>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker w BAH

carabus 0

carabus

Użytkownik
Niedawno na stronce BAH-u pojawiła się opcja gry w pokera. Jesli dobrze rozumiem gra się tu z innymi użutkownikami, a nie jak w kasynie z komputerem. Chciałbym się spytać osób które już probowały swoich sił o Wasze opienie na ten temat. Czy można coś na tym zarobić? Jeśli nawet z tego zysku nie ma dużego to można byłoby się kiedyś umówić i zagrać kilka partyjek w kręgu forumowiczów. Pozdrawiam
 
carabus 0

carabus

Użytkownik
Nikt nic nie mówi więc stwierdziłem, że na własnej skórze sprawdzę jak się gra. No i skończyło się na 30 zł do przodu ???? Rada dla tych co chcą spróbować własnych sił: należy grać z głową, bo inaczej można szybko dużo stracić.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Przez pierwszy tydzień gry w pokera na betathome udało mi się ugrać około 250 zł zaczynajac od 30 zl. Mialem bardzo duzo szczescia, wchodzily mi takie handy kilka razy z rzedu ze az sam sie dziwilem. Jednak po pewnym czasie nastapila gehenna gdzie poprostu nic nie wychodzilo. Przegrywałem i przegrywałem. Skończylo sie na okolo 80 zlotych na plus. Postanowilem od tego czasu nie grac, a wczoraj znow spedzilem wieczór przy stole pokerowym betathome i znow sie oplacilo bo 70 zl do przodu.

Jesli bedziecie zaczynac przygode z pokerem na tej stronie to zwracajcie uwage na to z kim gracie. Musicie patrzec czy czlowiek z ktorym jestescie na stole gra na kilku stolach, jesli tak to raczej odpuscie sobie gre z tym przeciwnikiem.

Nie wiem dlaczego ale bardzo dobrze gralo mi sie z Hiszpanami i Rosjanami. Jacyś tacy strasznie porywczy byli i czesto udawalo mi sie ich wpuszczac w maliny. Najgorzej gra sie chyba z Węgrami i Finami. To naprawde bardzo dobrzy zawodnicy.

A tak podsumowujac to Poker jest bardzo ciezkim kawalkiem chleba, tak jak napisal kolega powyzej. Trzeba mieć zimną głowe i po przegranej duzej kwocie przy jednym rozdaniu nie rzucac sie zeby szybko ta kase odegrac, bo wtedy macie zagwarantowane ze stracicie podwojnie.

Powodzenia przy pokerowych stolikach, mam nadzieje na szybkie spotkanie z kolegami z forum przy okazji gry w pokera w betathome.

A moj nick w tym pokerromie to : jwp5. Proponuje, zeby kazdy kto tam gra podal swoj nick, razem bedzie razniej &quot; kroić &quot; leszczy ????
 
Do góry Bottom