>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Dania 14.08.2013, Gdańsk

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




Wraca reprezentacja Polski, wraca niestety w najgorszym wydaniu. Kłótnie o bilety już były, przerzucanie winy na szkoleniowca również przerabialiśmy. Tym razem już otwarcie i bez zbędnego owijania w bawełnę chodzi o pieniądze. Błaszczykowi i przede wszystkim Lewandowski żądają gotówki za występ w reklamówce głównego sponsora kadry. Atmosfera ewidentnie nie sprzyjająca rozgrywaniu meczy, dobrze że to tylko towarzyski, ale w sumie jakie ma to teraz znaczenie. Do Brazylii i tak nie pojedziemy. Dlatego zapraszam do dyskusji o reprezentacji, choć to już żenujące, miejmy nadzieję, że Boniek pogromcę San Marino odpali z kadry i będziemy mogli oglądać reprezentację dumną z barw i godnie nas reprezentującą.

Rywalem w najbliższym spotkani towarzyskim będzie Dania. Obiektywnie zespół od nas silniejszy i który w meczu na poważnie by nas odprawił. Sytuacja jednak jest taka, że może im nie zależeć na wyniku, bo to tylko sparing. Dla którego nie ma sensu się szarpać. Sądzę, że oba zespołu podejdą do tego spotkania na luzie, i może zobaczymy fajne widowisko, a może i nie.

Zapraszam do dyskusji.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Odniosę się na razie tylko do naszej kadry i zamieszania wokół niej .
Nie wiem kto rządzie w kadrze ale na pewno nie Fornalik ,zawodnicy klepią na prawo ile bzdury ,strzelają fochy stawiają żądania co to ma być ?!
Ten bajzel i samowolkę trzeba ogarnąć i to na jak najszybciej i stanowczo . A najlepiej by było posadzić największe &quot;gwiazdy &quot; na ławce a zagrać ligowym składem + młodzi z lig zagranicznych przynajmniej taki zestaw łykną by nieco doświadczenia i ogrania .A sądze ze pokazali by się lepiej niż pierwszy garnitur .
Jak Fornalik nie walnie pięścią w stół i otwarcie nie zaprowadzi porzadku to niech pisze rezygnacje . Dziwie się Bońkowi ze gość przygląda siętak spokojnie całej tej sytuacji ,a uważam go za człowieka który wali prosto z mostu jak mu coś nie leży.
A sam mecz.. zależy jakim składem wyjdziemy jak z lewym i konduktor + reszta frajerów to kursy na danie promocyjne , jak ligowym z ludzmi którzy chcą się pokazać i mają jakieś ambicje to możemy powalczyć o wygraną
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
A co Fornalikowi zależy, żeby walnąć pięścią w stół, jeśli i tak wie że po el. MŚ leci z reprezentacji i już czyha na ciepłą posadkę w Ruchu. Mecz, nieważne czy wyjdzie pierwszy garnitur czy rezerwy będzie wyglądał tak samo, tzn. mnóstwo niedokładności, walenie na pałę, zero kombinacji = klasyka. Zapewne skończy się nudnym 0-0, ewentualnie któraś reprezentacja wturla na farcie na 1-0. Mam nadzieję że eliminacjach Boniek zatrudni jakiegoś fachowca zza granicy który ogarnie tą zbieraninę...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mam nadzieję że eliminacjach Boniek zatrudni jakiegoś fachowca zza granicy który ogarnie tą zbieraninę...
Z tym składem to kogo by nie zatrudnili na stanowisku selekcjonera to i tak sobie nie poradzi. Bo sami widzicie jakie oni mają priorytety. Niedorzeczny jest fakt, że reprezentanci kraju kłócą się ze związkiem o pieniądze w obojętnej formie, czy jako jakieś bilety warte 500 zł, czy o jakiś kontrakt reklamowy z Orange. Czy rzeczywiście Lewandowskiego zbawi jakieś 50 tysięcy jakie mógłby dostać za tą głupią reklamę, przecież on ma z 10 mln zł rocznie i widoki na co najmniej trzykrotnie większą kasę w Bayernie.
Jest trenera idealny, który zaprowadziłby porządek - Felix Magath ;).
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Z tym składem to kogo by nie zatrudnili na stanowisku selekcjonera to i tak sobie nie poradzi.
Właśnie wg mnie ten skład mamy, tylko to są same indywidualności. Skład Polski na ostatni eliminacyjny mecz z Mołdawią:
Southampton - Krasnodar, Sampdoria, Terek Grozny, Legia - Hoffenheim (Hannover 96), Stade Reims - Borussia Dortmund, Trabzonspor (Udinese), Terek Grozny (Legia) - Borussia Dortmund
Dla mnie to jest skład spokojnie na pierwszą 30 rankingu FIFA (jeśli nie lepiej). W moim odczuciu za czasów Beenhakkera mieliśmy słabszy skład od obecnego, a byliśmy na bodajże 16 albo 17 miejscu na świecie. Dlatego fachowiec, najlepiej zagraniczny jest tutaj potrzebny &quot;na gwałt&quot;. Magath? Chociażby on ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Pisząc skład miałem na myśli mentalność naszych reprezentantów. Nie umiejętności, bo te choćby trio z Dortmundu ma takie, że powinniśmy regularnie w Euro, czy MŚ grać. Dlatego zasugerowałem Magatha, nie musi być on, ale oczekuje zamordystę.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Magath? Dobre ???? po jednym zgrupowaniu byłyby masowe żale w mediach jaki to on zły i niedobry bo zajeżdża ich na śmierć ???? Ja bym widział bardziej Christopha Dauma albo Franco Fodę.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Co do typowania to jeszcze się wstrzymam do wtorku.Zobacze co słychać w obu ekipach,przede wszystkim w jakim składzie przyjadą Duńczycy.
Pierwsza myśl moja to była taka by grać na Danię,ale jak przypomniałem sobie ostatni wpierdol w Kopenhadze 11.06 0:4 z Armenią to mi się odechciało.
Tak jak mówię trzeba poczekać do wtorku wieczorem/środy do południa.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Widzac naszych &quot;gwiazdorow&quot; najbardziej pasuje mi tu remisik (0-0) i chyba tak postawie.Jako ze to mecz towarzyski,to nasi moga&quot;zaskoczyc&quot; i niepotrzebnie wygrac;P.Dla mnie remis jak nic,ew BTS-NIE(nie sadze by nasi cos strzelili,moze jakis przypadkowy karny) UNDER 2,5 rowniez prawdopodobny...No coz,zobaczymy.
BTW:Czemu u w/w buka na X2 jest kurs 1.54 a H(0;1) 1.55?
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Jest trenera idealny, który zaprowadziłby porządek - Felix Magath ;).
Ile ja bym dał aby zobaczyć tego gościa jako selekcjonera naszej kadry .Jedno Magathowi trzeba przyznać ze pierwszy sezon w objętym zespole zawesze miał dobry ,stawiał drużyny na nogi inna sprawa w kolejnym sezonie zajeżdżał zawodników fizycznie .
A dzisiaj nasz &quot;AS&quot; Lewandowski idzie na dywanik do BOŃKA
Lewandowski zostanie wyrzucony z kadry ?
Mam nadzieje ze Boniek pokaże jaja i kopnie go w 4 litery ,a nast. bedzie Błaszczykowski
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
BTW:Czemu u w/w buka na X2 jest kurs 1.54 a H(0;1) 1.55?
Pewnie niższa marża na handi.
Nie typuję tego. Oglądałem mecze Danii i czytałem po nich duńskie komentarze. To takie same pajace jak &quot;nasi&quot;.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
W naszej ekipie grają na prawdę jak nie dobre,to bardzo dobre indywidualności. Fornalik praktycznie za każdym razem daje najlepszy skład jaki może,tylko brakuje scalenia tej ekipy,pewności,zaufania,radości i dumy bycia reprezentantem Polski . Taki Obraniak i Lewy są gwiazdami w swoich klubach,wychodzą na mecz z &quot;orzełkiem&quot; na piersi i kufa piach mogiła,nic poświęcenia i walki. Lewy może i jest światowej klasy napastnikiem,ale tylko w klubie,wkurza mnie,to że w reprze jakby bawi się piłką,robiąc pokazówki,a o zmarnowanych akcjach nie wspomnę.
Jeśli chodzi o skład naszych,to nie będzie wielkiego testowania raczej.
Pewniacy: Boruc(brama),Glik(stoper),Krycha(środek pomocy),Ojgen(ma teraz kontuzji i jak dla mnie otwiera się szansa na wstawienie kreatywnego i potrafiącego dobrze zabezpieczyć środek Kaźimierczaka),Kuba(skrzydło),Lewy(raczej,a może po tej aferze go wywalą,jednak wątpie :/ ).
Testy będą się odbywać na środku obrony,gdzie walczą o skład Salamon,Celeban,Jędrzejczyk-ja bym postawił na Bartka.
Prawa pomoc pod nieobecność Piszcza. Kandydaci,to Jędrzejczyk,Celeban,Olkowski-moim zdaniem warto postawić na gracza Górnika,który ma 4asysty w bieżącym sezonie.
Lewa obrona,gdzie zazwyczaj gra drewniany Wawrzyniak,ja bym spróbował Artura Jędrzejczyka.
Środek pomocy-pisałem już.
Lewe skrzydło-Sobota,to może być nasz lek na problemy reprezentacji. Waldek jest ostatnio w doskonalej formie,piłkarz bardzo szybki,świetny drybling i gra 1 na 1,gra klepą,w samych superlatywach można się o nim wypowiadać . Ostatnimi czasy na tej pozycji grali Grosik ,Mierzej,Ludo z marnym skutkiem.
No i &quot;10&quot;. Propozycje moje są następujące: utalentowany piłkarz Udine Zieliński lub odrodzony Klich . Ja osobiście wolę Piotrka. Jest jeszcze opcja zagrania z Milikiem,ale niezbyt,to wychodziło.
Co do typów,to trzeba uwzględnić iż w teamie Dunów nie będzie kontuzjowanego Aggera ,który jest uznanej marki stoperem. Remis jak najbardziej możliwy . Przychylam się do opcji ,że &quot;obie drużyny strzelą gola&quot; -Nie.
Na Polskę,aby postawić muszą ją zobaczyć,czyli zakład live jedynie wchodzi w grę
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Ja myślę,że jutro Polska w obliczu absencji nie przegra tego meczu,a nawet wygra.
Defensywę może nie mamy najlepszej na świecie,ale Duny nie mają w swojej kadrze żadnego pewniaka do strzelania goli. Analizę napisałem w poście wyżej,więc nie będę się na nowo rozpisywał.
Typy: Dania nie strzeli gola-2,65
Polska - Dania - Polska,remis- zwrot :1,52
Expekt.
Trochę patriotycznie,ale zobaczymy jak,to wyjdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hehe Niezle sklady podajecie, Olkowski, Milik, Salomon ...xD Powiedz mi Staleczka kiedy Salomon ostatnio powachal pilke? Tak sie nim wszyscy zachwycali, ze w Milanie chlopak dostal angaz a tutaj dupa, za slaby byl i go wypozyczyli.

Jedyne co macie racje to to, ze trzeba nam trenera a nie polskiego treneiro. Ci wszyscy polscy Mourinho, Guardiole itd sa jedna wielka tragedia.

Moze i Dunczycy dostali po dupie w ostatnim meczu z Armenia, choc prawda jest taka, ze zostali wypunktowani przez Ormian bo w calym meczu przewazali wyraznie a dostawali strzal za strzalem od Ormian ktorzy mieli swietna skutecznosc przy bramce rywali.

Teraz bedzie na odwrot. Polacy graja u siebie wiec trzeba bedzie, czy tego chca czy nie, grac otwarta pilke do przodu, bo inaczej kibice sie wku...a (a nasze &quot;orly&quot; z otwarta gra radza sobie raczej mizernie). Polacy zaczna od poczatku klepac ofensywnie pilke i dostana raz czy dwa gola z kontry i bedzie po zabawie. Dunczycy to nie to co my, repa bez woli walki. Oni tez maja problem, tez chca sie dobrze pokazac po tym jak po ostatnim meczu media i kibice wylali na nich wiadro pomyj i totalnego syfu. Przyjada do Polski odkupic winy i moim zdaniem, jak sie spreza, jak zagraja twarda, dunska pilke to nasze pajacyki nie beda wiedziec kto i z ktorej strony im przywalil.

Nasza obrona to jest zart. Ja rozumiem, ze kandydatow nie ma wielu ale takie rotacje w obronie po prawie roku prowadzenia reprezentacji po prostu nie przystoja trenerowi. Czy on nadal nie wie na kogo stawiac? Mial na to czas 6 miesiecy temu, kiedy rozgrywalismy sparingi czy mecze o stawke. Wtedy mial przygotowac zespol, wraz z linia obrony ale nie Waldek gral kazdy mecz innym skladem...Zawodnicy musza grac razsem by sie zgrywac, rozumiec na boisku, a u nas co mecz to dyskusja kogo wywalic na defensywe. Zachowanie jak z przedszkolnego podworka gdy dzieci kluca sie o to kto bedzie stal na bramce bo nikt nie chce...zenujace.

Moj typ to zwyciestwo Dunczykow. Mam nadzieje, ze wygraja bo remis czy nasze zwyciestwo tylko przykryje nasze slabosci i brak profesjonalizmu, i nic nie zmienimy w tym chlewie. Stawiam rowniez, na Danie (-1) EH @ 6,5 w BetVictor i bede trzymal kciuki by im sie udalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Pierwsza połowa - powyżej 0,5 gola ✅✅✅ (1:2)
Kurs: 1,44 Buk: Bet365

Wiadomo ogólnie, że w pierwszej połowie statystycznie pada mniej bramek niż w drugiej, niemniej jednak myślę, że to dobry bet i ujrzymy dziś chociaż 1 bramkę do połowy.
Wszyscy na pewno zauważyli, że grając u siebie (wliczam też Euro) lepiej gramy pierwsze połowy, wchodzimy mecz z zaangażowaniem i więcej biegamy. Drugie połowy to już lipa, wszystko siada, kapitan Kuba wg nie widoczny ( jak dla mnie powinien być zmieniany w przerwach bo ewidentnie oszczędza się dla Borussi kosztem kadry) i większa połowa drużyny tak samo siada. Dlatego myślę, że uda nam się strzelić już coś w pierwszej połowie. Jeśli będziemy partaczyć jak zwykle to po drugiej stronie mamy Fischera z Ajaxu, jest jego kolega Eriksen, jest świetny skrzydłowy Celty Krohn-Dehli więc ma kto nas skarcić. Dodatkowym plusem za typem są formacje obronne. Wiadomo u nas przebudowa a w Danii zabraknie genialnego środkowego czyli Daniela Aggera. Powodzenia !
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Ja myślę,że jutro Polska w obliczu absencji nie przegra tego meczu,a nawet wygra.
Nie no bez jaj naprawdę w to wierzysz że są wstanie wygrać to spotkanie? Bo ja dla naszych nie widzę żadnych szans powtarzam żadnych!!! W meczach ze słabą Mołdawią oraz z Ukrainą która miała być w naszym zasięgu nic nie pokazali to niby z jakiej racji mieli by dzisiaj wygrać spotkanie z silniejsza drużyną bo taką napewno jest reprezentacja Danii, fakt ostatnio Duńczykom nie poszło z Armenią ale w tym meczu to nie Duńczycy byli słabi tylko Armeńcy dobrze się bronili a także byli mega skuteczni ze swoimi kontrami. Oczywiście może się zdarzyć że jakimś fartem Polacy dzisiaj wygrają bo jeżeli chodzi o skład to nasze &quot;orły&quot; naprawdę mają kim straszyć,nazwiska i doświadczenie z klubów robią wrażenie tyle że co z tego jak nie przekłada się to na mecze w reprezentacji.Moim skromnym zdaniem jest to wina trenera który obiera złą taktykę i ustawienie do meczu,i póki nie będzie trenera z prawdziwego zdarzenia to nie będzie też reprezentacji z prawdziwego zdarzenia taka jest smutna prawda.W dzisiejszym meczu jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby to Polacy byli górą więc stawiam na Duńczyków a żeby być jeszcze bardziej pewnym tego że kupon wejdzie to stawiam na remis lub wygraną Danii dodatkowo stawiam typ który od dłuższego czasu wchodzi jak w masło tzn to że w dzisiejszym meczu bramki nie zdobędzie supersnajper Robert Lewandowski który nie może się przełamać w kadrze od 10 spotkań (meczu z San Marino nie wliczam bo z nimi to i Rasiak by strzelił) i raczej nie zanosi się by dzisiaj strzelił po tym co widziałem w ostatnich meczach kadry z jego udziałem


Mój typ:
Remis lub Dania - X2 (10/10)
⛔⛔⛔
(jednak cuda się zdarzają:grin: oby dalej w eliminacjach szło im tak samo jak w tym meczu)

kurs: 1,55
Robert Lewandowski NIE strzeli bramki (7/10)✅✅✅
kurs:1,6

Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska vs Dania
Polska AH: (0 i -0.5) kurs: 2,14 buk: Pinnacle ✅ (no i udało się. Chyba jako jedyny typowałem na Polaków. W zasadzie przycisnęli w II poł i to zaowocowało wygraną.)
BTS kurs: 1,75 buk: Betsafe ✅ (było tak dużo goli, że żałuję, że nie pograłem na pow 4,5, ale przy tak underowej drużynie jak Polska to tylko po fakcie można snuć takie domysły)
Oczywiście za małą stawkę i na luzie podchodzę do tych typów więc nie ładujcie wszystkich oszczędności w takie zakłady. Na Polaków generalnie strach stawiać, ale jednak mecz towarzyski u siebie. Skoro nie uda się (najprawdopodobniej) dostać na MŚ chociaż tak można osłodzić nędzny żywot polskiego kibica. Wszystko zależy od motywacji Danii, jeśli się zepnie może być ciężko, jak nie typ w stronę Polski może wejdzie. BTS bo może się skończyć na 1:1 i przynajmniej wyjdę w całym meczu na 0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom