>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Liga Hokeja na Trawie

P 0

prohokej

Użytkownik
Dzień dobry, dobry wieczór ????
Mam nadzieję, że nikt nie potraktuje tego jako zbędną informację, czy jakiś &quot;spam&quot;. W dniu dzisiejszym po raz pierwszy w historii pojawią się typy na polską ligę hokeja na trawie, która jutro zaczyna rundę wiosenną. Myślę, że to taka &quot;ciekawostka&quot;, bo wcześniej tych rozgrywek nie można było w żadnej ofercie obstawiać. Wcześniej z hokeja na trawie do obstawiania były tylko wielkie międzynarodowe turnieje i rozgrywki Ligi Mistrzów. Bukmacher Betsafe zdecydował się wystawić kursy na spotkania Polskiej Ligi.
Oferta z tego co zapewniał buk pojawi się wieczorem. Chętnie służę radą.
 
P 0

prohokej

Użytkownik
1X2
sobota 10.04.2010
Czas Zdarzenie Rodzaj 1 X 2
15.30 Grunwald Poznan - LKS Gasawa I Liga 1,01 15,00 11,00
16.00 MKS Siemianowice Slaskie - Pomorzanin Torun I Liga 10,50 12,00 1,03
16.00 Pocztowiec Poznan - Start Gniezno I Liga 1,90 6,00 2,20
16.00 LKS Rogowo - AZS AWF Poznan I Liga 3,05 6,50 1,50
18.00 Warta Poznan - Stella Gnienzo I Liga 2,05 5,00 2,20

Jest już oferta jak by ktoś chciał...

murowani faworyci, to jasne... Grunwald i Pomorzanin ????

Kuszący kurs na Rogowo... Rogowo to zespół słabszy od AZS, ale jako jedna z dwóch ostatnich drużyn w kraju gra swoje mecze na naturalnej nawierzchni, przez co niwelowana jest przewaga umiejętności i wszelka taktyka, praktycznie zanika... ????
 
P 0

prohokej

Użytkownik
witam
z racji tragedii w Smoleńsku dopiero jutro rozgrywki zainauguruje Polska Liga Hokeja na trawie


Kursy oferuje portal Betsafe.com

Reasumując:

LKS Gąsawa - LKS Rogowo 1x
Pomorzanin Toruń Stella Gniezno - bankowo 1
MKS Siemanowice - Start Gniezno - bankowo 2
Pocztowec Poznań - AZS AWF Poznań - opłaca się zaryzygkować 2
Warta Poznań - Grunwald Poznań - 2

Cóż mogę powiedzieć. Kuszący bardzo kurs na AZS AWF Poznań... pewniakami są Start Gniezno, Grunwald Poznań. nieco zaniżone szanse LKS Gąsawa, bo ta zagra przy pełnych trybunach na swoim nowym obiekcie ze sztuczną nawierzchnią - w ogóle jest to weekend derbowy..
a w niedzielę szlagier Pocztowiec Poznań - Grunwald Poznań. faworytem będą &quot;Wojskowi&quot;
 
P 0

prohokej

Użytkownik
witmam
a jutro derby Gniezna oferowane oczywiście przez Betsafe. Start Gniezno vs Stella Gniezno. Start to murowany faworyt i kurs na niego jest bardzo wysoki - 1,7. niby derby mają swoje prawa, ale jednak zdecydowanie stawiał bym na Start Gniezno. pozdrawiam i zachęcam ????

aa ????
dodam, że typowanie weekendowe wyszło mi idealnie... ????
wszystkie pięć typów się sprawdziło ????
 
P 0

prohokej

Użytkownik
Od środy kiedy to będą do typowania 3 mecze ligi seniorów Betsafe wprowadza dodatkowe zakłady na hokej na trawie - liczba goli, kto 1 strzeli i wynik do przerwy. tymczasem przedstawiam dzisiejcze prognozy:

LKS Gąsawa - Pocztowiec Poznań - Pocztowiec jest faworytem, ale wbrew pozorom nie takim murowanym i Gąsawa, którra na swoim nowym stadionie zagra na pewno przy nadkomplecie może pokusić się o dobry wynik.

AZS Poznań - Pomorzanin Toruń - tutaj zdecydowanie Pomorzanin
Warta Poznań - LKS Rogowo - wydaje mi się, że zespół Warty nie da sobie wydrzeć wygranej w tym meczu i faworyt zwycięży - reasumując przewiduję jedną niespodziankę w meczu LKS - Pocztowiec.
 
P 0

prohokej

Użytkownik
Pocztowiec - Warta 1,35 / 6 / 4,15
Stella - AZS 2,35/ 5.05 / 1,9
LKS Gąsawa - MKS Siemianowice 1,65 / 5,25 / 2,85
Start Gniezno -Grunwalld Poznań 4,25 / 5,75 / 1,35
LKS Rogowo - Pomorzanin Toruń 3,65 / 5,5 / 1,45

Witam - oto kursy hokeja na trawie na dziś, oczywiście w Betsafe.
Co Warto obstawić? Bardzo wysoki kurs na Wartę Poznań, chyba nieco nieadekwatny, tym bardziej, że Warta jest w stosunkowo dobrej formie, a to derby. Pewniakiem wydaje się Grunwald Poznań.

Powalczyć w Gąsawie może nieźle grający MKS Siemianowice Śląskie i ten typ również polecam. Bardzo nieprzewidywalny mecz Stelli Gniezno z AZS AWF Poznań - jak dla mnie wręcz loteryjny..

pozdrawiam ????
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Świetnie, że jest znawca i fan tej dyscypliny ????
Posiadasz jakieś interesujące linki dot. hokeja na trawie? Może jakiś live?
 
P 0

prohokej

Użytkownik
hej. cóż. mam póki co wytyczne, że niezbyt mogę reklamować prowadzoną przeze mnie stronę, która jest największym portalem internetowym dotyczącym hokeja na trawie... ????
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
hej. cóż. mam póki co wytyczne, że niezbyt mogę reklamować prowadzoną przeze mnie stronę, która jest największym portalem internetowym dotyczącym hokeja na trawie... ????
;) dzięki, znalazłem. Czy oprócz betsafe znasz innych buków, gdzie można to grać ?
 
P 0

prohokej

Użytkownik
nie można to znaczy polskiej ligi na 200% nie ma u innych buków. pojedyńcze turnieje hokeja na trawie typu MŚ czy Champions Trophy znajdują się czasem w ofertach innych buków, ale z racji małego zainteresowania dyscypliną w Polsce generalnie ubogo z ofertą. prawdopodobnie Betsafe jest i będzie tutaj prekursorem ????
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
w Doxxbecie pojawiła się oferta z holenderskiej ligi hokeja na trawie,może tutaj panowie znajdziecie jakieś złe oszacowania bukmachera?
 
P 0

prohokej

Użytkownik
wklejaj je to Ci powiem co i jak ????

Okej, mam póki co Doxxbet na Ligę Mistrzów:

22. 5. 10 / 12:00 Uhlenhorster HC Hamburg vs. RC Polo Barcelona 1,784,252,951,251,741,11


22. 5. 10 / 14:30 Amsterdam vs. Rotterdam 1,704,003,351,191,821,13
cóż... zdecydowanie bardziej opłaca się stawiać drużyny, na które są wyższe kursy. zdecydowanie przeszacowano kursy i zachęcam do skorzystania z tego. pozdrawiam ????
 
P 0

prohokej

Użytkownik
jutro kolejne trzy mecze ligi seniorów. bardzo opłaca się postawić w meczu Warty Poznań ze Startem Gniezno na drużynę gospodarzy. obydwie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i walczą o pierwszą czwórke, jednak dużo ciekawszy hokej i większą motywację do gry prezentują ostatnio zawodnicy Warty, na których kurs wynosi 2,05 - oczywiście na Betsafe
 
P 0

prohokej

Użytkownik
dziś kolejne mecze seniorów:

spośród trzech poniższych na stronie Betsafe polecam Pomorzanina Toruń, MKS Siemianowice i LKS Rogowo - pierwszy to raczej pewniak... dwa pozostałe bardzo prawdopobobne;)
niedziela 30.05.2010CzasZdarzenieRodzaj1X2 14.00 Pomorzanin Torun - Pocztowiec Poznan
1,704,902,80
+3
14.00 MKS Siemianowice Slaskie - Warta Poznan
2,254,602,05
+3
14.00 LKS Gasawa - Start Gniezno
3,205,501,53
+3
 
P 0

prohokej

Użytkownik
hmmm dziś w Betsafe opłaca się postawić na drużynę MKS Siemianowice, która z Wartą Poznań walczy o być albo nie być w polskiej lidze hokeja na trawie. nie wygrają, wówczas zapewne spadną z ligi

LKS Rogowo wydaje się być pewniakiem w konfrontacji ze Stellą Gniezno. Wszystkie spotkania zaczynają się o 14:00 oczywiście kursy na Betsafe
pozdrawiam
 
P 0

prohokej

Użytkownik
są już dostępne kursy na piątkowe mecze polskiej ligi hokeja na trawie - pierwsza liga weszła w fazę półfinałową, natomiast druga liga walczy o awans w turnieju finałowym. oczywiście wszystko z Betsafe , które coraz mocniej &quot;wchodzi&quot; w polski hokej na trawie... ????
 
Do góry Bottom