>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pokonać mikro stawki

C 76

crouch

Użytkownik
Podsumowanie

Tydzień 19
Ilość postawionych zakładów: 5
Ilość wygranych kuponów: 4
Zysk: 9,02 PLN
Stan roll-a: 87,24 PLN
Yield: 36,08%
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 76

crouch

Użytkownik
#131

Al Hilal - Presepolis
Typ: 1 (remis=zwrot) ZWROT
Kurs: 1,51

Al Wahda - Al Rayyan
Typ: 2 (remis = zwrot) ⛔
Kurs: 1,64

Stawka: 5,00 PLN
Potencjalna wygrana: 12,38 PLN
Buk: Bet-at-home
 
C 76

crouch

Użytkownik
Na prośbę jednego z forumowiczów przygotowałem krótkie podsumowanie tego tematu po 19 tyg. mojej obecności na tym forum. Myślę, że dobrym pomysłem będzie wklejanie od czasu do czasu takich podsumowań. Statystyki cały czas przechowuję na moim komputerze, więc czemu by się nimi nie podzielić :cool:

Ilość zdarzeń ogółem: 130
Ilość wygranych zdarzeń: 77
Ilość przegranych zdarzeń 49
Ilość zwrotów: 4

Roll początkowy: 50 PLN
Obecny stan roll-a: 87,24 PLN
Zysk: 39,24 PLN
Yield: 5,02%

Najdłuższa seria wygranych kuponów: 7
Najdłuższa seria przegranych kuponów: 4

Ot i cała historia, statystyki może i nie powalają, ale cieszę się, że jestem wciąż na ✅
 
C 76

crouch

Użytkownik
#134

Sporting Gijon - Espanyol Barcelona
Typ: 2 (remis = zwrot) ZWROT
Kurs: 2,23
Stawka: 5,00 PLN
Potencjalna wygrana: 11,15 PLN
Buk: Bet-at-home

Stawiam dziś na zwycięstwo drużyny gości. Spotkanie z Atletico zagrali naprawdę dobrze i w moim odczuciu należał im się w tamtym spotkaniu przynajmniej punkt. Od dłuższego czasu obserwuję spotkania Espanyolu i dla mnie ich postawa jest jedną z pozytywnych niespodzianek tego sezonu La Liga. Faktem jest, że do czołowych lokat ligi już się nie zbliżą, jeśli jednak utrzymają skład (kilku zawodników obecnej kadry to wypożyczenia) i rozsądnie go wzmocnią w przyszłym sezonie powinni włączyć się do walki o puchary. Gijon natomiast grozi spadek. Może to podziałać na nic mobilizująco, jednak nie sądzę by mogli zwyciężyć w tym spotkaniu. Start spotkania już za ok. 20 minut.

E: nie sprawdziły się moje przewidywania. To Sporting był stroną przeważającą w tym spotkaniu.
 
C 76

crouch

Użytkownik
#139

Dijon - Girondins Bordeaux
Typ: 2 DNB ZWROT
Kurs: 1,59
Stawka: 10,00 PLN
Potencjalna wygrana: 15,90 PLN
Buk: Bet-at-home

Pierwszy z moich dzisiejszych typów. Bordeaux by powalczyć w przyszły sezonie w Europie musi zwyciężać takie spotkania. Marsylia pewnie zmierza po zwycięstwo w Caen (stan na 55 minutę to 1:3) i w wirtualnej tabeli spycha Żyrondystów na 6-tą lokatę. Dijon jest jednak u siebie znacznie mocniejszą ekipą niż w spotkaniach wyjazdowych więc wolę się zabezpieczyć warunkiem DNB.
 
C 76

crouch

Użytkownik
#140

Teramo Calcio - FC Parma
Typ: 2 DNB ZWROT
Kurs: 2,21
Stawka: 5,00 PLN
Potencjalna wygrana: 11,05 PLN
Buk: Bet-at-home

Drugi dzisiejszy typ. Serie C, tydzień temu &quot;przejechałem&quot; się na Parmie. Jest to jednak ekipa walcząca o bezpośredni awans, liczę więc, że druga z rzędu wyjazdowa porażka po prostu im się nie przytrafi. Parma jest drugą najlepiej punktującą na wyjazdach ekipą swojej ligi. Ostatnia porażka wyjazdowa z Bassano miała miejsce po prawie 5 miesiącach od ostatniej wyjazdowej porażki (Ancona 26.11.16). Myślę, że warto zaryzykować zwycięstwo gości z warunkiem DNB.

E: Niestety dziś same zwroty :/
 
C 76

crouch

Użytkownik
Podsumowanie

Tydzień 20
Ilość postawionych zakładów: 10
Ilość wygranych kuponów: 3
Ilość zwrotów: 3
Zysk: -6,90 PLN
Stan roll-a: 80,34 PLN
Yield: -15,87%

To był ciekawy tydzień, dużo zwrotów (3) wynika to z testowania gry zakładów z warunkiem DNB. Jest pewien minus, ale postaram się pograć więcej tego typu zdarzeń.
 
C 76

crouch

Użytkownik
#141

Hellas Verona - Vicenza Calcio
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,65
Stawka: 5,00 PLN
Potencjalna wygrana: 8,25 PLN
Buk: Bet-at-home

Vicenza jest relatywnie mocna na wyjazdach, ale co tam ryzykujemy. Verona gra o awans bezpośredni, muszą takie spotkania wygrywać.

E: uff było gorąco ????
 
C 76

crouch

Użytkownik
#142

Ajax Amsterdam - Olympique Lyon
Typ: 1 DNB ✅
Kurs: 1,58
Stawka: 10,00 PLN
Potencjalna wygrana: 15,80 PLN
Buk: Bet-at-home

Jak napisałem już w dziale ligi europejskiej:LINK

W dzisiejszym spotkaniu liczę na zwycięstwo ekipy Joden. Największą niewiadomą lewa strona obrony na której pod nieobecność Sinkgravena i Viergevera zagra Riedewald. Prawa strona obrony to powrót do podstawowej jedenastki Tete (absencja Veltmana). Druga linia i atak wg mnie w optymalnym zestawieniu. Lyon ma wg mnie większe problemy kadrowe. Oby to plus atut własnego boiska pozwolił holendrom dziś zwyciężyć.

E: Ajax zagrał dziś nawet lepiej niż się tego mogłem spodziewać. Tej wielkiej szansy na dotarcie do finału LE nie powinni już zmarnować, chociaż mając w pamięci ich rewanżowe spotkanie z Schalke, nie będę jeszcze dzielił skóry na niedźwiedziu. Dziś spokojnie mogli zdobyć jedną lub dwie bramki które pewnie zamknęły by sprawę awansu ostatecznie. Świetne zawody w obronie i duża moc w ataku. Miło oglądało się to spotkanie.
 
C 76

crouch

Użytkownik
#143

Norwegia U17 - Anglia U17
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,24

Białoruś - Polska
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,49

Stawka: 5,00 PLN
Potencjalna wygrana: 9,24
Buk: Bet-at-home

Na dziś kupon z dwoma wydarzeniami. Jako pierwszy spotkanie ekip grupy D mistrzostw Europy under 17. Anglia jest zdecydowanym faworytem tej potyczki. Myślę, że będą starali się mocno rozpocząć te mistrzostwa, zastanowiłbym się nad zagraniem handi gdyby takowy był w ofercie BaH... Zamiast tego dodałem kolejne spotkanie do kuponu:

Reprezentacja Polski na wyjeździe zagra dziś z Białorusią, jest to praktycznie mecz ostatniej szansy dla Biało-Czerwonych na awans do ME w 2018. Wszystkie siły na pokład, do kadry wracają Lijewski i Bielecki. W kadrze zabraknie Wyszomirskiego, ale obsada bramki należy do najmocniejszych stron naszej ekipy. Liczę na pełną mobilizację i emocjonujące spotkanie do jakiego nasza reprezentacja szczypiorniaka zdążyła nas już przyzwyczaić, spotkanie o godz. 17.00 ma transmitować TVP Sport

E: Anglicy zwyciężyli zgodnie z planem. Niestety gra Polaków w dzisiejszym spotkaniu to nieśmieszny żart. Wiedziałem ze moze byc trudno, ale porażki w takim slabymnstylu sie poprostu nie spodziewałem
 
C 76

crouch

Użytkownik
#144

Olimpia Zambrow - Raków Częstochowa
Typ: 2 DNB ✅
Kurs: 1,50

Siarka Tarnobrzeg - KS Warta Poznań
Typ: 1 DNB ⛔
Kurs: 1,36

Stawka: 5,00 PLN
Potencjalna wygrana: 10,20 PLN
Buk: Bet-at-home

#145

Boavista FC - CD Nacional
Typ: 1 DNB ▶ ZWROT
Kurs: 1,49
Stawka: 10,00 PLN
Potencjalna wygrana: 14,90 PLN
Buk: Bet-at-home

Powyżej pierwsze zakłady które dziś zagrałem. Zastanawiam się jeszcze na zagraniem poniższych wydarzeń:
Toulouse - Caen 1 DNB ⛔
Guingamp - Dijon 1 DNB ✅
Nancy - Monaco 2 ✅
Bohemians - Slavia 2 DNB ✅
Cortula - Atletico Medelin 2 ✅

Nie wiem jeszcze czy zagram wszystkie powyższe wydarzenia i w jakiej konfiguracji.

Btw. zamierzam pograć dziś trochę więcej bo podjąłem właśnie decyzję o zmianie bukmachera. W przyszłym tygodniu zamierzam przenieść się do jednego z buków oferujących legalne zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Na ten moment wydaje mi się, że wybiorę Toto-mix który oferuje piątki bez podatku i 6% podatek przy grze via aplikacja mobilna (iOS). Jeśli macie jakieś uwagi co do samego Totomixa i typów proponowanych wyżej chętnie je poznam.

E: Kupon 144 zawalony przez Siarkę, potwierdziło się,*że Warta na wyjazdach jest bardzo mocna. Liczyłem na więcej ze strony gospodarzy, w końcu była jeszcze szansa na baraże do I ligi.

E2: Ehh gdybym tylko do dubla z Ligue 1 wybrał Guingamp, a nie Toulouse... W sumie po cały dniu grania wyszedłem na 0 ????
 
C 76

crouch

Użytkownik
#146

Bohemians 1905 - SK Slavia Praga
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,67
Stawka: 5,00 PLN
Potencjalna wygrana: 8,35 PLN
Buk: Bet-at-home

Slavia walczy o mistrzostwo, po remisie z Jabloncem w wirtualnej tabeli właśnie została wyprzedzona przez Pilzno. Myślę, że mimo wszystko powinni pokonać Bohemians, chociaż ten wciąż nie może być pewny utrzymania w lidze.
 
Do góry Bottom