>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Holandia [mecz towarzyski, środa 01.06.2016 r. godz 20:45]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS





100zł na Darmowy zakład w BetClic

Adam Nawałka już zdecydował, 23- osobowa kadra powołana. Czas zacząć więc ostatni etap przygotowań, sparingi. Pierwszy test mecz z Holandią w Gdańsku. Czy Pomarańczowi faktycznie są tak słabi jak pokazały eliminacje do Euro? Przypomnijmy, że Holendrów na turnieju we Francji nie obejrzymy.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kadra Holandii na mecze towarzyskie z Irlandią, Polską i Austrią:

Bramkarze:
Jasper Cillessen (Ajax Amsterdam), Kenneth Vermeer (Feyenoord Rotterdam), Jeroen Zoet (PSV Eindhoven).

Obrońcy: Daley Blind (Manchester United, Anglia), Jeffrey Bruma (PSV Eindhoven), Kenny Tete (Ajax Amsterdam), Patrick van Aanholt (Sunderland AFC, Anglia), Virgil van Dijk (Southampton FC, Anglia), Joel Veltman (Ajax Amsterdam), Ron Vlaar (AZ Alkmaar), Jetro Willems (PSV Eindhoven).

Pomocnicy: Riechedly Bazoer (Ajax Amsterdam), Luciano Narsingh (PSV Eindhoven), Davy Propper (PSV Eindhoven), Bart Ramselaar (FC Utrecht), Wesley Sneijder (Galatasaray Stambuł, Turcja), Kevin Strootman (AS Roma, Włochy), Marco van Ginkel (PSV Eindhoven), Tonny Vilhena (Feyenoord Rotterdam), Georginio Wijnaldum (Newcastle United, Anglia).

Napastnicy: Memphis Depay (Manchester United, Anglia), Bas Dost (VfL Wolfsburg, Niemcy), Luuk de Jong (PSV Eindhoven), Vincent Janssen (AZ Alkmaar), Juergen Locadia (PSV Eindhoven), Quincy Promes (Spartak Moskwa, Rosja).

Wśród powołanych zabrakło między innymi Arjena Robbena, Robina van Persieego czy Klaasa-Jana Huntelaara. Robben jest kontuzjowany, z van Persiego Danny Blind zrezygnował po zakończeniu el. Euro 2016, a Huntelaar po prostu nie znalazł uznania w oczach selekcjonera.
Edit: Blind wypada.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
A to skład Holendrów z piątkowego meczu w Dublinie:
http://www.flashscore.com/match/61XLkygq/#lineups;1
Nazwiska nie powalają, widać już że reprezentacje czeka mała rewolucja i Blind mysli juz o eliminacjach do WC &#39;18, szacuje ze skład wyjściowy na mecz z Polską będzie jeszcze bardziej eksperymentalny niz ten z meczu z Irlandią.
Poczekajmy na skład wyjściowy ale na dzis jak dla mnie warto zagrać:
BTS: 1,73 bet 3 6 5 ✅
over 2,5: 2,08 (!) Ónibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Potwierdzam i gram razem z meenzerem Over 2.5 Bramki co prawda Holendrzy to rozsypka a Polacy grać w piłkę potrafią jednak ja spodziewam się otwartej gry z obu stron jak grają nasi obrońcy chyba wszyscy wiedzą co mecz to jakaś wpadka i w tym wypatruję szansę na bramkę dla Holendrów u nas Milik + Lewandowski stworzą świetną dwójkę i zapewne przed Euro 2016 ustrzelą jakieś bramki dla naszej reprezentacji a szczególnie dla fantastycznych kibiców ;)

Over 2.5 za 4j leci z mojej strony ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ciekaw jestem tych meczy. Kadry ustalone więc zastanawiam się czy to nie będą takie troche mecze &#39;na piechotę&#39;. W końcu kadra po cięźkim sezonie, kontuzje już wyeliminowały jednego pewniaka i raczej nikt nie chciałby kolejnych.

Holandia zagrała 3 dni temu z Irlandią i grali padakę. 2 celne strzały. Wiele zmian. Irlandia wygłądała lepiej. Teraz chwila odpoczynku i znowu mecz.

Osobiście idę w 1 DNB. Holandia mnie po prostu nie przekonuje, a nasi jakby nie pstrzeć coś zaczęli grać. Szczerze to myślę także raczej o underze. Taki Lewy czy Krychowiak pewnie zagrają po 60 minut, a potem zacznie się kopanina ;-) ale co będzie to zobaczymy już za około 24 godziny.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Hmmmm. Krychowiaka na pewno w tym meczu zabraknie. Środek pola powinnien wyglądać następująco Mączynski - Zielinski
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Również moim zdaniem w tym meczu warto iść w kierunku goli. Jak wiadomo sparingi rządzą się swoimi prawami, a już na pewno przed ważną imprezą jakim jest Euro. Co prawda większość pewnie nie będzie grała na maksa aby nie złapać jakiegoś urazu przed samą imprezą. Niemniej jednak niektórzy na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i pokazać Nawałce, że warto na nich stawiać. Jak nie od pierwszej minuty to dawać im wejść z ławki. Z drugiej strony Holandia, która nie zakwalifikowała się na turniej we Francji co jest nie lada niespodzianką. Oczywiście gra &quot;Oranje&quot; w w ostatnich miesiącach nie była na najwyższym poziomie i zostają w domu całkiem zasłużenie natomiast ta drużyna nadal ma potencjał i myślę, że dzisiaj zawodnicy również będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony dlatego myślę, że jakieś gole dziś zobaczymy.

Gol w obu połowach @ 1,78 ✅
Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja pójdę w rzuty rożne naszej reprezentacji. Czuję, że nasza reprezentacja będzie chciała przećwiczyć pewne fragmenty w stałych fragmentach gry, chociaż wiadomo, że wszystkiego pokazać nie mogą. W Holandii gra sporo młodych i niedoświadczonych chłopaków, więc Polska powinna stwarzać sobie trochę sytuacji. Oranje w meczu z Irlandią zagrali bardzo słabo. Nie spodziewam się, że dziś pokażą coś więcej. Szkoda, że dziś Krychowiaka nie zobaczymy, bo to on przesądziłby o zwycięstwie w środku pola. Tak jak mówię, typ z rożnymi bardziej na wyczucie, bo na pewno statystyką się nie mogę podpierać, gdzie Polacy mieli po 3-4 rożne w maksie w niektórych meczach.

Polska powyżej 4,5 rzutów rożnych 1,80 Betano ✅ 7
Polska wyścig do 7 rożnych 4,00 Betano ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 0

-kulfon-

Użytkownik
Dość często w meczach Holendrów przewija się wynik 2-2 i myślę, że dzisiaj taki może właśnie paść! Kurs na to wydarzenie to nawet 16.0!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Słabo nasi przędą w tych kornerach, Holendrzy zresztą też nie są lepsi ale to w ich kierunku wolałbym pograć na rożne -2 hc w rożnych dla gości w okolicach 5.0, -1 kurs ok 3.4 unibet (rano jak przeglądałem)
Polska-Finlandia 5-0 (kornery 4-6)
Polska-Serbia 1-0 (k 1-9)
Polska-Czechy 3-1 (k 4-7)
Polska-Islandia 4-2 (k 6-5)
Polska-Irlandia 1-0 (k 4-4)
dalej się to jakoś nie zmienia, z Gibraltarem nabili 11 przy wyniku 8-1, zresztą wiadomo to jest sparing, test naszych przed Euro.Holendrzy mogą grać mniej bojaźliwie, nie muszą się martwić o jakieś urazy.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Skład Polski ofensywny, wg mnie ten mecz będzie dosyć otwarty. Nawet drewniana Irlandia miała sporo okazji kilka dni temu z Holendrami. Overy wydają się bardzo logicznym rozwiązaniem, odpoczywać będziemy z Litwą.
Polska over 1.5 @2.37, Polska over 2.5 @6.0 - lekko, kursy bet365
Można też zagrać Polska over 0.5 w drugiej połowie (wejdzie Peszko to najwyżej będzie zwrot hehe)
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Nie ma się co martwić przegraną z Holandią.
To jest tylko i wyłącznie dobry znak ! ????
W 2004 roku nie jechaliśmy na Euro.
Przed Euro pokonaliśmy towarzysko Greków którzy kilka tygodni później wygrali turniej w Portugalii.
Teraz to my jedziemy na EURO i pokonała nas drużyna która na Euro nie jedzie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom