>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PokerHost-Freeroll 1500$-29.10

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
PokerHost room należący do sieci Cake Network. Pod koniec każdego miesiąca organizują turniej dla osób rejestrujących się z affiliate, które jest dopisane do tego turnieju. W tym miesiącu nowi gracze rejestrujący się z naszych linków mogą zagrać w tym turnieju. W tej chwili około 600 osób. Po rejestracji zostaniecie automatycznie dopisani do tego turnieju lub zostanie przyznany do niego ticket po jakimś czasie.

Data: 27.02.2010
Godzina: 22:00
Nazwa turnieju: Private Members Tournament
Pula: 1000$
Zakładka: Private
Hasło: Turnieje bez hasła, wystarczy zarejestrować się z linku PokerHost

Przy dużym zainteresowaniu zapisami z naszych linków mamy szansą na zorganizowanie turnieju tylko dla forum, chociaż ich wymagania w tej kwestii są dosyć duże.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Nie masz czego się obawiać Poker Host sprawdzony pokerroom nie ma tam napewno żadnego wirusa tylko zbyt czuły antywirus .
Nie jest zbyt czuly. Zdarzylo mi sie to 1 raz a sciagnalem juz ze 25 clientow.
Radze uwazac bo z trojanami nigdy nic nie wiadomo:;/:
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie da rady, turniej tylko dla nowych.
Mógłby ktoś z osób się rejestrujących napisać czy ma już ticket na turniej czy może automatycznie zarejestrowało , bo ja nie mogę tego sprawdzić ?
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
ja sie rano zarejestrowałem w PokerHost ale Ticketu niedostałem jeszcze. Napisałem e-maila niedawno zobaczymy co odpiszą...
 
A 15

artiz5

Użytkownik
yyy...założyłem konto z linka, ściągnąłem soft a ticketa nie ma, bo gdy daje register wyskakuje że nie mam biletu
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Trzeba poczekać na dopisanie ticketu lub automatyczne dopisanie . Również napisałem maila , żeby to zrobili . Nie wiem dokładnie , ale w ostatniej chwili przed turniejem (1-2 godziny) to raczej nie ma co się rejestrować, bo pewnie będzie już za późno, bo jak widać nie robią tego z automatu.
 
S 1

stres

Użytkownik
teraz sie rejestrowalem nie mam automatycznego ticketu. radzicie napisac do nich maila czy poczekac?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Jak uważasz, nie wiem jak w przypadku innych osób, po jakim czasie zarejestrowało do turnieju. Dla pewności możesz do nich napisać.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Zarejestrowałem się, ticketu brak. Zagadałem na LC, kazali napisać w tej sprawie maila. Skrobnąłem, odpowiedzi brak, ale do turnieju mnie automatycznie zarejestrowało. Także słać maile.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wynika z tego , że oni sami rejestrują do tego turnieju, tylko trzeba poczekać trochę czasu. Nie ma nawet konieczności do nich pisać i nie czekajcie do ostatniej chwili, jak ktoś chce zagrać, bo np. o 21:00 może być za późno i nie dopiszą już do turnieju.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Podobny turniej co kilka miesięcy temu jest dzisiaj. Dopiero teraz o tym się dowiedziałem, ale każdy nowy gracz powinien zostać dopisany do dzisiejszego turnieju, jeżeli nie do będzie dopisany to takiego samego turnieju na koniec maja (nie rejestrujcie się kilka minut przed startem turnieju, bo wtedy to już na 100% za późno). PokerHost zmienił sieć i należy teraz do merge gaming.
Miejsce: PokerHost
Data: 28.04.2010
Godzina: 22:00
Nazwa turnieju: Private Members Tournament
Pula: 1500$
Zakładka: Scheduled/All
Hasło: Turnieje bez hasła, wystarczy zarejestrować się z linku PokerHost
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom