>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polska - Dania, el. MŚ 2018 [sobota, 08.10.2016, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
bramka druga nie powinna być uznana bo Robert zagrał na dwa tępa.
Nie pamiętam czy powiedział to Borek czy Hajto, ale Robert przy karnym nie strzelił go na dwa tempa. On się wcale nie zatrzymał, po prostu trochę zwolnił i strzelił, tyle. W podobny sposób strzela Neymar i nigdy nie było problemu więc moim zdaniem bramka jak najbardziej strzelona prawidłowo.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie pamiętam czy powiedział to Borek czy Hajto, ale Robert przy karnym nie strzelił go na dwa tempa. On się wcale nie zatrzymał, po prostu trochę zwolnił i strzelił, tyle. W podobny sposób strzela Neymar i nigdy nie było problemu więc moim zdaniem bramka jak najbardziej strzelona prawidłowo.
Teraz to powszechna praktyka, strzelanie na &quot;półtora&quot; tempa. Balotelli ostatnio praktycznie się zatrzymał i uznali. Powinni jakoś to uregulować, ale dopóki można tak robić, to bardziej inteligentni strzelcy będą kłaść bramkarzy na potęgę.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Gdy oglądałem powtorki to na żywca wiadać że Lewandowski się zatrzymał i póżniej oddał strzał ,przecież to widać nie było ciągu na bramkę w mojej opini powinni powtórzyć karnego .
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Bramka jak najbardziej poprawna. Gdyby lewandowski zatrzymal sie przed sama pilka to bylby blad , ale w trakcie nabiegu jest to dozwolone. Odsylam do przepisow gry w pilke nozna ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Dania
Typ: 1 Kurs: 1.98. Wynik:3:2 ✅
Typ: BTS Kurs: 1.89 Wynik: 3:2 ✅
Typ: powyżej 2.5 gola Kurs: 2.18 Wynik: 3:2 ✅
buk: betsson


Gospodarze po wpadce w pierwszej kolejce, bo tak można nazwać remis z Kazachstanem, zagrają tym razem z ekipą Danii. Goście wygrali w pierwszym kolejce u siebie skromnie 1:0 z Armenia. Duńczycy przez cały mecz przeważali i gdyby tylko skuteczność była lepsza to pewnie byśmy spodziewali się pogromu. Ich największą gwiazdą w zespole jest Christian Erikssen, który również błyszczy w Tottenhamie. Do tego dochodzi Jorgensen, który w Feyenordzie strzela gole. Cała siła ataku będzie spoczywać w większości na tych dwóch panach i z pewnością mamy czego się obawiać. Do tego na bramce dochodzi Schmeichel z Leicester oraz Lasse Schoene z Ajaxu. Także skład Danii wygląda przyzwoicie.
Ja jednak idę w stronę naszych. Skoro byliśmy ćwierćfinalistami Euro, i wszyscy komentatorzy się tak tym unoszą to czas najwyższy potwierdzić to, że nie był to przypadek. W bramce zapewne zobaczymy Fabiańskiego, który ostatnio jest w niezłej formie. Boki obrony bez zmian, czyli Rybus-Piszczek. Na środku zapewne zagra Glik, który jest w rewelacyjnej formie!. Pozostaje pytanie kto obok Kamila? Pazdan?, który jest kontuzjowany czy może Cionek?. Przed trenerem trudna decyzja, ale mam nadzieje, że dokona dobrego wyboru. W pomocy niewiem czego spodziewać się po Krychowiaku. W PSG nie gra regularnie, i w meczu z Kazachami było to widać. Wątpię jednak w to żeby Nawałka miał jaja i posadził Krychę na ławce. Po bokach na pewno będą śmigać Grosicki i Kuba. Ten pierwszy również grzeje ławę, a Kuba jest ewidentnie w gazie. W środku pola powinniśmy zobaczyć jeszcze kogoś z trójki: Zieliński, Mączyński, Linetty. To ktoś z tej trójki zagra obok zapewne Krychowiaka. Atak bez zmian Lewy-Milik. Robert coś ostatnio nam się zablokował i przestał strzelać. Ale są też tego plusy bo być może te gole przełoży teraz w kadrze. Milik to Milik. Albo zrobi show, albo rozegra jeden z najgorszych spotkań. Teraz mam nadzieje, że będzie skuteczniejszy niż w meczu z Kazachami. Przed nami naprawdę dobre widowisko. Polska reprezentacja jeśli zagra na swoim poziomie, czyli takim jak zaprezentowała na Euro to o trzy punkty nie powinniśmy się bać. Podobnie jak o gole. Oba zespoły mają w swoich szeregach na tylu dobrych graczy w polu, że padające gole powinny być tylko kwestią minut. Nawałka też zapewne wie, że przegrana w takim spotkaniu może trochę skomplikować sprawę mimo tego, że to dopiero druga kolejka. Też mam nadzieje, że Pan Adam nie zapomni o zmianach - bo mamy ich aż trzy do wykorzystania. Niestety w meczu z Kazachami tego zabrakło, albo Nawałka po prostu zapomniał, że na ławce ma w formie Teodorczyka i Wilczka, gdzie obaj panowie mogą odmienić losy meczu.
Po trzy punkty! Polska!
Nie mogę edytować. Mam nadzieje, że ktoś skorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom