>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Ekstraklasa piłki ręcznej mężczyzn - Sezon 2009/10

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Też myśle że wisła bez problemu wygra. Czysta 1 ok1,25 idealna do jakiegoś dubla, a handi warte do grania na singlu. Troche niewiadomo jak z dyspozycją nafciarzy(miesiąc przerwy), ale forma szła w górę wiec... bedzie dobrze ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Typ: Wisła @ 1.80 Unibet
Dziś o godzinie 18 w kwidzyńskiej hali, 3 dni po największym sukcesie w historii klubu, MMTS podejmie drużynę będącą 20 lat na podium MP- Wisłę Płock. Spotkanie zapowiada się kapitalnie, zwłaszcza, że jego stawką jest pozostanie w walce o finał Mistrzostw dla jednych, a dla drugich- awans do tegoż finału.
Faworytem, patrząc na osiągnięcia, historię , musi być Wisła. W tym sezonie jednak sytuacja w płockim klubie nie jest zbyt ciekawa, chęć szybkiego dojścia Vive Kielce spowodowała wiele transferów. Nie wszystkie okazały się trafne, a ówczesny trener Oliver Jensen, postanowił tzw. &quot;starą gwardię&quot; nieco odsunąć od pierwszego składu. Kontuzje nowych zawodników+fatalna dyspozycja zawodników, którzy wcześniej decydowali o tytułach dla płockiego klubu= dymisja Jensena. Po nim do klubu przyszedł Thomas Sivertsson, pod którego wodzą gra Wisły zaczęła mi się podobać.
MMTS awansował do finału Challenge Cup, jest to najlepszy sezon w historii klubu. Moim zdaniem, niestety na Wisłę może nie wystarczyć. Pomimo szumnych zapowiedzi ze strony gospodarzy, spodziewam się wygranej Płocka. Uważam, że mecz rozstrzygnie 1-2 bramki. Powinniśmy więc być świadkami dobrego widowiska, a to zachęca do obejrzenia meczu. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 18:00.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Spotkanie: MMTS Kwidzyn - Wisla Plock ✅✅✅27-26
Typ:1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Tobet

Analiza: MMTS Kwidzyn pokonał wczoraj w półfinałowym spotkaniu Wisłę Płock i w rywalizacji do trzech zwycięstw przegrywa już tylko 1-2. Dzisiaj kolejny mecz. Myślałem, że dla Kwidzynia tempo 4 meczow w 10 dni będzie za duże, jednak wola walki, zgranie gospodarzy musi imponować. Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 32-26, najskuteczniejszym piłkarzem meczu byl zawodnik gospodarzy - Michał Peret. Ten zaledwie 23-letni piłkarz zdobył aż 9 pkt, jak tak dalej będzie rozwijał się to w najbliższym czasie trafi do reprezentacji.
Wszystkie półfinałowe spotkania między tymi drużynami były bardzo wyrównane, pierwszy mecz dla Wisły 30-28, drugi 30-27, wczorajszy jednak był najbardziej okazały, 6-bramkowy, druzyna gospodarzy udowodniła, że dobre występy w pucharach i awans do finału Challenge Cup to nie przypadek, według mnie po dzisiejszym meczu stan wyrówna sie do 2-2 i będzie potrzebny dodatkowy 5 mecz.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Dziękuję blesy, że poprawiłeś swoją analizę.
Nie będę tutaj jeździł, że zdobywa się bramki a nie punkty, ale do jednego przekłamania nie mogę pozostać milczącym. Oba mecze w Blaszaku nie były bardzo wyrównane, a szczególnie ten drugi, gdyż Wisła przez cały mecz kontrolowała wynik i zwolniła na końcu, gdy była definitywnie pewna wygranej. Sadzę, że dzisiaj będzie wyrównany bój, płocczanie nie dopuszczą znowu do serii 8 bramek straconych pod rząd i wygrają w końcówce (zmęczenie zawodników MMTSu na pewno da o sobie znać). Wątpię, żeby Michał Peret znów zagrał tak fantastyczne spotkanie, i przy odrobinie szczęścia, którego brakowało Nafciarzom wczoraj wygrają. Kursy jednak mnie nie rajcują.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Nikkol, z zuzla nazewnictwo ???? punkty ???? , wiadomo, ze chodzi o bramki
Wyrownane jezeli chodzi o wynik, obstawialem tydzien temu pewne zwyciestwo Wisly (chyba hc 4 gole), ogladac nie ogladalem, ale obserowalem na livescore, punkt za punkt i moja wtopa. Wczoraj tez wiekszosc obstawiala Wisle, ktora miala miec wiecej czasu na przygotowanie do meczu, jednak rzeczywistosc okazala sie inna. Powiem szczerze, nie jestem fanem pilki recznej, jednak obstawiam nieraz niemiecka i nieraz kursy powyzej 3 wchodza, dlatego tez - widzac kurs 2.45 i takie atuty jak wlasna hala, wczorajsze 6bramkowe zwyciestwo - nie moge przejsc obojetnie obok tego.
///Krótko mówiąc- droga do szybkiego bankructwa, fajny kurs, powierzchowna analiza. Ale dobrze, że się tu udzielasz i starasz się coś napisać, powodzenia i życzę wygranej, bo ja ten mecz odpuszczam.
nikkol
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom