>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pokerrom dla poczatkujacego

W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
witam mam prosbe do was jaka jest najlepsza oferta bonusowa od depozytu to znaczy ktora sie łatwo i w miare szybko wyrabia


bo chce poswiec ok 50$ na pokera i zastanawiam sie co wybrac

w weekend zamierzam sobie juz pograc ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Polecam EVP, tam uwalniasz bonus. NP. Grasz Sit&amp;go za 5$ na 6 osob to dostajesz 0.28$. Poziom graczy żenujący, brak problemów z wypłatą...

aaa, cały bonus to 100$...
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Ta promocja jest tylko dla nowo zarejestrowanych czy od pierwszego depozytu?
Dla tych, i dla tych. Trzeba wpisac po prostu w roomie wmiejscu premie kod&quot; WELCOME&quot; ... Jak ktos bedzie skladac 1 depo do EVP, i bedzie chcial sie dopiero rejestrowac, niech napisze do mnie na pw i zarejestryje sie z mojego refa, to nic was nie kosztuje, a ja bede bardzo wdzieczny ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Karlos trochę więcej kultury.
Fruitfly pokerroomy nie oszukują. Jak napisał Karlos zarabiają oni na rake-u więc nie w ich interesie jest oszukiwanie. Straciliby przez to tylko klientów.
Jedyna sytuacja z jaką się spotkałem to taka, gdzie pracownik jednej z firm grał w poker widząc karty przeciwników. Szybko jednak się zorientowano i go wyrzucono. Był to tylko pojedynczy przypadek.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Ja słyszałem o sytuacji gdy ustawiony byl bot ktory poprostu ogrywal graczy i zgarnial kase dla kasyna, nie pamietam jakiego roomu to dotyczylo ale wiem ze juz go nie ma :p
 
Do góry Bottom