>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Norwegia 18.01.2014, Abu Zabi

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Mecz Polska - Norwegia odbędzie się w sobotę, 18 stycznia w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Reprezentacja Polski zagra ekstraklasowym składem. Kadra wygląda następująco:​
Bramkarze: Michał Miśkiewicz (Wisła Kraków), Rafał Leszczyński (Dolcan Ząbki), Dariusz Trela (Piast Gliwice)
Obrońcy: Paweł Olkowski (Górnik Zabrze), Bartosz Bereszyński (Legia Warszawa), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Wojciech Golla (Pogoń Szczecin), Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław), Maciej Wilusz (GKS Bełchatów), Igor Lewczuk (Zawisza Bydgoszcz), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)
Pomocnicy i napastnicy: Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Lech Poznań), Karol Linetty (Lech Poznań), Tomasz Brzyski (Legia Warszawa), Dawid Plizga (Jagiellonia Białystok, Łukasz Madej (Górnik Zabrze), Dominik Furman (Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok), Filip Starzyński (Ruch Chorzów), Michał Masłowski (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Zachara (Górnik Zabrze), Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań), Paweł Brożek (Wisła Kraków)
Bukmacherzy nie wskazują wyraźnego faworyta, ale jak mnie pamięć nie myli. Spotkania grane podobnym skaldem wyróżniały się niskim poziomem, co owocowało niską liczbą strzelonych bramek. Raczej nie jestem zwolennik obstawiania w tym spotkaniu wyniku końcowego, jednak remis do połowy wygląda całkiem sensownie.
Zapraszam do dyskusji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mączyński nie jest juz zawodnikiem Górnika Zabrze ;) i nie zagra w tym meczu. Nie zostal zwolniony przez chiński klub na zgrupowanie, choć początkowo obiecywali, że go zwolnią.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mączyński nie jest juz zawodnikiem Górnika Zabrze i nie zagra w tym meczu. Nie zostal zwolniony przez chiński klub na zgrupowanie, choć początkowo obiecywali, że go zwolnią.
Ok, skopiowałem to z neta i nie zwróciłem uwagi.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
To samo z Furmanem,ale to niewiele zmienia.
Piknik to piknik,wycieczka,zakupy,dopisanie &quot;A&quot; do cv,a przy okazji jakiśtam mecz,under chyba najlepszą opcją, o ile ktoś to stawia w ogóle.
 
R 0

roy9090

Użytkownik
Będzie to szansa dla ligowych kadrowiczów by zaistnieć w reprezentacji dlatego powinni być zmotywowani. Jednak w sukces Polaków nie wierze i myśle ze będzie wynik remisowy.
 
M 176

michal93

Użytkownik
skład Norwegii:

Kenneth Høie - Espen Ruud, Tore
Reginiussen, Stefan Strandberg, Ruben
Kristiansen - Yann-Erik de Lanlay,
Abdisalam Ibrahim, Thomas Kind
Bendiksen, Morten Gamst Pedersen - Erik
Huseklepp, Ola Kamara
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Będzie to szansa dla ligowych kadrowiczów by zaistnieć w reprezentacji dlatego powinni być zmotywowani. Jednak w sukces Polaków nie wierze i myśle ze będzie wynik remisowy.
Ty nie wierzysz a ja jednak postawię parę groszy na Polaków pamiętam dwa spotkania ligowców jak grali jakiś czas temu z ligowcami z Rumunii i Mołdawii i powiem ci że byli napewno bardziej zmotywowani i grali ładniejszą piłkę niż nie jeden mecz prawdziwej kadry A,dzisiaj liczę na podobne spotkanie. Dodatkowo patrząc na powołania na ten mecz niektóre nazwiska robią wrażenie np.Masłowski, Brzyski,Starzyński,Brożek i jestem bardzo ciekaw ich występu w dzisiejszym spotkaniu ponieważ od tych zawodników w dużym stopniu zależeć będzie czy drużyna pod wodzą Nawałki wygra wkońcu pierwsze spotkanie. Na temat składu Norwegów zbytnio się nie wypowiem gdyż nie znam ani jednego zawodnika z ich kadry ale skoro i oni mają grac ligowcami to mniemam że wielkich gwiazd raczej nie będzie i poziom umiejętności zawodników będzie raczej wyrównany gdyż liga norweska aż tak nie odstaje od naszej ekstraklasy. Reasumując moje krótkie przemyślenia w tym meczu nie widzę jednostronnego faworyta lecz bardziej skłaniam się ku temu że jednak nasze &quot;Orły&quot; którzy będą bardziej wypoczęci i myślę że bardziej zmotywowani wygrają to spotkanie

Mój typ:
POLSKA wygra ✅✅✅
kurs:2.4
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 0

belm0o

Użytkownik
Ty nie wierzysz a ja jednak postawię parę groszy na Polaków pamiętam dwa spotkania ligowców jak grali jakiś czas temu z ligowcami z Rumunii i Mołdawii i powiem ci że byli napewno bardziej zmotywowani i grali ładniejszą piłkę niż nie jeden mecz prawdziwej kadry A,dzisiaj liczę na podobne spotkanie. Dodatkowo patrząc na powołania na ten mecz niektóre nazwiska robią wrażenie np.Masłowski, Brzyski,Starzyński,Brożek i jestem bardzo ciekaw ich występu w dzisiejszym spotkaniu ponieważ od tych zawodników w dużym stopniu zależeć będzie czy drużyna pod wodzą Nawałki wygra wkońcu pierwsze spotkanie. Na temat składu Norwegów zbytnio się nie wypowiem gdyż nie znam ani jednego zawodnika z ich kadry ale skoro i oni mają grac ligowcami to mniemam że wielkich gwiazd raczej nie będzie i poziom umiejętności zawodników będzie raczej wyrównany gdyż liga norweska aż tak nie odstaje od naszej ekstraklasy. Reasumując moje krótkie przemyślenia w tym meczu nie widzę jednostronnego faworyta lecz bardziej skłaniam się ku temu że jednak nasze &quot;Orły&quot; którzy będą bardziej wypoczęci i myślę że bardziej zmotywowani wygrają to spotkanie

Mój typ:
POLSKA wygra
kurs:2.4
Unibet
Nie twierdzę, że typ nie wejdzie , ale nie porównuj ligowców z Mołdawii czy Rumunii do ligowców z Norwegii... to trochę inny styl futbolu.

Mój typ to : Norwegia strzeli bramkę @1,33 Betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom