>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polacy na światowych kortach....

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam w tym temacie bedziemy pisac o wystepach Polskich tenisistów/tenisistek. Wczorajsze wyniki starsznie mnie podbudowały, jak dobrze wiemy do II rundy wielkoszlemowego US OPEN awanswoali: Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot

Prosze tutaj wyrazac opinnie oraz analizy na temat polskich tenisistów. Zycze miłej zabawy
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Bardzo się ciesze że stworzyłeś taki temat. Polacy wczorajszego dnia mnie zszokowali. Byłem pewny że Agnieszka da sobie rade, ale zwycięstwo Łukasza to byl dla mnie szok. Pokonał on rozstawionego z numerem 32 Viligena. W drugiej rundzie trafił on na przeciętnego tenisiste. Apetyt rośnie w miare jedzenia. Jestem ciekawy czy Kubot sobie poradzi z wysiłkiem fizycznym. Rozegrał on pięciosetowy mecz, ale jego pzreciwnik także, więc obaj są podmęczeni. Więc ja wierze w naszego rodaka i chciałbym zobaczyć polskiego tenisiste w trzeciej rundzie US Open. A co do Agnieszki, wszyscy obstawiali że wygra. ALe czy ktoś myślał ze pójdzie jej tak łatwo?? Sam się zdziwiłem jak zobaczyłem, ze w pierwszym secie nie straciła gema. Tutaj także licze na awans do trzeciej rundy. Szkoda tylko że w tym gronie nie ma naszej marty DOmachowskiej. W ostatni czasy zebrała się na dobrą forme, ale miała pecha i trafiła na bardzo dobrą zawodniczke. Ale i tak spisała się dobrze nie oddajac meczu bez walki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech niestety Polka nie zaprzentowała sie tak dobrze jak podczas Wimbledonu.Agnieszka przegrała w II rundzie z dużo, duzo wyżej notowaną Golvin. Na pewno nie ma sie czego wstydzic. Dzisiaj czekamy na wystep Kubota....
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Łukasz Kubot znów dzisiaj pokazał swą klase pokonując swego rywala Okuna 3-2 , awansując w ten sposób do 3 rundy US Open :] Brawo Łukasz :mrgreen:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Bravo Polacy. W dzisijeszym dniu znów mamy wiele radości z naszych tenisistów. Nasz debel pokazał że jest to para która liczy się na świecie. Mimo iż ostatni czasy nie spisywali się znakomicie w US Open pokazują na co ich stać. W dwóch meczach nie mieli problemów nie tracąc nawet seta. Wielką niespodzianką jest postawa Łuaksza Kubota. Po pierwszej rundzie w której pokonał Vilingena, w drugiej pokonał on Okuna po pięciosetowym meczu. Mam nadzieje że ten turniej przełamie naszego singliste. Że od tej pory będzie regularnie rozgrywał mecze na wysokim poziomie. Już nasz Polak zrobił wiele, ale jest w dosc dobrej formie. I mamy świadomość że awans do czwartej rundy będzie piekielnie trudne. ALe napewno wierzymy w naszych rodaków, i mamy nadzieje że nasz debel oraz singlista nie powiedzieli ostatniego słowa na Amerykańskich kortach.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kubot przeszedł chyba samego siebie...Znowy 5 setów, szkoda ze nie skanczył w 3 setach wygrywał juz 2:0 ???? Po takiej dawce meczy nie ma wiekszych szans z Dawynko....Ale wielkie brawa!!!!!!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Szkoda Łukasza. Znakomicie zagrał pierwszego seta, zabrakło trochę ogrnia, gdyż dwukrotnie mógł przełamac serwis Rosjanina. Kto wie jakby to się potoczyło gdzyby Łukasz wygrał pierwszego seta....

Mimo wszystko osiągnął wiele i myślę, że w następnych turniejach także troche powygrywa. ????
 
B 0

blazej88

Użytkownik
Lukasz Kubot bardzo ładnie sie zaprezentował, do mnie i zapewne do wielu osob bylo zaskoczeniem, ze przeszedl kwalifikacje, a to, że dopiero go wyeliminowal dopiero davydienko swiadczy o jego talencie
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
W drugiej rundzie turnieju w Bangkoku Martusia trafiła na Jelenę Kostanic. Myślę, że Chorwatka jest w zasięgu naszej Martusi. A wy jak myslicie?? :jezora54:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Moim zdaniem malo jaka zawodniczka jest w zasiagu naszej Marty :mrgreen: No ale mam nadzieje, ze powalczy!

Ja bede sledził wyniki Łukasza Kuboota, który wczoraj sprawił mega niespodzianke...Niestety nie wiem z kim gra nastepne spotkanie mam nadzieje ze ma drabinke wmiare...a na pewno powalaczy jak na US OPEN! :spokodfhgfh:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jutro kolejny mecz naszej Marty Domachowskiej. Jej rywalką jest Kostanic, myśle że ta zawodniczka jest w zasięgu Polki. Kostanic niczym nie zachwyca, a Marta napewno jest podbudowana ostatnimi meczami w turniejach WTA. Jutro typuje pewne zwycięstwo Polskiego debla Frystenberg/Matkowski, który obecnie znajduje się w ósemce, która gwarantuje start w turnieju Mistrzów. ALe trzeba walczyć o lepszą pozycje, ostatnio znakomita forma, i w tym turnieju stawiam ich w roli faworytów.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech Kubot tez sie nie popisał, no ale Melzer jest w znakomitej formie..szkoda

Łukasz Kubot przegrał 4:6, 6:3, 1:6 z Austriakiem Juergenem Melzerem w 1/8 finału halowej imprezy z cyklu ATP Tour w Wiedniu (z pulą nagród 565 tys. euro). Najlepszy obecnie polski tenisista do turnieju głównego przebił się przez eliminacje.
W piątym gemie meczu Melzer po raz pierwszy przełamał serwis Polaka, obejmując prowadzenie 3:2. Po swoim podaniu podwyższył je do 4:2, a następnie wyszedł na 5:3, chociaż w ósmym gemie przegrywał już 0:30.

Kubot zdobył swojego gema na 4:5, a w kolejnym przegrywał 15:40 przy serwisie rywala. Dzięki dwóm skutecznym returnom obronił dwa setbole i doprowadził do równowagi. Następnie miał jedną szansę na przełamanie, ale jej nie wykorzystał.

onet.pl
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No niestety nie były to udany tydzień dla Polskich tenisistów. Największym rozczarowaniem jest sromotna przegrana Marty Domachowsiej z Kostanic 6:1 6:0. Łukasz Kubot mimo odpadnięcia w drugiej rundzie spisał się dobrze w tym turnieju. Był skazywany na przegraną już w pierwszej rundzie,a tu zdecydowane zwycięstwo. Niestety trafił na Melzera który jest w zankomitej formie, i gra przed własna publicznością. Ale w w tym meczu także nie został pożarty przez swojego przeciwnika, tylko grał jak równy z równym dwa sety, w którym jednego udało mu się wygrać. Co do startu naszych deblistów, to także nie był to najgorszy turniej. Doszli do Ćwierć finału, ale niestety przegrali po trzysetowym meczu. Myśle że ten tydzień nie był do końca stracony i mam nadzieje ze przyszły będzie o wiele lepszy.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wprost zachwycony. Wielki sukces naszego debla który w Masters Series pokonał wyżej rozstawionego debla. Bardzo dobry występ w tym meczu. Mam nadzieje że ten turniej będzie obiecujący i nasz debel Frystenberg/Matkowski zajdzie dalej niż pierwsza runda.
 
W 2

wislak

Forum VIP
heh ja wiem ze w pierwszym gemie przegral bo na bwinie widzialem na livie chwile ale potem nie wiem :/ a na livescorze nie ma. :zoltakartka:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom