>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

POLSKA - Chorwacja - półfinał

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Chorwacja 1 6.50 -- X 11.00 2 1.15 BAH
No i jesteśmy w półfinale!! Wszyscy którzy oglądami wczorajsze spotkanie wiedza jaki miało przebieg, do końca nie było wiadomo kto awansuje, pod koniec lekka przewagę mieli Norwegowie ale to My awansowaliśmy po kapitalnym rzucie Siódmiaka! jak będzie w piątek? Gramy z gospodarzami mistrzostw którzy jeszcze nie przegrali żadnego meczu na turnieju! Ostatnio wygrali z Francuzami którzy według mnie byli głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa. Licze ze w piątek chłopaki nie spoczną na laurach i powalczą o finał! będzie to trudne zadanie ale zadanie do zrealizowania! musimy tylko zagrać dobrze w obronie co do ataku to zgodzicie sie zemną ze Polacy grają dobrze i stwarzają sobie pozycje bramkowe, musimy tylko te sytuacje wykorzystywać. Reasumując finał jest w naszym zasięgu, trzeba tylko zachować zimna krew i zagrać jak najlepiej sie umie a nasi umieją grac w handball pokazali to nie raz! wiec final jest nasz ????
a co wy myślicie o tym spotkaniu??
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
na pewno wierzyc trzeba, wg mnie kurs 7,4 na Polske (betsson) to niezly prezent by wygrac niezla sumke stawiajac na singla. Osobiscie szanse oceniam 40-60 dla Chorwatow. Ale wierze, ze wygra Polska!
 
C 0

czer

Użytkownik
ja sie boje tego spotkania ???? oczywiście postawiłem na polaków , decyzja również podparta moim obywatelstwem :p. co do gry z norwegami , mamy za wolny kontratak , i braki techniczne w obronie. jednak pokładam wielkie nadzieje w naszym zespole .
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Może buki wiedzą o czymś o czym my nie wiemy, ale nie wyobrażam sobie stawiania na Chorwację (nawet jeśli jest faworytem) po kursie 1,15.
Kurs na naszych to duuuuży valuebet. Tak to trzeba traktować i stawiać nie analizując czegokolwiek. Według moich obliczeń jeśli ktoś szacuje nasze szanse powyżej 15,4 % to już ma value.
 
makaveli23 186,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
co sadzicie na temat overa? ja mysle ze linia u/o troche przymala 53.5. fajnie wyglada moim zdaniem over po dobrym kursie (2.10) w sportingbet, w bukmacherze betgun.com jest linia 54.5 a kursy wyrownane (1.85-1.85)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdanie dosc wysoka linia, Chorwaci b.dobrze graja w obronie i predzej gdybym miał wybierac to zagrałbym under ✅✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Oczywiście sercem będę za polakami ale spójrzmy realistycznie , Chorwacja to najlepszy zespół , faze grupową przeszedł bez specjalnego zmęczenia gdzie polacy prawie w każdym meczu musieli dać z siebie 120 % ... Sercem będę za Polską ale jednak trzeba trzeźwo przyznać że ich wygraną można by określić mianem cudu :p
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mianem cudu mozna równiez okreslić wygranie w ostatnich minutach jak się przegrywa dwoma bramkami ;)
Rzeczywiście linia under/over dziwna i skłaniałbym się tu ku overa.
Jaką obronę ma Norwegia każdy wie, to ich główny atut do tego grają bardzo twardo wiele razy któryś z ich zawodników zaliczał karę. Bramkarze czy to pierwszy czy drugi bronili świetnie.
U nas niestety pochwały w stronę bramkarzy trochę trzeba powstrzymać. Szmal broni w kratkę jedno spotkanie dobrze wręcz fenomenalnie drugie już znacznie gorzej jakby to nie był On.
Nie wydaję mi się żeby ktoś mógł grac ostrzej od Norwegii do tego Chorwacja do znakomity zespół, gospodarz który łatwo skóry nie odda zdobywając z czasem cenne punkty. Nasi oczywiście będą chcieli się odpłacić &quot;punkt za punkt&quot; i kto wie jak potoczy się końcówka. Może limit szczęścia jeszcze nie został wyczerpany?
Przychylam się do typu Makaveli23 i polecam over ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
na pewno będzie bardzo ciężko naszym w tym meczu , ale trzeba wierzyć , że się uda. Co do naszych bramkarzy, jak tu wcześniej pisaliście, dla mnie jest tylko jeden bramkarz SZMAL . Jemu możemy dziękować za niektóre zwycięstwa ... Prawda , że ma lepsze występy i te trochę słabsze, ale to nie oznacza, że gra w kratkę . Zawsze broni świetnie , czasem aż dziw bierze , że zdołał obronić piłkę. Zawsze dostosowywał się do gry naszych , nasi grali słabiej, on od nich się nie wybijał ???? :jezora:
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Ja aż sie zdziwiłem ze taki kurs na Polaków ale i tak wziałem handi +4.5 (1.7) za większą sumke:p. Byliśmy już za burtą w meczu z norwegami i sądze ze z Chorwatami już nie bedzie takiej nerwówki. Zagramy ze spokojem no bo wkońcu &quot;odpadliśmy&quot; w tym ćwierćfinale, no a jako gospodarze &quot;Kroejsza&quot; i tak musi wygrać i to ich sądze zgubi
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
My sie wydaje ze polegniemy bo raz chorwacja wygrala grupe a dwa gra u siebie! chcialbym aby polacy wygrali ale mowie bedzie ciezko,choc mogli by powtórzyc taki mecz jak z dania , albo taki jak z norwegia ale to byl by znow horror!! ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Taki kurs to istny prezent, bez przesady, ale aż taka przepaść miedzy Nami o Chorwatami nie jest. Są faworytami, mają wiele plusów, ale my nie mamy nic do stracenia. To jest mecz półfinałowy, gdzie dla Chorwatów okaże się on najtrudniejszy i bardzo możliwe,że teraz przegrają, gdyż często się tak zdarza, ze niepokonana drużyna w turnieju przegrywa w półfinale, a potem jest wielki ból. Kurs na pewno zachęca do zagrania jeszcze bardziej. Patrząc ogólnie to bez dwóch zdań finał należy się Chorwatom i Francji, ale sport sprawia psikusy;) Polska - Chorwacja 1. :spokodfhgfh:
 
V 8

vengo

Użytkownik
Ja tu liczę na powtórkę z IO w Pekinie-Chorwacja vs. Polska 24-27

...tak na serio to chłopaki grając dobrze w obronie jak np. w spotkaniu z Danią i Serbią oraz grając atak kombinacyjny z szybkimi przejściami są w stanie nawiązać walkę.Jedyne czego się obawiam to ustawienie gry pod &quot;rudego&quot;,bo wtedy gra Polaków jest przewidywalna i łatwiejsza do obrony.
Póki co, stawiam na Polskę ładną staweczkę.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
spotkanie Croatia - Poland
typ: Polska +3.5
kurs 2.07
unibet
2009-01-30 20:30

Jeden z najciekawszych momentów w sporcie i Polska zapewniła tym samym sobie walkę o mistrzostwo świata, a wszystko za sprawą jak to określają &quot;cudu&quot; cała drużyna zasłużyła sobie na grę w półfinale, pokazali klasę, walka do końca się opłaciła, na pewno nie jeden już powątpiewał ,że szczypiorniści na 2 minuty przed końcem nie dają rady wygrać tego meczu, był to przełomowy moment. W półfinale &quot;Nasi&quot; zagrają z gospodarzami mistrzostw a zarazem faworytami rozgrywek Chorwacją . Polacy podejdą do meczu na luzie. Widownie obsadzone do pełna około 90% to kibice Chorwacji , ale Polacy już nie raz pokazali ,że można dokonać czegoś niebywałego. Gram handi dodatnie na Polaków , jest ono na tyle dobre ,że drużyny powinny iść &quot;łeb w łeb&quot;,że można być spokojnym o to,że dadzą radę. Bukmacherzy dosyć nisko widzą szanse Polaków na awans do finału,ale jeśli zagrają dobrze ,a szczęście dopisze to zobaczymy rodaków w finale ???? Cała drużyna miała 2 dni odpoczynku i na przygotowanie się do spotkania, myślę ,że taktyka trenera Wenty okaże się na tyle dobra ,że musi być ok ???? POLSKA! ????
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Chorwacja - Polska
Typ: (+4,5) 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: betway
Analiza:

Tak, tak, gramy o final. To co wydawalo sie byc niemozliwym, poprzez wiare i walke do konca okazalo sie, ze jadnak mozna. W meczu polfinalowym trafilismy na Chorwatow, druzyne bardzo silna, niemal kompletna z wieloma indywidualnosciami, takimi jak chociazby Ivano Balic. Malo tego Chorwaci to gospodarze tego turnieju, w ktorych pokladane sa ogromne nadzieje. Ciazy na nich ogromna presja, bo wszyscy oczekuja od nich nie tylko zwyciestwa z Polska i awnasu do finalu, ale zwyciestwa w calym turnieju. A jak sie gra pod presja na tym etapie mistrzostw chyba kazdy wie. Bardzo sie chce, ale nie zawsze mozna, to moze okazac sie zgubne i w tym upatruje nasza szanse. Wszyscy strasza nas 15 tysieczna fanatyczna publicznoscia, ale warto zauwazyc, ze wiekszosc naszych zawodnikow gra na co dzien w ligach, gdzie na mecze przychodzi po 20-25 tys, poza tym 2 lata temu tez gralismy w finale z gospodarzami przed jeszcze wieksza publicznoscia, wiec nie wiem, czy to ma az tak duzy wplyw. Chlopaki musza poprostu zagrac dobry mecz, uwaznie w obronie, w ataku kombinacyjnie, w meczu z Norwegia slabo zagraly skrzydla, wiec trzeba dzisiaj wierzyc w Tluczynskiego i Kuchczynskiegi no i w skuteczniejsza gre Bieleckiego. Trzeba tez liczyc w trudnych momentach na Slawka Szmala. Faworytem spotkania sa oczywiscie Chorwaci, ale chyba nie na tyle, zeby wygrac z nami roznica az 5 bramek. Kursy na zwyciestwa jak dla mnie wziete z kosmosu, bo az tak wielkiej roznicy klas nie ma. Mam nadzieje, ze Polacy mocno podbudowani ostatnimi zwyciestwami i zmotywowani przez Bogdana Wente wyjda na ten mecz i walczyc beda jak rowny z rownym i na koniec to my bedziemy mieli powody do radosci.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
jak ktos chce zagrac juz na Polske to moze takie cos:

First Team to score 5 goals
Poland 2.65

First Team to score 10 goals
Poland 3.35

jak juz mamy z nimi cos ugrac to musimy juz na poczatku zagrac bardzo dobrze, Chorwacja jak na poczatku juz przycisnie to pozostaje nam walka o 3 miejsce, jak na poczatku odskocza na kilka bramek to moze byc nokaut
 
domel 49

domel

Forum VIP
tylko nie ta para! Jedno jest pewne sędziowie nie będą nas oszczędzać :/ mecz Chorwatów z Korea pokazał co potrafi ta para sędziowska :/ sami zawodnicy tylko modlili sie żeby nie trafić na tych sędziów :/ ale nie ma co myśleć tylko o sędziowaniu trzeba grac i wygrać!!
co do typów jednym z &quot;możliwych&quot; oczywiście poza wygrana Polski! jest under tatals 53.5 według mnie wynik będzie w granicach 25:26 Chorwaci maja dobra obronę zresztą My również + bramkarze po obu stronach wysmienici dlatego stawiam na underka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom