>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Liechtenstein 04.06.2013, Kraków

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




W Krakowie kolejny mecz kadry PZPN, rywal tym razem z dolnej półki – Liechtenstein. Rzecz jasna wygramy, nie można się niczego innego spodziewać po zespole Fornalika. Kwestia tylko ile, wypadałby zakręcić się koło 5-0. Jednak rywalizacja sportowa to wątek poboczy, głównym eventem będzie jednoczesny powrót i pożegnanie Jerzego Dudka. Kibice mogą - zresztą całkiem słusznie poczuć zażenowanie, jednak uważam że Dudkowi należy się godne pożegnanie z kadrą, ale czy mecz z Liechtensteinem, bramkarza-emeryta to godne pożegnanie, dyskutowałbym z tym. Ale nic, tak zadecydowali tam na górze, niech i tak będzie. Kurs szczerze zaskoczył mnie, spodziewałem się niższego na zwycięstwo naszych.

Zapraszam do dyskusji.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Kursy na Polske to jakas masakra. 1.1 ? Prawdopodbnie w dniu meczu beda na poziomie San Marino czyli 1.01. Co ciekawe kurs ze rywale nie strzela zadnej bramki to 1.22 w Betsafe, jakis kosmos i na pewno super warty uwagi do jakiegos AKO. Mysle ze HCP -2 na poziomie 1.91 w Paddypower to tez promocja. Liecht przegral nawet z San Marino, wiec osobiscie postawilem maksa na ten hcp, niestety, maks to tylko 67 eur. Wydaje mi sie, ze zagra najmocniejszy sklad i bedzie strzelanie, a nawet w rezerwie sa w stanie wcisnac trzy takiemu rywalowi.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Żartujesz? 1,22 na to że Liechtenstein nie strzeli gola jest warte gry? Przecież w bramce zagra wybitny bramkarz ale który nie gra już od 2 lat, a właściwie nie licząc siedzenie na ławce to już jest ładnych parę lat, poza tym motywacja naszych piłkarzy na mecze o stawkę jest... różna, nie mówiąc już o tak śmiesznym meczu. W ogóle to Liechtenstein to jedna z najsłabszy drużyn na świecie, ale na pewno nie są aż taki słaby jak choćby San Marino i potrafią coś strzelić, ostatni ich mecz to przecież remis 1:1 z Łotwą więc nie szalej.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
No tak, a kilka miesiecy temu wygrali z Andorra takze naprawde trzeba sie ich bac. Co z tego ze w bramce zagra emeryt dudek? Myslisz ze zapomnial jak sie broni strzalow kelnerow? Uwazasz ze trening na lawce realu i bronienie strzalow ronaldo, benzemy czy higuaina nie wystarczy by bronic strzaly kolesia co kopie pilke na orliku ? Prosze Cie... Oczywiscie wynik zweryfikuje nasze opinie.
Jak tylko oglosza sklad to kursy poleca w dol bo wedlug mnie zagramy najmocniejszym skladem, tyle ze dudek w bramce.
Oczywiscie, nasi nie graja ostatnio super ale to dobry sklad z klasowymi pilkarzami. Liechtenstein marzy by miec chociaz jednego takiego w skladzie.
 
buktyp 1

buktyp

Użytkownik
Ja postawiłem, że Polska będzie prowadzić po pierwszej połowie. Odnośnie Dudka to gdzieś czytałem, że na boisku ma być tylko przez chwilę aby tylko zaliczyć 60 mecz a następnie ma zostać zmieniony.
 
bananaya 2

bananaya

Użytkownik
piszczek nie zagra, lewy i blaszczykowski pewnie tez nie,
&quot;Problemy zdrowotne mają również: Kamil Glik, Piotr Celeban i Marcin Kowalczyk&quot;
&quot;Czy w spotkaniu z Liechtensteinem trener da odpocząć czołowym postaciom?
To chyba jasne - powiedział tajemniczo.&quot;
info ze sportfana
nie zdziwilbym sie gdyby sie skonczylo na 2:0, wszystko zalezy jak im sie bedzie ukladac gra
z moldawia o wiele wazniejszy mecz graja, tam juz napewno mozna grac hc-1 albo -2 na polske
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Z Dudkiem nie chodzi o pożegnania tylko o cyferkę umożliwiającą mu wejście do klubu wybitnego reprezentanta. Potrzebuje 60 meczy w kadrze, a ma tylko 59 więc nie ma się czym żenować. Poważniejszy argument dla podanego kursu to debilny terminarz.
02 czerwca - ostatnie mecze Ekstraklapy + balanga
04 czerwca - spotkanie z Lichtensteinem
... a kilka dni później mecz z Mołdawią, więc nie można wymagać wielkiego zaangażowania. Poza tym dochodzą jeszcze podróże, bo nasi mają bazę w Wieliczce.
Część zawodników świeżo po meczach, balangach, część po przerwie urlopowej więc trudno tu o dopasowanie mentalne i pewnie wstrzelenie się z formą. Do tego dochodzi brak zgrania, no bo kiedy i z kim? I wreszcie osłabiona (i tak słaba) obrona, bez Piszczka (pewnie prawym obrońcą będzie dziadek Wasyl) i Glika środek będzie bardzo niedoświadczony. Jednak największym zagrożeniem dla typu na brak goli Lichtensteinu może być test nowej formacji z 1 defensywnym pomocnikiem i 2 napastnikami.
A teraz bardziej poważnie, bo oczywiście nie wierzę w inny wynik aniżeli czysty win Polski. Kursy już spadają chociaż w Sportingbecie pokazuje 1,35 na wygraną pierwszej połowy dla Polaków. Jeśli faktycznie Fornalik popróbuje grać dwoma napastnikami to moim zdaniem wyjdzie to nam na dobre i kilka brameczek powinno wpaść. Bliskie towarzystwo spotkań Ekstraklapy nie jest problemem, bo też zdecydowana większość naszych grajków pochodzi z lig zagranicznych. Wieliczka jest o rzut beretem, a nasi przeciwnicy nie dość, że o kilka klas gorsi to jeszcze boisko im zalało i dzisiaj nie trenowali ????
- Polska win (kursy~1,10) ✅
- Polska AH -1,5 (kursy~1,35) ✅
- Polska 1 połowa win (kursy~1,35) ⛔
- OVER 2,5 (kursy~1,35) ⛔
Informacja o nowej formacji pochodzi ze źródeł przeglądu sportowego. Podobno trenują to na treningach i faktycznie Lewy może nie zagrać. Jednak Fornalik cały czas mówi o testowaniu, a jak można coś testować bez głównych elementów?
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie wiem jak z drenażem na stadionie ale od wczoraj praktycznie cały czas pada w Krakowie w tym dzisiaj przeszłyt dwa ogromne oberwania chmury w tym jedno kilkugodzinne. Fajnie by było wiedzieć jak murawa...
 
makaveli23 197,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
Lichtenstein +2.5 (1.9)
Polska będzie się sprawdzać i raczej nie będzie im chodzic o szlifowanie wyniku, mało tego mysle ze dlugo bedzie się tu utrzymywac 0-0, albo nawet pierwsi cos strzela goscie, wtedy Polska bedzie musiala strzelic 4 gole by ten typ nie wypalil, nie widzę tego..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z Dudkiem nie chodzi o pożegnania tylko o cyferkę umożliwiającą mu wejście do klubu wybitnego reprezentanta. Potrzebuje 60 meczy w kadrze, a ma tylko 59 więc nie ma się czym żenować.
Prawda jest taka, że gdyby nie zaćmienie mózgu Janasa przed Mistrzostwami Świata to już dawno te 60 by było.
 
M 3

medek

Użytkownik
test nowej formacji
Trochę nie rozumiem Fornalika , w piątek jest mecz , a on zamierza testować nowe ustawienie , aż chce sie powiedzieć &quot;rychło w czas !! &quot;.
Mecz z Liechtensteinem to i tak ten w stylu 10-0 z komentarzami po : &quot;ale jesteśmy zajebiści&quot;. Jakby grał &quot;stary&quot; skład sprzed kilku miesiecy i &quot;starym&quot; ustawieniem to bym zaryzykował

Powyżej 3,5 - 2,03

a tak lepszą i bezpieczniejsza opcja sie wydaje handicap -2 na Polskę po 1,72

zreszta każdy ma swój rozum i widzi , że to bedzie pokazówka dla kibiców , by jeszcze głosno nie krzyczeli , żeby zwolnić Fornalika
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Oczywiscie grajac kursy 1.22 na to, ze jedna druzyna strzeli bramke czy 1.1 na win Polski to gra nie warta swieczki, mozna grac za tysiaka ale co z tego, wygra sie grosze, a co do strzelania bramek to nie zdziwilbym sie gdyby ten Liechtenstein trafil. Prawda jest bolesna, kadra w dniu dzisiejszym to jeden wielki niepoukladany bur....l i nic dziwnego, ze na mecz z europejskim slabeuszem jest na win Polski 1.1 - wstyd ale takie sa realia. Jedynie hc -2 na Polske po dobrym kursie 1.72 to gra warta swieczki, mniej ryzykowna niz wskazuje to kurs, o ile oczywiscie jest to &quot;azjan&quot;. Ja w ofercie Pinnacle nie widze tego meczu, jak bedzie hc -2 to z checia zagram, a 2-3, moze 4 bramki dla polakow to raczej najbardziej prawodpodobna zdobycz.
 
pezio 19,4K

pezio

Użytkownik
Tak na chłopski rozum, wiadomo że nasza repra jest zdolna do niemal WSZYSTKIEGO ale jak Liechtenstein nam strzeli bramkę to przecież będzie blamaż. Jurek niby nieograny, długa przerwa ale oni nie mają prawa stworzyć sobie choćby pół sytuacji. Skoro w Betsyfie mamy @1,22 że goście nie strzelą no to warto pograć taką opcję ale w Totomixie (kurs @1,55).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mitch90 5

mitch90

Użytkownik
Tak na chłopski rozum, wiadomo że nasza repra jest zdolna do niemal WSZYSTKIEGO ale jak Liechtenstein nam strzeli bramkę to przecież będzie blamaż. Jurek niby nieograny, długa przerwa ale oni nie mają prawa stworzyć sobie choćby pół sytuacji. Skoro w Betsyfie mamy @1,22 że goście nie strzelą no to warto pograć taką opcję ale w Totomixie (kurs @1,55).
Warto dodać ze w stsie jest 1,7 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
egreg 942

egreg

Użytkownik
Hmm poparzcie sobie na wyniki Liechtensteinu z ostatnich 3 lat, a zobaczycie że nie zawsze tak łatwo strzela się im bramki. Rożnicą większą niż 2 bramki wygrywają z tą reprezentacją tylko lepsze od Polski drużyny (wyjątek stanowią Węgry). Ponadto tak dla ciekawostki napiszę że kurs na &quot;no BTS&quot; na mecz z Włochy - San Marino był nawet 1.35 ( co było dużym value), a ten ostatni zespół jest wyraźnie gorszy od Liechtensteinu ,dlatego kurs 1.20 był śmieszny Teraz dochodzi do 1.6 i tu już można się zastanawiać , bo wydaje się całkiem opłacalny (ale to żaden pewniak).
 
W 26

wislaks

Użytkownik
under 3,5 @1,8
Liechtenstein + 2,5 @1,925

Liechtenstein nie jest jakimś chłopcem do bicia, ostatnio zremisowali z Łotwą 1-1. U nas reprezentacja niestety gra poniżej oczekiwań, chociaż wygraliśmy z San Marino to jednak po słabiutkiej grze. Dodatkowo od pierwszych minut mają nie grać gracze z Borusii, wg mnie zwłaszcza będzie widać brak Piszczka ( który z powodu kontuzji długo nie zagra w kadrze) oraz Błaszczykowskiego. Dla mniej odważnych proponuję poczekać do wystawienia składów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
candida 45

candida

Użytkownik
Nie wiem jak z drenażem na stadionie ale od wczoraj praktycznie cały czas pada w Krakowie w tym dzisiaj przeszłyt dwa ogromne oberwania chmury w tym jedno kilkugodzinne. Fajnie by było wiedzieć jak murawa...
To pytanie jest coraz bardziej aktualne - wczoraj w Krakowie potężne ulewy, teraz trwa kolejna i jeśli samo spotkanie nie jest zagrożone, to stan murawy na pewno nie będzie dobry - to z kolei powinno w znacznym stopniu ułatwić obronę po stornie kelnerów z księstwa. Kibiców również należy spodziewać się niewielu, ceny biletów plus aura nie zachęcają do wybrania się na nomen omen Kałuży. Wątpię abyśmy dziś zobaczyli świeto, raczej będzie to kiepski piknik w którym pogoda jest pod psem a jedzenie nieświeże.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: Rzuty rożne - powyżej 8 ✅✅✅ (9)
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Szukałem i znalazłem w meczu Polaków mój bet dnia i to po dość dobrym kursie. Długo nie wiedziałem jak tknąć to spotkanie ale 9 rzutów rożnych w meczu powinno paść na wielkim luzie. W meczu z San Marino 7 rożnych było w pierwszych 15 minutach o ile mnie pamięć nie myli a w całym tamtym meczu padło 19 rzutów rożnych, wszystkie dla naszej drużyny. Oczywiście zgadzam się, że dziś rywal trochę mocniejszy i skład gorszy (bo wiadomo że bez Piszczka a Lewy i Kuba dla mnie na 100% nie wyjdą w podstawie) co nie znaczy że nie zdominujemy 148-ej drużyny w rankingu Fifa co najmniej w pierwszych 20 minutach ( i ja osobiście na ten okres gry najbardziej liczę bo nasze 2-gie połówki wołają o pomstę do nieba jeśli chodzi o tempo gry i wg całą resztę czytaj mecze z Irlandią, Ukrainą i choćby z San Marino). Do tego może gościom uda się dołożyć 1 lub 2 rogi przy wiadome spontanicznym zestawieniu na dzisiejszy mecz naszej obrony.
Uważam, że podstawowy skład reprezentacji Polski będzie wyglądał dzisiaj tak:
Jerzy Dudek - Marcin Wasilewski, Artur Jędrzejczyk, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Jakub Kosecki, Grzegorz Krychowiak, Daniel Łukasik, Adrian Mierzejewski, Kamil Grosicki - Artur Sobiech
W takim składzie i ustawieniu bardzo dużo zależeć będzie od skrzydłowych a że Grosik i młody Kosa to aktualnie chyba najszybsi zawodnicy w naszej kadrze to powinni robić dużo szumu na skrzydłach i trochę rożnych ponabijać.
Zakład jak dla mnie bardzo pewny, chodź martwić może aura i to jaki będzie stan murawy na stadionie przy ulicy Kałuży. Wiadome że opady w konsekwencji będą przeszkadzać w konstruowaniu akcji. Ale ja i tak uważam, że po takim kursie to dość dobry bet. Powodzenia !
Ogólnie gram jeszcze na ten mecz takie zakłady:
HT/FT 1/1 ⛔ (X/1)
Bet 365 @ 1,33
Rzuty rożne - I połowa - Powyżej 4 ⛔ (4)
Bet365 @ 2,00
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
under 3,5 @1,8
Liechtenstein + 2,5 @1,925

Liechtenstein nie jest jakimś chłopcem do bicia, ostatnio zremisowali z Łotwą 1-1. U nas reprezentacja niestety gra poniżej oczekiwań, chociaż wygraliśmy z San Marino to jednak po słabiutkiej grze. Dodatkowo od pierwszych minut mają nie grać gracze z Borusii, wg mnie zwłaszcza będzie widać brak Piszczka ( który z powodu kontuzji długo nie zagra w kadrze) oraz Błaszczykowskiego. Dla mniej odważnych proponuję poczekać do wystawienia składów.
W pełni się z Tobą zgadzam. Niektórzy chyba zapominają, że to mecz towarzyski, Polska nie gra najmocniejszym składem, w perspektywie ma mecz z Mołdawią, gdzie brak wygranej oznaczać będzie pożegnanie z Brazylią (ciekawe czy Szpakowski już napisał sobie jakiś monolog na taką ewentualność) i że Liechtenstein to wcale nie tacy chłopcy do bicia jak się wydaje.
Do tego dochodzi pogoda - prognozy jak i aura za oknem wskazują na to, że będzie padało, to też może skutecznie ostudzić zapał do gry zawodników. Ja do tych typów dodam jeszcze
Remis do przerwy @3,4 betvictor ✅
i nastawię się na kolejne męczarnie z naszej strony.
Dla tych, którzy tak chętnie wkładają kasę w typ Liechtenstein nie strzeli przypominam, że gdyby nie Boruc stracilibyśmy bramkę z San Marino.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie przesadzajcie już z tym Liechtensteinem, tam chyba mają tylu mieszkańców co u nas w lidze potrafi na szlagier przychodzić, oni też za kilka dni grają w eliminacjach i też będą woleli się lepiej pokazać u siebie ze Słowakami niż ostatnie poty zostawiać w dzisiejszym sparingu.Zgadza się że udało im się zremisować u siebie z Łotwą ale też potrafili dostać u siebie 8 goli od Bośniaków.Tak więc zależy wszystko od podejścia, na tym poziomie piłkarskim to chyba nawet lepiej jak wyjdą na boisko goście którzy muszą przekonywać do siebie trenera a są to wiele lepsi kopacze niż podstawowi dzisiejszego rywala.
Co do aury do południa było okej, ponad godzinę temu się rozpadało a teraz jest spokój, będąc w pobliżu błoń nieopodal stadionu nie zaobserwowałem jakiś większych bajor więc dramatu raczej być nie powinno jeśli oczywiście na dobre się nie rozpada.Nie mam pojęcia jak się prowadzi murawę na stadionie przy Kałuży.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom