>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PokerHost-Freeroll 1500$-29.10

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja czekam juz godzine i nic... Rejestrowaliście sie sami czy jak ?
Z tego linku co jest podany założyłem konto, po 45 min dostałem ticket. Spróbuj wylogować się i zalogowac.
Co do reszty, powodzenia w turnieju ???? :grin:
Pochwalcie się później miejscami ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Taki sam turniej w tym miesiącu. Tylko dla nowych graczy.
Miejsce: PokerHost
Data: 29.05.2010
Godzina: 22:00
Nazwa turnieju: Private Members Tournament
Pula: 1500$
Zakładka: Scheduled/All
Hasło: Turnieje bez hasła, wystarczy zarejestrować się z linku PokerHost
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Pisz na live chat , ale jak się rejestrowałeś parę minut temu to może być już za późno, możliwe że dopiero na turniej za miesiąc dostaniesz ticket.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
W tym miesiącu kolejny podobny turniej dla nowych graczy rejestrujących się w czerwcu. Na tą chwilę tylko 55 osób zapisanych.
Miejsce: PokerHost
Data: 30.06.2010
Godzina: 22:00
Nazwa turnieju: PokerHost Private Members Tournament
Pula: 1500$
Zakładka: Scheduled/All
Hasło: Turnieje bez hasła, wystarczy zarejestrować się z linku PokerHost

Dla wszystkich nowych depozytorów tickety do 14 Freerolli 500$ . Gra mało osób , a depozyt minimalny to 5$.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
chca depo zeby muc sie tam zapisac. sprawdz wczesniej zanim podasz bo niepotrzebnie sie zapisywalem i tracilem czas
i mnimalne depo to nie 5 a 50
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wszystko jest sprawdzone . Nie wiem skąd te informacje co napisałeś wyżej , ale obie są błędne . Ticket nie jest przyznawany automatycznie po rejestracji tylko po kilku godzinach . Sprawdź dzisiaj czy możesz się zarejestrować.
Przeglądałem też teraz opcje depozytu:
Moneybookers: Deposit Limits: Minimum 5 USD
Przelewy24: Deposit Limits: Minimum 5 USD
Bank transfer: Deposit Limits: Minimum 5 USD
Neteller: Deposit Limits: Minimum 10 USD
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Faktycznie . support mnie wkrecił. spytałem o teb bilet. powiedzieli ze tylko dlatych ktorzy zrobili depo , do tego ze minimalne depo 50$. ???? a teraz juz moglem sie zapisac . wszystko sie zgadza z turkiem sory/
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Jak z wypłatami bo chciałem zlecic i wyskakuje takie coś
Any free roll poker tournament winnings will be subject a 7 day restriction, giving you access to use the winnings but not been able to withdrawal that amount until the time frame require has been met.
Jak podałes frrerola to elegeancko. ale mogles uprzedzicze gra sie o bonus money a nie realny hajs.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie napisałem , bo o niczym takim nie wiedziałem. Nikt też wcześniej nie zwrócił na to uwagi ,może dopiero od tego turnieju zrobili takie ograniczenia.
Bonus money masz wtedy gdy coś wygrywasz i nie dostajesz tej kasy tylko musisz wyrobić punkty wcześniej. Tutaj masz wygraną na koncie i nic nie musisz robić tylko poczekać te 7 dni i wtedy wypłata będzie możliwa.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Miejsce: PokerHost
Data: 29.10.2010
Godzina: 22:00*
Nazwa turnieju: PokerHost Private Members Tournament
Pula: 1500$
Zakładka: Scheduled/All
Hasło: Turnieje bez hasła, wystarczy zarejestrować się z linku PokerHost

* rejestrując się w ostatnich minutach przed turniejem nie dostaniemy ticketu, trzeba to zrobić max. do 2-3 godzin przed startem
Turniej wyłącznie dla osób, które nie posiadają jeszcze konta w
PokerHost
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom