>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polityczne typy

czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#81 ATP Monte Carlo
???? Paolo Lorenzi - Gael Monfils TYP: Lorenzi +5.5 @1,80 ⛔ 6gemów
Stawka (3/10) | Unibet
zysk/strata: -3j

W ciemno biorę takie handi na Lorenziego na mączce. Gael gdy ma dużą przewagę często lubi się pobawić powydziwiać a wygrana 6 gemami to spory dystans, którego nie powinien osiągnąć w tym meczu. Lorenzi wyeliminował Fogniniego mimo, że przegrał pierwszego seta. Pamiętamy co Fognini potrafił robić choćby z Nadalem na cegle. Lorenzi to stary wyjadacz, który nie powinien dostać dzisiaj jakiś spektakularnych batów. Po głowie chodzi mi jeszcze Cuevas, ale chyba odpuszczę.

Edit: Dokładnie 6 gemów. Mógł to ogarnąć
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#82 Euroliga
???? Lokomotiv Kuban - Barcelona TYP: Barcelona +3 @1,90 ⛔ 66-61
Stawka (5/10) | Bet365
zysk/strata: -5j

Kuban bez doświadczenia w tej fazie rozgrywek, liczę że się spalą a Barcelona potrafi to wykorzystać

Edit: Podniesienie stawek i zaczęło się. Barca prowadzi całe spotkanie i w ostatnich półtorej minuty nic i 5 pkt różnicy....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#83 Liga Mistrzów
⚽ Atletico Madryt - Barcelona TYP: Powyżej 4.5 spalonych @2,20 ⛔ 2
Stawka (2/10) | Unibet
zysk/strata: -2j
#84 Liga Mistrzów
⚽ Atletico Madryt - Barcelona TYP: Powyżej 6.5 kartki @1,75 ✅ 8
Stawka (3/10) | BetGun
zysk/strata: +2.25j
Jeśli tym razem Atletico będzie grało większość meczu w komplecie to nie będzie piękny mecz. Szczególnie jeśli pierwsi strzelą bramkę. Po pierwszym meczu widać, że iskrzy więc 7 kartek spokojnie w zasięgu. W Betsson linia już jest 7.5. Co do spalonych to liczę tutaj na kontry Barcelony, które już nie są tak doskonałe jak kilka miesięcy temu.
Edit: Postanowiłem sobie, że sie nie będe podpalał i spokojnie będę się starał odrobić ten fatalny wieczór. Dołożyłem jeszcze 2j na atletico jak zobaczyłem co się dzieje na boisku, mam nadzieje, że zrobiliście to samo. Oczywiśćie w ramach ciekawostki, nie będzie miało nic wspólnego ze statystykami.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/GnK0H7ziUkQWDcxffrfNQm1nM60b6F
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#86 ATP Monte Carlo
???? Rafael Nadal - Dominic Thiem TYP: Nadal 2:0 @2,12 ✅ 2-0
Stawka (2/10) | Unibet
zysk/strata: +2.24j
#87 ATP Monte Carlo
???? Roger Federer - Roberto Bautista Agut TYP: Bautista +4.5 @1,83 ⛔ 2-0
Stawka (3/10) | Bet365
zysk/strata: -3j

Nadal spróbuje się zrewanżować za tegoroczne Buenos Aires, gdzie Thiem wygrał 2:1. Thiem dwa razy dość poważnie się tutaj męczył ze Struffem i Danielem, którzy sa solidni ale nie są znaczącymi postaciami w ATP. Myślę, że nie do końca pasuje mu tutejsza nawierzchnia lub po prostu jest w słabszej formie. Szkoda, więc nie spróbować Nadala 2:0 po takim kursie, a nóż zagra na poziomie zbliżonym do swoich najlepszych lat w końcu Garros tuż tuż. Co do Federera to nie byłem zachwycony jego grą w meczu z GGL. Bardzo nieregularnie, mimo to wygrał gładko. Ale tutaj czeka go dużo cięższa przeprawa. Roberto przebija jak ściana i tutaj widze jego szanse, wystarczy, że będzie katował backhand Federera. Powinien dociągnąć do tie breaka w którymś z setów.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#88 WTA Bogota &amp; Euroliga
???? Lourdes Dominguez Lino - Sachia Vickery TYP: Dominguez Lino @1,36 ⛔ 1-2
???? CSKA Moskwa - Crvena Zvezda TYP: CSKA -10.5 @1,33 ⛔ 77-76
AKO 1,81 | Stawka (3/10) | Bet365
zysk/strata: -3j
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#89 Liga Europejska
⚽ Szachtar Donieck - Braga TYP: Szachtar @1,80 ✅ 4:0
Stawka (3/10) | Betsafe
zysk/strata: +2.4j

Szachtar jest po prostu dużo lepszy i było to widać w pierwszym spotkaniu. Co z tego, że Braga musi odrabiać, co z tego, że Szachtar nie na własnym stadionie. Po prostu grają 3 razy lepiej w piłkę i mam nadzieje, że to udowodnią w tym meczu.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#90 NHL
:hokej: Los Angeles Kings - San Jose Sharks TYP: Sharks 60&#39; @3,20 ✅ 3:4
Stawka (2/10) | Bet365
zysk/strata: +4.4j

#91 NHL
:hokej: Dallas Stars - Minnesota Wild TYP: Wild 60&#39; @4,00 ⛔ 4:0
Stawka (2/10) | Unibet
zysk/strata: -2j

Edit: Chociaż NHL daje plus w ostatnie dwie nocy. Powoli wychodzimy na prostą.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#92 ATP Monte Carlo
???? Milos Raonic - Andy Murray TYP: Murray 2:0 @2,10 ✅ 0-2
Stawka (2/10) | Unibet
zysk/strata: +2.2j

Po wczorajszych słabym meczu Andy&#39;ego z Benoit Paire wiele graczy będzie grało w strone Raonica. Moim zdaniem jednak Murray z meczu na mecz będzie grał lepiej, ten facet szybko uczy się na błędach i pokona dzisiaj łatwo Raonica, który bardzo się stara ale dalej widać, że męczy się na cegle. Wczoraj horror z Dzumhurem wygrany w tie breaku w 3 secie. Ostatnio panowie spotkali się na mączce w Madrycie w sumie prawie rok temu ale i tam Andy wygrał 2:0. Kurs warty gry.

Edit: 6-2 6-0. Niesamowite świniobicie. Oj ciężki okres dla Raonica się zbliża, bo na ceglanych kortach jest beznadziejny. Tutaj potrzeba coś więcej niż serwis i forehand.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#93 Challanger Barletta
???? Gastao Elias - Elias Ymer TYP: Ymer @2,70 ✅ 1-2
Stawka (2/10) | Unibet
zysk/strata: +3.4j

Chłop ma takie nazwisko jak drugi imię... Do rzeczy... oglądałem wczoraj Gastao Eliasa w meczu z Reisterem i po pierwszym secie przewijały się myśli, że portugalczyk wygra ten turniej w cuglach ale po następnych dwóch partiach cofam wszystko. Strasznie się zagotował po przegranym tie breaku i ledwo wyciągnął ten mecz z Niemcem, który ledwo odbijał jednoręcznym backhandem. Gastao jest dużym faworytem bukmacherów ale ja spróbuję po takim kursie zagrać &quot;szweda&quot;. W pierwszej rundzie zmiótł japończyka Moriyę tracąc zaledwie dwa gemy a wczoraj pokonał faworyta gospodarzy Gianlucę Naso również w dwóch setach. Moim zdaniem po takim kursie można próbować, ale nie jest to tzw. &#39;pewniaczek&#39;.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#94 Challanger Barletta
???? Lorenzo Sonego - Adam Pavlasek TYP: Sonego @2,30 ⛔ 0-2
Stawka (2/10) | Betsafe
zysk/strata: -2j

Lorenzo gra u siebie i wygląda tutaj świetnie. Miazga z Martinem, który osiągał na początku sezonu fenomenalne rezultaty jak na siebie. Pavlasek wygrał w 3 setach z Fucsovicem, i pokonał faworyzowanego Arnaboldiego ale przez kontuzję Włocha. Jeśli Sonego zagra tak jak w ostatnich dwóch meczach ma duże szanse wygrać to spotkanie nawet w dwóch setach a kurs piękny.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#95 ATP Monte Carlo
???? Roger Federer - Jo Wilfried Tsonga TYP: Poniżej 8.5 asów ⛔ 9
Stawka (3/10) | Betsson
zysk/strata: -3j

Stawiam na poniżej 9 asów w tym spotkaniu. Czytałem, że linie w Monte Carlo są mniej gładkie od innych turniejów i piłka mniej się na nich ślizga co ułatwia odbiór nawet idealnego serwisu. Pewnie nie ma to większego znaczenia ale między innymi to skłoniło mnie do tego typu. Federer jeszcze nie w swojej najlepszej formie, przyzwyczaja się po kontuzji kolana, nie widać tego luzu żeby mógl serwować po kilka asów na seta. Tsonga już w swojej karierze chyba nie wróci do najlepszych czasów, jego serwis jest mocny ale słaby kierunkowo, spokojnie do &quot;zahaczenia&quot;.

Edit: Przy tak długim meczu nie weszło tylko jednym asem. Polecam takie zakłady na kortach ziemnych. Czesto jest to kopalnia pieniędzy.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#96 ATP &amp; WTA
???? Gael Monfils - Marcel Granollers TYP: Monfils @1,20 ✅ 2-0
???? Lara Arruabarrena V. - Sachia Vickery TYP: Arruabarrena V. @1,21 ✅ 2-0
???? Mischa Zverev - Henri Laaksonen TYP: Zverev @1,33 ✅ 2-1
AKO 1,91 | Stawka (3/10) Unibet
zysk/strata: +2.73j

W moim odczucie zdecydowani faworyci swoich pojedynków. Nie sugerowałbym się porażką Schwartzmanna z Laaksonenem. Oglądałem spotkanie jakas ustawka albo coś było argentyńczykowi. Gael nie przepuści takiej okazji, żeby zagrać w półfinale a u bab to nie wiadomo :p
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#97 1liga &amp; Ekstraklasa
⚽ Wisła Płock - Rozwój Katowice TYP: Wisła @1,51 ✅ 1:0
⚽ Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów TYP: Powyżej 1.5 @1,36 ✅ 1:1
AKO 2,09 | Stawka (3/10) BetGun
zysk/strata: +3.27j

#98 Ekstraklasa
⚽ Legia Warszawa - Lech Poznań TYP: Legia @1,70 ✅ 1:0
Stawka (4/10) Betsafe
zysk/strata: +2.8j

Co do pierwszego kuponu to Wisła nie może stracić punktów u siebie jeśli myśli o mistrzostwie, przeciwnicy naciskają zza pleców. W ostatnim spotkaniu Pogoni z Ruchem w Szczecinie padło 5 bramek. Wiem, że prędko to sie nie powtórzy ale uważam, że w tym sezonie obie drużyny wykazują inklinacje ofensywne i 1-1 powinno być. W drugim kuponie postawiłem na Legię, moim zdaniem przyszłego mistrza Polski. Oglądałem wszystkie spotkania w tym sezonie między tymi zespołami i w każdym bez wyjątków Legia totalnie zdominowała poznaniaków. Dziwne by bylo gdyby tego nei wygrali u siebie w tak waznym momencie sezonu zaraz po podziale tabeli.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Dzisiaj mam strasznie dużo do zrobienia więc podam wszystkie kupony rano z krótkim opisem.

#100 Ekstraklasa &amp; Premier League
⚽ Korona Kielce - Śląsk Wrocław TYP: Korona z X @1,47 ✅ 1:1
⚽ Manchester United - Aston Villa TYP: Manchester @1,27 ✅ 1:0
AKO 1,80 | Stawka (3/10) BetGun
zysk/strata: +2.4j

Śląsk przeżywa chyba najlepsze dni od początku sezonu (2 zwycięstwa z rzędu :razz ???? . Są minimalnym faworytem w meczu z Koroną ale ja tego tak nie widzę. Gospodarze mają Cabrerę, który sam może pogrążyć Śląsk w każdej minucie meczu. Ogólnie Korona parę razy mnie zaskoczyła pozytywnie w tym sezonie i myślę, że zdobędą tutaj przynajmniej 1 punkt. W PL Aston Villa już spadła, kompletnie nie ma o co walczyc w odroznieniu od United, którzy miejsce w pucharach muszą bronić przed Southampton i West Hamem. Po prostu nie mają prawa dzisiaj stracić tak łatwych punktów jak w meczu z AV u siebie.

#101 Ekstraklasa
⚽ Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk TYP: Zagłębie @2,40 ⛔ 1:2
Stawka (2/10) Betsafe
zysk/strata: -2j

Ja widzę Zagłębie na trzecim miejscu po zakończeniu rozgrywek. Naprawde graja swietna piłę. Lechia jeszcze głową w całej aferze z 1 punktem. Składowo dużo mocniejsi, piłkarsko dużo słabsi od miedziowych co widać po stylu, punktach i miejscu w tabeli.

#102 ATP
???? Rafael Nadal - Andy Murray TYP: Nadal @1,38 ✅ 2-1
???? Marton Fucsovics - Andrey Rublev TYP: Rublev @1,55 ⛔ 2-1
AKO 2,14 | Stawka (3/10) Betclic
zysk/strata: -3j

Nadal chyba sobie przypomniał jak znowu być prawdziwym potworem ziemnym i gra jak znut. Murray świetne spotkanie z Raonicem ale to raczej wynikalo ze slabosci kanadyjczyka. Nie jest tutaj szkot w oszałamiajacej formie i powinien przegrac z Hiszpanem, który zmierza w tym turnieju po zwyciestwo. W drugim meczu Rublev to wschodząca nadzieja rosyjskiego tenisa, widzialem pare meczow w tym sezonie i lekko przystopowal z gra ale dalej jest to niepodwazalna jakosc. Spokojnie powinien ogarnac bo kwale do duzego turnieju.


#103 Cruiserweight
▶ Krzysztof Głowacki - Steve Cunningham TYP: Głowacki @1,67 ✅ Głowacki decision
Stawka (6/10) Unibet
zysk/strata: +4.02j

Najmocniejszy kupon na dzisiaj. Steve USS Cunningham to sprawdzony i bardzo wymagający rywal. Natomiast moim zdaniem jest to idealna pierwsza obrona dla Główki. Jeśli chce być prawdziwym mistrzem na dłuższy czas musi pokonać amerykanina. Mimo tego, żę Cunningham walczył i walczy w Heavyweight nie można powiedzieć, że siła ciosu będzie jego atutem. Mówi się o nim, że ma watę w rękawicach ponadto stracił mnóstwo swoich atutów zmieniając wagę identycznie jak Tomasz Adamek. Idealny moment dla Główki i słaby dla Steve&#39;a. Krzysiek dasz radę!
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
#108 Serie A
⚽ Sampdoria - AC Milan TYP: Powyżej 2.5 @2,00 ⛔ 0:1
Stawka (3/10) Expekt
zysk/strata: -3j

#109 La Liga &amp; Ekstraklasa
⚽ Atletico Madryt - Granada TYP: Atletico @1,30 ✅ 3:0
⚽ Wisła Kraków - Górnik Zabrze TYP: Wisła @1,58 ✅ 3:1
AKO: 2,05 | Stawka (2/10) BetGun
zysk/strata: +2.1j

#110 La Liga
⚽ Barcelona - Valencia TYP: Valencia +3 @1,80 ✅ 1:2
Stawka (3/10) | Bet365
zysk/strata: +2.4j

Sporo tego na dzisiaj ale wcześniejsze kupony powchodziły idealnie więc są środki. Spokojną grą udało się zrobić póki co ładny plus w kwietniu obym dzisiaj nie przesadził. Bądźmy dobrej myśli.
 
Do góry Bottom