>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polska - Irlandia ; Eliminacje Euro 2016 [11 października 2015 - niedziela 20:45]

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Jak dla mnie tutaj 4 brameczki na luzie wpadną, jak wiadomo Irlandia bd. cisnąc od początku bo zwycięstwo ich satysfakcjonuję w obecnej sytuacji, nie mniej jednak, patrząc na nasza obronę i ich predyspozycję w ataku bramki z ich strony to formalność, my jeśli chcemy walczyć o pozytywny dla nas wynik ( który da nam awans ) raczej też powinniśmy zagrać ofensywnie.
Bo jeśli oni pierwsi zdobędą bramkę to czarno to widzę.....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Takim tokiem rozumowania nie powinni wygrać ze szwabami...
Spójrz jakich mają chociażby napastników doświadczony Keane, czy bardzo ciekawa postać jaką jest Long, po za tym o obronie nie bd. wspominał bilans mówi sam za siebie.
PS: nazwiska nie grają, Irlandia jest bd. spójną drużyną....
a oglądałeś k.... mecz ????? Bo ja tak i jeszcze raz powtarzam tobie i wam wszystkim: Niemcy tam pojechały na wycieczkę a nie na mecz. Wyglądali na zaspanych i zasapanych. Grali jak by pili całą noc i myśleli, że mecz się wygra sam. Jedna kontra Irlandii, brak kompletnie defensywy Niemiec bo nie chciało im się także ogólnie biegać i wracać i Irlandia wygrała ! Możliwe też, że specjalnie przegrali lub po prostu się nie przemęczali żeby udupić Polskę !
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dziwi mnie ten straszny pesymizm wśród narody. Każdy widzi wynik meczu Irlandia - Niemcy i już większość ma mokre spodnie, ale o tym jak ten mecz wyglądał to już nikt nie wspomina. Tak naprawdę Niemcy powinni ten mecz wygrać z 3:1 ale Irlandczycy mieli tyle samo szczęścia ile my przed rokiem. I czy to zwycięstwo przed rokiem przenioslo się na kolejne kilka dni później? Nie, ledwo zremisowaliśmy ze Szkocją. Każdy mecz jest inny więc to, że Irlandczycy wygrali 1:0 z Niemcami nie ma dziś żadnego znaczenia.
ogolnie rzecz biorac, to chyba czas zdjac te rozowe okulary ktore nosisz, polska ma jednego wybitnego gracza, paru sredniej klasy zawodnikow wyzej wymienionych, ale takich zawodnikow ma wiekszosc reprezentacji z czolowej 50 rankingu fifa, no i paru zawodnikow z polskiej beznadziejnej ligi
A powiedz mi który to piłkarz Irlandii jest na takim poziomie jak choćby wymienieni przez Ciebie? Przejrzałem pierwszy skład jaki wyszedł na Niemcy i kogo oni niby tam mają? Dziadków O&#39;Shea czy (niegrającego wtedy) Keane&#39;a? Wyśmiewasz tu Glika czy Fabiańskiego którzy grają w Torino i Swansea? A gdzie grają ci niby światowi Irlandczycy? Większość z nich albo siedzi w Championship albo gra w średniakach Premier League (podobnych albo gorszych do rzeczonej Swansea). Patrząc realnie jesteśmy kadrowo o klasę lepsi, ale sama kadra meczu nie wygra, o czym przekonali się już w tych eliminacjach Niemcy.
Ja idę w Polska over 1,5 gola (totomix 2,05). W bramce Irlandczyków drugi bramkarz, który jest jedynie rezerwowym w West Ham. To duże osłabienie dla tej świetnej irlandzkiej defensywy. Do tego Lewy ma szansę stać sie najskuteczniejszym graczem w historii eliminacji do EURO, więc będzie mocno szukał trafienia. Do tego Sobiech jest ostatnio w dobrej formie, więc o przód jestem spokojny. Dla osób wierzących w liczby i daty, dzisiaj jest ten magiczny 11.10 kiedy to w niedalekiej przeszłości pokonywaliśmy m.in. Portugalię, Czechów czy Niemców. Co ciekawe wszystkie mecze miały miejsce w Polsce i zawsze nasi strzelali 2 bramki.
 
R 136

rw

Użytkownik
Polska reprezentacja nie ma szans na awans z 3-ciego miejsca, ponieważ grupa W KTÓREJ JEST FRANCJA MA 5 MIEJSC...TYM SAMYM INNYM EKIPOM ODEJMUJE SIĘ PUNKTY ZDOBYTE Z ZESPOŁEM Z OSTATNIEGO MIEJSCA...CZYLI POLSKA MA 12PKT, A SPRAWDŹCIE JAK MAJĄ INNE EKIPY + TO CO INNE DRUŻYNY MUSZĄ ZAGRAĆ, BY polska AWANSOWAŁA Z 3-ego miejsca... by awansować na Euro. Szkocję mieli przejść na luzie, ale kolejny raz pokazali, że nie radzą sobie z presją wyniku i z presją &quot;kibiców&quot;. Zaczyna się robić trochę śmiesznie, ale dla mnie dobre, bo skoro nie potrafili przejść SZKOCJI, która według niektórych nie grała nic, a mimo to strzeliła dwa gole, przepraszam, ale Irlandia gra bardziej siłową piłkę...osobiście nie widzę szans, dla polskiej repr, bo siłowo są lebiegami, nie potrafią prowadzić piłki, kompletne zero...ONI NIE POTRAFIĄ GRAĆ SPOTKAŃ O STAWKĘ...A NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE SKORO NIE POKONALI SZKOCJI, TO POKONAJĄ IRLANDIĘ, .... TYM BARDZIEJ NIE MA SZANS NA AWANS...A ONI MAJĄ TO WYWALCZYĆ...W BARAŻACH? PANOWIE, SPRAWDŹCIE JAKIE EKIPY BĘDĄ TAM WALCZYĆ I NAPISZCIE MI JAKIE SZANSE robaki mają awansować do turnieju finałowego? 1%? DODATKOWO PAMIĘTAŁBYM O FAKCIE, ŻE IRLANDIA ZA ŁAPÓWKĄ ZGODZIŁA SIĘ NIE UCZESTNICZYĆ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA 2010, MOŻE TERAZ BĘDĄ MIEĆ TEGO REKOMPENSATĘ?
Nikt o tym nie pomyślał?
Widzę sami fachowcy w tym temacie się wypowiadają, natomiast gość cytowany oraz dominiknd to są perełki, tylko zgłosić ich do studia polsatu za Kołtonia i Borka.
Jak słyszę, że Polacy na farcie zremisowali z cienką Szkocją to mam niezłą bekę. W pierwszej połowie Szkoci nie istnieli, 45 minuta strzał życia Ritchiego. Druga połowa to typowa kopanina z delikatnym, najmniejszym możliwym wskazaniem na Szkocję. Druga bramka zdobyta przez Fletchera to też niezwykłe uderzenie z prawdopodobieństwem 1/100. Po prostu Szkotom wyszły dwa niesamowite strzały i tyle w temacie. Na przestrzenie całego spotkania to Polacy zaprezentowali się lepiej. Remis choć wyszarpany to w moim odczuciu więcej farta miała Szkocja niż paradoksalnie nasz drużyna.
O Irlandii piszę się tu jak o jakiejś potędze. Najlepsza obrona eliminacji? Chyba ktoś tutaj stracił kontakt ze swoim mózgiem. Fakt, że stracili mało bramek, ale nie najmniej, po za tym mnóstwo szczęścia. Irlandia w każdej formacji ma braki, mimo tworzenia kolektywu(na poziomie średnim).
Polska to nie potęga, ale drużyna solidna, która może już z tymi potęgami nawiązywać równą walkę. Mamy obecnie najlepszego napastnika na świecie według wielu ekspertów z różnych krajów. Co by nie mówić i do czego by się nie przyczepić TOP3 na pewno. Dlaczego to jest tak ważne? Świetny obrońca sam meczu nie wygra, pomocnik bardzo rzadko, a napastnik ma największe indywidualne oddziaływanie na wynik. Druga linia też wygląda solidnie. Na pewno strata Milika jest ogromna in minus. Nie zmienia to faktu, że nadal jest Krychowiak, Błaszczykowski, któremu zmiana klubu i otoczenia wyszła na dobre, Grosicki to nie materiał na taki format, ale potrafi zagrać na solidnym poziomie. Podobnie Mączyński, który pokazał to w czwartek.
Obrona to niestety największa bolączka drużyny. W zasadzie tylko Glik obecnie reprezentuje poziom &quot;międzynarodowy&quot;. Piszczek na odpowiednim poziomie zagrał może z dwa sezonu, obecnie jak zagra średnio to będzie dobrze. Pazdan to może się wyróżniać, ale w naszej ekstraklasie. Ze Szkocją jego wina przy 2 bramce.
Gdybyśmy grali na wyjeździe może widziałbym to inaczej. Nie wierzę, żebyśmy na narodowym dali się okraść z awansu.
✅✅✅
Edit//Niektórzy pseudo znawcy, ale też znawcy, którzy mieli jakąś reputacje się w tym temacie totalnie ośmieszyli, a nasza reprezentacja zamknęła im definitywnie mordy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
a oglądałeś k.... mecz ????? Bo ja tak i jeszcze raz powtarzam tobie i wam wszystkim: Niemcy tam pojechały na wycieczkę a nie na mecz. Wyglądali na zaspanych i zasapanych. Grali jak by pili całą noc i myśleli, że mecz się wygra sam. Jedna kontra Irlandii, brak kompletnie defensywy Niemiec bo nie chciało im się także ogólnie biegać i wracać i Irlandia wygrała ! Możliwe też, że specjalnie przegrali lub po prostu się nie przemęczali żeby udupić Polskę !
Specjalnie przegrali ?? ......
Faktycznie byli zaspani, patrząc na to że, przeważali cały mecz, .....
A to że, przeciwnikom się udało strzelić gola to dla nich na + !!
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Ludzią, którzy tak odważnie stawiają na Irlandię proponuje spojrzeć na ich statystykę meczy wyjazdowych z ostatnich 2 lat, otóż na 14 meczy wygrali całe 2! spotkania i to z takimi potęgami jak..Gruzja, gdzie strzelili bramkę w 90 minucie na 2-1 oraz z Gibraltarem.. Ta statystyka powinna wystarczyć. Dzisiaj Polsce do awansu wystarczy remis i jestem przekonany, że od początku meczu będziemy grać mocno defensywnie i liczyć na kontry, a taki styl gry będzie zabójstwem na Irlandie, bo tuzami w ataku pozycyjnym to oni nie są.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Specjalnie przegrali ?? ......
Faktycznie byli zaspani, patrząc na to że, przeważali cały mecz, .....
A to że, przeciwnikom się udało strzelić gola to dla nich na + !!
No właśnie... przeważali, ale brakowało skuteczności, wykończenia i chęci. Irlandczycy zastawili się w swoim polu karnym i jedyne na co liczyli to na kontrę. Jedna się udała... Jak u nas tak będą grali to będzie 0:0 i po awansie. Generalnie popełnili mnóstwo prostych błędów. A ten brak skuteczności i woli walki w niemieckiej drużynie nie można wytłumaczyć tylko zlekceważeniem. Jeśli już coś można wyróżnić w Irlandii to defensywę (czytaj: cały zespół w swoim polu karnym) bo ofensywnie to żal było patrzeć. Jeśli dzisiaj tez tak zagrają to damy im ten remis i wchodzimy do ME. Można i by zagrać jakiś under bo może to być mecz bardzo, bardzo defensywny, ale i mogą być kontry Polaków. Jedyne czego nie przewiduję to wygranej Irlandii dlatego pograłem Polska (DNB)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dzisiaj musimy wyjść i szybko załatwić sprawę.Nasza reprezentacja wyrównana niestety nie jest, część zespołu nie jest w stanie przez dłuższy czas meczu unieść ciężaru gry chłopaków grających w lepszych europejskich klubach, mamy dobre momenty a później się psuje bo właśnie klasowych graczy cechuje to że trzymają poziom przez większość spotkania a nie 10min.Irole na papierze może nie są lepsi ale mają wyrównany skład i potrafią grać kolektywnie większość spotkania, jedne za drugiego potrafi pracować i to właśnie tego ciężar będziemy musieli udźwignąć.Boje się że Nawałka przekombinuje z asekuracją, wyjdziemy na boisko czekając co zrobią Irole co może nas zgubić.Z barażami niech się nie godzą w żadnym wypadku, bo tam będą czekać trudniejsi rywale.
 
B 0

basiekk

Użytkownik
Ja myślę, że największym problemem jest brak Milika. Lewy ściąga na siebie 2-ch obrońców i drugi napastnik ma więcej miejsca, ale musi je wykorzystać. Milik się sprawdzał, podejrzewam, że Sobiech za niego wyjdzie ... i tu się zaczyna niewiadoma.
Po drugiej stronie oczywiście obrona musi zagrać bez większych błędów, no i żeby się Fabiańskiemu jakiś babol nie trafił (statystycznie musi się kiedyś trafić ???? oby nie dzisiaj).
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Smuci mnie a zarazem cieszy narodowy optymizm w całym kraju jak i na forum dotyczący wyniku dzisiejszego meczu. Smuci mnie jedynie fakt, że koledzy na forum bukmacherskim powinni raczej myśleć logicznie. Z tego co pamiętam idea tego forum to wygrywanie a nie snucie marzeń. Polska reprezentacja ma szanse jedynie remisując to spotkanie. O wygranej można zapomnieć. Być może lewy uratował nam Francję strzelając bramkę w ostatniej sekundzie. Remis to maks jaki Polska wyciśnie z tego meczu. Powód?
Po pierwsze Nawałka nie ma zielnego pojęcia jak ustawić chłopaków. (po prowadzeniu z Irlandią, mając ofensywny potencjał cała reprezentacja murowała bramkę, Irlandia ostatecznie strzeliła nam bramkę na 1:1)
Po drugie Nawałka nie ma zielnego pojęcia jak reagować jak w meczu nie idzie (jak Szkoci strzelili nam bramkę, Nawałka zamiast wpuścić kolejną formację ofensywną, wprowadził zawodników defensywnych)
Po trzecie w meczu nie wystąpi Milik i Rybus.
Po czwarte Lewandowski nie wygra nam sam meczu. Kto ma mu pomóc?
Po piąte Irlandia ma wielką formę. (dwumecz z Niemcami sam mówi za siebie)
Po szóste Irlandia gra do końca, my nie. (wyjątek mecz ze Szkocją, ale to był fart, ponieważ nie mogliśmy w ogóle pod bramkę podejść)
Po siódme na 5 spotkań tylko raz pokonaliśmy Irlandie ledwo 3:2.
Po ósme Polska grając mecz o wszystko zawsze przegrywa.
Po dziewiąte Irlandia musi wygrać, jak nie wygra ma baraże zagra więc na maksa.
Po dziesiąte w bramce mamy Fabiańskiego. (ktoś w ogóle sprawdzał kiedyś czy on doskakuje do poprzeczki?) Fabiański jest nie wytrzymały psychicznie i jest już stary. Tak wiem jestem okrutny.
Po jedenaste ostatni raz u siebie wygraliśmy z Irlandią 1:0 w 1986 roku.
Reasumując uważam, że mecz Polska maksymalnie zremisuje.
Kurs na Irlandie lub 2X na Irlandię uważam za promocję.
Irlandia 2X (1,90) bet365
 
N 0

nikoafc

Użytkownik
Moze Polska jest najbardziej bramkostrzelna druzyna grupy ale wiekszosc z tych bramek padla w meczach z Giblartarem. W meczu ze Szkocja tez nie mielismy niewiadomo ile okazji. Z defensywa Irlandii raczej sobie nie poradzimy bez Milika i spodziewam sie tutaj malo bramek. Bedzie bardzo ciezko o wygrana. Stawiam 0:1 dla Irlandii
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Wkurza mnie pisanie że to Polska musi wygrać i gra z większą presją. Że co?
Przecież wiadomo że Polakom wystarczy remis bezbramkowy lub 1:1. Więc muszą to Irlandczycy. Gdybyśmy musieli wygrać to bym się obawiał bo nigdy kuzami w ataku pozycyjnym nie byliśmy. Nasza reprezentacja zawsze lepiej grała z kontry. Ktoś pisze że pokryją Lewandowskiego i wyłączą go z gry. To by się zgadzało gdyby się mocno bronili a nie gdy muszą atakować i wtedy napastnik ma więcej miejsca, ma też gdzie się rozpędzić czy podać na wolne pole a odległości pomiędzy przeciwnikami są większe. Co więcej Lewy to nie jest zawodnik pokroju Rasiaka że można mu stempel założyć i wyłączyć z gry. On nawet jak potroją krycie potrafi się zastawić i dokładnie odegrać piłkę co niejednokrotnie pokazał. Osłabienia mają obie drużyny więc to też żaden argument. A nieobiektywnym można nazwać kogoś kto twierdził że Polska wygra z Niemcami a nie że wygra u siebie z Irlandczykami.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Od dawna wiadomo że nasza reprezentacja nie daje sobie rady w meczach &quot;o życie&quot;. Przed meczem z Czechami na Euro 2012 też wierzyłem, tak jak wy dzisiaj że nasi na swoim terenie bedą w stanie wyjść wówczas z fazy grupowej. Niestety nic bardziej mylnego. Mimo kilku zawodników o znanych na arenie międzynarodowej nazwiskach nadal pozostajemy tam gdzie byliśmy. Irlandia być może i nie ma wielkich nazwisk, ale za to ma chemie w zespole, czego nie można powiedzieć o drużynie Nawałki. Te eliminacje zakończą sie dla nas tak jak zawsze, czyli &quot;Zagrali jak nigdy, odpadli jak zawsze.&quot; Stawiam na piłkarzy z &quot;Zielonej Wyspy&quot;.
Irlandia 4,48 Pinnacle ⛔ Gratulacje dla Patriotów.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Łukasz Piszczek strzeli @ 9.00 Bet365
Dzisiaj na prawej stronie pomocy zagra prawdopodobnie Olkowski (nominalny obrońca) więc będą się pewnie często wymieniać z Łukaszem, który od zawsze lubił włączać się do akcji ofensywnych. Już w meczu ze Szkocją Piszczek próbował oddawać strzały także myślę, że pomimo niezbyt optymalnej formy dalej będzie starał się napędzać ataki prawą flanką co kiedyś wychodziło mu fenomenalnie. Z uwagi na to, iż zapewne częściej widywać go będziemy z przodu myślę, że można pograć za jakieś grosze zakład na zdobycie przez niego gola ;)
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Polska - Irlandia - BTS - @1.90 - Bet365 ✅

Opcja obydwie druzyny strzela jest wg mnie jedynym sensownym zakladem do grania.
Wszystko co moglo byc powiedziane o tym meczu juz z pewnoscia zostalo. Irlandia musi strzelic , a Polska nie moze sobie pozwolic na porazke. Padnie gol z jednej strony to za wszelka cene przeciwnicy beda chceli odpowiedziec. Wierze w naszych , abysmy juz zapewnili sobie awans bez zbednych meczy barazowych.
Pozostaje czekac na pierwszy gwizdek na Narodowym i liczyc na dobry mecz.
DO BOJU !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Polska - Irlandia
Nic się nie zmienia na tym forum. Większość graczy jak wahadło, albo huraoptymizm albo przesadny pesymizm. Ktoś oglądał pierwszy mecz Polaków z Irlandią? To Irlandczycy mogą mówić o szczęściu że nie przegrali tego spotkania. W dzisiejszym spotkaniu to Irlandia będzie musiała się w którymś momencie się otworzyć, ponieważ remis 0:0 czy nawet 1:1 i tak nic im nie daje. Gramy na własnych śmieciach z mocno przeciętną europejską ekipą pozbawioną raczej większych indywidualności i nie widzę powodu aby Polska tego meczu nie mogła wygrać. Do tego jest szansa że będziemy momentami mogli zagrać tu z kontry, a taką grę lubimy.Te dzisiejsze pesymistyczne nastroje są dla mnie nie do końca zrozumiałe. Brak Milika w składzie może tej drużynie wyjść nawet na dobre. Czy nikt nie dostrzega że od kilkunastu tygodni Milik jest pod formą? Tak dobrze pokazuje się kolegom do gry ale wykończenie ma fatalne. Tam gdzie kilku typerów widzi zagrożenie ja chyba widzę szansę...
Polska ( superoferta ) kurs 2,10 STS
wynik 2:1 FT

Niemcy to wygrają ale po kursie 1,06 nie ma sensu tego dotykać...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kiedyś siedziałem tylko w piłce nożnej, byłem sędzią piłki nożnej lecz od bardzo długiego czasu porzuciłem ten sport jeśli chodzi o typowanie, to dyscyplina dobra do spędzania czasu a nie typowanie jej. Piszę to tylko dlatego, że jak ktoś zobaczy mój wpis to żeby nie pisał, że gość od tenisa pisze bzdury :] W dziale tenisowym zawsze to podkreślam &quot;nie typuj na drużynę/ zespół/reprezentację&quot; tylko dlatego, że jesteś Polakiem i stawiasz na Polaków. Bo jak widzę teksty &quot;zagram patriotycznie&quot; to mi się nóż w kieszeni otwiera. Każdy Janusz chyba już wie o co dzisiaj gra Polska oraz Irlandia. Dzisiaj jedna z tych ekip będzie świętować awans do Euro 2016. Jaki to sport może być niesprawiedliwy, reprezentacja Polski rozegrała tyle wspaniałych meczów do eliminacji do tego Euro, przegrała tylko jedno spotkanie z 9 i dzisiaj muszą ponownie gryźć glebę aby wywalczyć ten awans czyli czeka nas kolejny mecz o wszystko. Jak było z tymi bardzo ważnymi meczami o wszystko w przeszłości?

2012 z Czechami 0:1, 2009 z Czechami 0:2, 2008 z Chorwacją 0:1, 2006 z Niemcami 0:1, 2003 ze Szwecją 0:2, 2002 z Portugalią 0:4, 1999 ze Szwecją 0:2, 1997 z Anglią 0:2 i 1995 ze Słowacją 1:4. Tak, tak, tak...wiem....to jest już historia i ten mecz może być inny niż tamte :] Mamy teraz przecież fantastycznego Lewandowskiego który w chwili obecnej jest najlepszym napastnikiem na świcie. Bramkarze? Zawsze fantastyczni od zawsze!!! Irlandia to też oczywiście wielka sensacja tych kwalifikacji, wygrana ostatnio z Niemcami (jaka by ona nie była) lecz to zawsze wygrana i sytuacja w tabeli jest taka a nie inna. Nie będę pisał więcej ponieważ bardzo dużo już jest napisane. Lecz w tym meczu MOIM, skromnym zdaniem reprezentacja Polski kolejny raz przegra mecz o wszystko. Typerze! Myśl rozumem a nie sercem. Oczywiście chciałbym aby nasi wygrali lecz nie widzi mi się to.

Polska - Irlandia 2, Pinnacle Sports 4.46

Oraz dodatkowo :
X2, Bet365 1.85
Over 4.5 kartek, Bet365 1.72
Kartka przed 28 minutą, Bet365 1.83
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Tie Break o czym Ty mówisz i do kogo pisząc. &quot;Kieruj się rozumiem a nie sercem&quot;. W tym temacie znalazłem około 10-12 typów w kierunku Irlandczyków, od DNB po dwójkę i to że Irlandia strzeli. To właśnie typ w kierunku Polaków jest rzadkością...
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Myśl rozumem a nie sercem.
Dla tych co sercem, proponuję:
X @3,40 (3/10) ⛔
DW 0-0 @8,0 (1/10) ⛔
Pomysł czysto statystyczny. 0-0 jeszcze nie padło w październiku w eurokwalifikacjach. A Lewandowski zakończy serię 5 spotkań z golem. Ale po horrorze jest spora szansa na wyszarpanie remisu.
PS I dla asekuracji DNB Irlandia, ale o tym już pisałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom