>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Chorwacja 03.06.2006 wasze typy

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
[shadow=white:307487d77a]Chorwacja[/shadow:307487d77a] - [shadow=red:307487d77a]Polska[/shadow:307487d77a] 2,05 3,25 3,10 BAH

---------------------------------------------------------------------------------------------


Dziś o 17:30 rozpocznie się poważny sprawdzian Polskiej reprezentacji przed finałami MS. Jak myślicie uda im się zmazać plamę po wtorkowym meczu w Chorzowie? Moim zdaniem będzie to ciekawy mecz Chorwacja to nie to samo to Kolumbia wiec będzie napewno jeszcze ciężej. Ja zauważyłem ze nasza reprezentacja gra słabo z przeciętnymi czy słabymi przeciwnikami ale gdy grają z lepsza drużyna to jakoś więcej im wychodzi ???? zobaczymy co dziś pokażą, mam nadzieje ze wygrają lub przynajmniej zremisują.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja to niebede obstawiac tego meczu bo sadze ze Polska moze zremisowac albo powalczyc o zwyciestwo.Jak dla mnie mecz niedobstawiania.Sadze ze teraz beda troche bardziej wypoczeci po tym obozie treningowym i powalcza o jakais pozytywny wynik i beda chciali pokazac wszystkim ze Janas wybral odpowiedniech zawodnikow moze nie wszystkich ale wiekszosc.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
No i jak wam sie podobal meczyk ???? ? bo mi bardzo.Polacy w tym ustawieniu zagrali bardzo dobrze.Brakuje nam tylko skutecznosci i dochodzenia do sytuacji bramkowych.Bo obrona w dzisiejszym spotkaniu zagrala napewno bardzo dobrze.Moze niektorzy powiedza ze nie gral Prso i Chorwaci nie byli w najmocniejszym skladzie.Ja jednak mysle ze zagralismy najlepszy mecz od Eliminacji MŚ.

W dzisiejszym meczu Chorwaci zagrozili nam moze 2-3 razy.Raz Srna z wolnego i raz Bosniak sam na sam z Borucem.My moze nie mielismy wiecej sytuacji ale wykorzystalismy ta jedna i chwala nam za to.

Mysle ze moze byc tylko lepiej.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Bardzo ciekawy mecz ???? bardzo podobała mi sie gra Krzynówka widac ze ma checi ???? mam nadzieje ze w piatek zagraja tak samo albo i jeszcze lepiej :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom