>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

POLSKA - PHL - 2014/15

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
:hokej:pLH
Aż 3 typy z naszej ligi hokeja. Na Tychy, Sanok i że nastrzelają znowu troche mojej Polonci. Tychy aktualny lider i z serią 3 porażek z rzędu? To im się naprawdę się zdarza. Unia to napewno nie katosy ani polonia, ale GKS umie z nimi grać i stanowczej większości starć są góra. Myślę, że dzisiaj im nakopią i wygrają w końcu swój pierwszy mecz w nowym roku. Typ na przełamanie. Drugi mecz Sanok - Cracovia o wiele cieższy. Vicelider dostaję dzisiaj niełatwego przeciwnika. Mecz napewno z serii tych dośc wyrównanych, także żaden spacerek. Mimo wszystko Sanok jeśli chodzi o spotkania rozgrywane u siebie to bezsprzecznie wiedzie prym. Wg mnie warto zaryzykować po takim kursie. Pewnie już zapomnieli o przegranej w pucharze i dzisiaj zrobią to co do nich należy. Stawiam na zwycięstwo zeszłorocznego mistrza. Trzeci mecz,no to tutaj w dwóch zdaniach. Bytom się rozpadł Pewnym jest , że Polonia niewątpliwie przegra to spotkanie. Pytanie tylko jaki opór stawi? Dwucyfrówki nie powinno być, do zera też nie, ale myślę jak przystało na PB over 8.5 zostanie pokryty. Tym razem to nie tripel, ale pomieszałem troche.
Propozycje:
Polonia Bytom - MMKS Podhale @ over 8.5 @ 1.85⛔ 1-5 bet365
GKS Tychy - Aksam Unia @ 1 @ 1.37 ✅ 5-2 bet365
Sanok - Cracovia @ 1 @ 1.90 ✅4-1 bet365 bezpieczniej rzecz jasna zagrac 1X bądz 1ML
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ (Handicap azjatycki)
Kurs: 1.90 on Podhale Nowy Targ -5.5
betgun


Pisałem o Polonii już kilkukrotnie, jest to zespół, który z powodu problemów finansowych stracił wielu hokeistów, którzy nie otrzymując wynagrodzenia zdecydowali się na odejście z zespołu.

Polonia i tak nie należała do mocnych zespołów okupowali przedostatnie miejsce i mieli problem z nawiązaniem walki z kimkolwiek tak naprawdę.

Teraz gdy odeszli podstawowi zawodnicy problem jest jeszcze większy, przegrali nawet z Katowicami 2:5, a ci przecież przez cały sezon nie potrafili zdobyć choćby punkcika.

Jedynym plusem Polonii jest fakt, że w końcu wrócili na własne lodowisko, jednak nie było to problemem dla Orlika, który bardzo łatwo ich ograł 7:2.

Natomiast Podhale po świetnym początku sezonu później spuściło nieco z tonu i obecnie zajmują 5 miejsce, które jest odpowiednie dla ich prezentowanego poziomu.

Linia na pierwszy rzut oka wydaje się wysoka, ale mieliśmy na początku sezonu i dużo wyższe na Katowice a spokojnie wchodziły. Podhale ten gorszy okres ma za sobą, ostatnio pokonali pewnie Cracovię, bez spinki ograli Katowice ponad dzisiejszą linię.

skład Polonii można sobie porównać z początkiem sezonu, no nie ma tak naprawdę tam żadnej jakości, do tej pory wygląda to tak, że potrafią powalczyć pierwszą tercję a potem odjazd rywali, nie inaczej powinno być i dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
D 23

darak

Użytkownik
Orlik-Unia under 5,5 1,72 betgun
Mega ważny mecz dla losów walki o czołową 6-kę w sezonie zasadniczym. Dla Opola porażka w tym spotkaniu oznacza praktycznie koniec marzeń o grze w &quot;grupie lepszej&quot; po sezonie zasadniczym ( Unia ma jeszcze do rozegrania mecz z Katowicami a to jak wiadomo darmowe 3 pkt). Scenariusz na to spotkanie jakie przewiduję to bardzo dobra gra obu bramkarzy. Z jednej strony Murray, który jest jednym z najlepszych bramkarzy w lidze GAA 2,75 S% 0,922 z drugiej Fikrt GAA 2,28 S% 0,915. Obaj gk jak mają swój dzień to naprawdę ciężko ich powstrzymać. Z rangi ważności jaka będzie towarzyszyć temu spotkaniu uważam, że obie drużyny nastawią się na grę defensywną w myśl zasady z tyłu na zero a z przodu zawsze coś wpadnie. Orlik w ostatnim okresie notuje serie 5 underów w spotkaniach domowych przy czym grał z 3 ekipami lepszymi od Unii tj z Sanokiem, Tychami, i JKH. Unia na wyjazdach nie licząc spotkań z Bytomiem i Katowicami ma bilans 8 underów i 4 overów. W 3 rozegranych spotkaniach w tym sezonie między tymi zespołami padały wyniki:
09.12.14 POL Aksam Unia Opole 2 : 1
(1 : 1)
13.11.14 POL Opole Aksam Unia 1 : 4
12.10.14 POL Aksam Unia Opole 5 : 0
 
D 23

darak

Użytkownik
Polonia-GKS Tychy
over 8,5 kurs 1,86 oddsring
Oddsring ostatnimi czasy lubi się wychylić z bramkami jako pierwszy i robi to z błędem. Polonia oprócz tego, że gra już na własnym lodzie to nadal bez zmian w kadrze. Są słabi i grając tym składem mieli już przyjemność dostać od Tychów 2:10. Ostatnie spotkanie z Sanokiem przegrali 3:8 i dziś również spodziewam się zbliżonego wyniku. Na bramce w Tychach zapewne zagra ktoś z dwójki Kosowski/Sobecki czyli jest szansa na jakąś bramkę dla Polonii. Realna linia w moim odczuciu powinna wynosić 9,5 tak jak wystawił to betcity.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
darak niestety typy nie wchodzą, ale z większością z nich bym się zgodził.

na papierze przed wyglądają bardzo dobrze, niestety końcówka tej fazy rozgrywek nie daje zarobić, trzeba to przeczekać myślę ;)

powodzenia!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
darak niestety typy nie wchodzą, ale z większością z nich bym się zgodził.
na papierze przed wyglądają bardzo dobrze, niestety końcówka tej fazy rozgrywek nie daje zarobić, trzeba to przeczekać myślę ;)
powodzenia!
Szał na super promocje jak i &quot;peffki&quot; skończył się wraz z meczem Bytomia z Podhalem, od tego czasu w PLH zapanował delikatny marazm i tak jakby oczekiwanie na koniec rundy zasadniczej. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że przecież było do wyłapania pełno super betów, ale czas na super bety już się skończył w naszej rodzimej lidze, jedyną ekipą, która nie zawodzi pod względem efektownych spotkań to Janów. No nic trzeba czekać na dalsze fazy i wtedy może coś jeszcze się uda wyłowić ;)
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Panowie, grunt to odpowiednie stawkowkanie. Nie ma co sie przypalac na pojedyncze bety gdyz sezon na promocje w PLH sie powoli chyba skonczyl. Moze raz na jakis czas trafi sie jakis rodzynek gdzie mozna grubiej pocisnac ale to wszystko.

W ostatnim czasie bukmacherzy robia wedlug mnie najwieksze bledy w loniach U/O, niedoszacowujac ilosc goli. PLH nie jest liga gdzie wybitnie sie gra w defensywnie wiec w tym ostatnio upatruje value zwlaszcza gdzie linie sa na poziomie 5-5.5
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W ostatnim czasie bukmacherzy robia wedlug mnie najwieksze bledy w loniach U/O, niedoszacowujac ilosc goli. PLH nie jest liga gdzie wybitnie sie gra w defensywnie wiec w tym ostatnio upatruje value zwlaszcza gdzie linie sa na poziomie 5-5.5
Nie sposób się nie zgodzić, najlepszy przykład mecz Opola z Unią, niby walka o ogień itp. Dwaj naprawdę nieźli bramkarza, co więcej obie ekipy nieszczególnie overowe, linia wystawiona na 5.5 przy czym under był na poziomie 1.6-1.8 i wynik spotkania to 2:8
Na meczach Janowa tak jak pisałem już wyżej również można dobre linie łapać ponieważ buki stale uważają że Janów nie będzie zdobywał, a tu jak na złość i ku radości grających są bardzo dobre wyniki. No ale takie już uroki naszej ligi ;)
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Tychy - Krakow 1 1.934 Pinnacle ✅

Tychy po 2 porazkach musza sie wreszcie wziasc w garsc jezeli chca myslec o powrocie na fotel lidera. Do piwnego miasta przyjezdza Cracovia, ktora ostatnio gra naprawde slabo. Z pewnoscia przyczynila sie do tego krotka lawka, kontuzje oraz dezeracja duetu Valcak, Fojtik. Na mecz jest co prawda awizowany powrot Pasiuta ale nie sadze aby ten zawodnik byl w stanie znaczaco pomoc. Tychy na chwile obecna duzo lepsze sportowa i taki kurs wydaje mi sie promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 23

darak

Użytkownik
W Tychach ma zadebiutować nowy czeski obrońca Jaroslav Hertl całkiem niezłe warunki fizyczne więc na polską ligę powinien być wzmocnieniem z takich ciekawostek jest bratem występującego w NHL (San Jose) Tomasa Hertla. Również uważam, że dzisiaj GKS powinien zagrać z większym zaangażowaniem a Cracovii ostatnio kiepsko wychodzą wyjazdy. W styczniu na 7 wyjazdowych spotkań 6 porażek i 1 wygrana z Katowicami. Pierwsze miejsce w tabeli to spory atut w fazie PO a dziś ktoś z dwójki Sanok-JKH straci punkty dlatego liczę na 3 punkty dla Tychów.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
GKS Katowice - Naprzód Janów AH(2,5:0) 2 1.65 bet365
jak wiadomo teorii spiskowych jest wiele, bo mecz o nic bo to bo tamto, ale ja po prostu w to nie wierzę, dla mnie Katowice obecnie po prostu są słabe, te wyniki 2:9 0:12 2:10 nie wzięły się znikąd...
dziś znów zagrają tylko w 10 (+bramkarze)
http://www.hokej.net/pl/mecz,viewMeczeWiecej,6126.html
solidny Naprzód w tej sytuacji powinien to niskie handi 2,5 pokryć.
Grają dziś pełnym składem, są po prostu lepsi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
misiu 193

misiu

Użytkownik
Czołem !
W końcu zaczynamy play-offy, więc żarty się skończyły.
Dzisiaj widzę potencjał w gospodarzach.
Cracovia gra z Podhalem i tu chyba gospodarze będą mieli najcięższe zadanie z dzisiejszych spotkań. Mimo to stawiam na Pasy, Rohacek chyba w końcu poukładał formację i zaczyna to dobrze funkcjonować. W ostatnim meczu Radzik dostał wolne i widać , że jest solidny zmiennik. Widzę inne nastawienie Rudolfa teraz skupia się na najbliższym rywalu i meczu,a nie jak w zeszłym gdzie myślami był już w półfinale i wiadomo jak to się skończyło. Mecz na styku, ale ja dzisiaj zaufam Pasom.
Z tego co czytałem jakiś wirus grypy zapanował w szatni Szarotek, może się to odbić na ich formie.
GKS Tychy jak co roku zaliczani w gronie faworytów, skład piekielni mocny, długo prowadzili w fazie zasadniczej, ale w końcówce zadyszka i spadek na 3 pozycję i przez to gra z dość wymagającym rywalem jakim jest Unia. Te mecze można nazwać małymi derbami (zawsze ogromne emocje towarzyszą tym pojedynkom). Trenej Sejba ma do dyspozycji wszystkich zawodników poza Mikołajem Łopuskim, ale to dłuższa absencja.
W drużynie z Oświęcimia trener ma spory ból głowy, ponieważ wypadło dwóch obrońców Bartosz Ciura i Michał Kasperczyk, więc zostaje 5 defensorów. Faworyt jest tylko jeden, pełny skład + własna hala wypełniona kibicami widzę tu pewne zwycięstwo drużyny GKS-u.
Sanok i JKH to już by musiał być jakiś kataklizm , żeby nie wygrały u siebie z dużo słabszymi rywalami.
W óni niestety nie ma handicapów, ale w Fortunie już są, więc GKS, Sanok i JKH można z handi spróbować.
Łączny kurs na zwycięstwa gospodarzy u zielonego buka: 2,46. Rano było 2,66, ale kurs na Tychy spadł.
P.S Nie wiem po co TVP wykupiło transmisje hokeja???? Jutro łaskawcy pokażą Cracovie, a dzisiaj żadnego meczu :!: Lepiej skoki na dwóch kanałach jednocześnie pokazać... parodia????
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,35724,mmks-podhale-w-polfinale-phl.html chcemy profesjonalnego sportu , a takie wpadki jak nie w walce o LM w kopaną to teraz w walce o półfinał :?
Dzisiaj chciałem grać na Cracovie, bo wydawało mi się, że są w stanie doprowadzić do remisu.
W drugim meczu wydaje mi się, że GKS dokończy dzisiaj dzieła i ogra Unie w Oświęcimiu, wczoraj fatalnie weszli w mecz i na dzień dobry przegrywali 2-0 (pierwsza to prezent Zigardiego).
 
cezarypioro 2

cezarypioro

Użytkownik
Witam,
Panowie, jak Wam się widzi dzisiaj spotkanie w Sanoku miejscowego klubu z przyjezdnym GKS Tychy?
Nie jest to delikatne value na Sanok z kursem ~2.10?
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Na papierze obie ekipy maja sklady mniej wiecej z taka sama sila.
Dzisiaj jednak dla mnie Sanok to lekki faworyt. Gra u siebie + jest mocniejszy &quot;hokejowo&quot; co udowodnil w sezonie + ma lepszego trenera. Jest to jednak PO i w dodatku pierwszy mecz. Tu moze zdarzyc sie wszystko, Tychy moga nagle odpalic, moze wpasc jakis przypadkowy gol, ktory ustawi mecz itp. Jak dla mnie pierwsze spotkanie zawsze jest najlepsze do obserwacji i wytycznych dla dalszej rywalizacji. Widac dokladnie zaangazowanie, widac rozklad sil, taktyke i wiele innych. Nikt nie chce przegrac pierwszego meczu i w rywalizacje zaczynac od stanu 0:1. Jeżeli chodzi o mnie to sam lekko probuje granie na Sanok w HC (-1.5) po 3.14 w Pinn, mozna grac tez czysta 1 aczkolwiek ze stawkami bardzo uwazac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Zobaczymy jak z tymi ewentualnymi osłabieniami GKS-u . W ostatnich meczach kontuzji doznali Kolusz , Woźnica i Guzik . Na Hokej.net czytałem wpisy Tyskich kibiców że to Kolusz na nie zagrac.
 
D 23

darak

Użytkownik
ze strony GKS-u &quot;Do pełni sił po kontuzjach powracają Kacper Guzik oraz Michał Woźnica, którzy w Sanoku będą już do dyspozycji trenera. W pierwszych spotkaniach zabraknie jedynie Marcina Kolusza, który prawdopodobnie wystąpi już w sobotę i niedzielę podczas pojedynków w Tychach.&quot;
 
K 12

klingos

Użytkownik
Jak dzisiaj? Wczoraj postawiłem over na Sanok i wpadł, ale dzisiaj wydaje mi się, że siądą dwa undery przy 5,5, chociaż w Jastrzębiu może być ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom