU: $1.90 - 95 bb
SB: $0.95 - 48 bb
BB: $2.08 - 104 bb

0.01/0.02 No Limit Hold&#39;em (6 Handed)

Preflop: Hero is SB with J:heart:, J:spade:
Hero posts small blind ($0.01), BB posts big blind ($0.02), 4 folds, Hero raises for $0.05, BB calls

Flop: ($0.12 - 6 bb) T:spade:, 3:diamond:, 2:diamond: (2 Players)
Hero bets $0.07, BB raises for $0.30, Hero 3-bets $0.82, BB calls

Turn: ($1.90 - 95 bb) 2:spade: (2 Players)

River: ($1.90 - 95 bb) 9:diamond: (2 Players)

Jeden z mniej drastycznych przykladów...

Konto: 134,03$
Zysk ogólny: 5,54$
 
Do góry Bottom