>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PLH - 2012/2013

Status
Zamknięty.
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
W piątek 07.09 rusza liga PLH. 1 kolejkę rozpocznie mecz HC GKS Katowice- KH Sanok, beniaminka i broniącego tytułu Mistrza i zdobywcę Pucharu Polski 2011/2012. Ja skupię się tutaj na drużynie KH Sanok bo nie ukrywam im kibicuję. Drużynę z Sanoka opuścili po ostatnim sezonie dwóch obrońców Skrzypkowski(obecnie Nesta Toruń) oraz Maciejewski. Drużyna rozwiązała również umowę z trzecim bramkarzem Bartoszem Mazą oraz co było sporym zaskoczeniem trenerem Markiem Ziętarą który doprowadził zespół do największych sukcesów w historii Sanockiego hokeja. Natomiast trzon drużyny pozostał a dokonane transfery uważam za spore wzmocnienie bo zawodnicy co przyszli są o wiele lepsi od poprzedników(przynajmniej na papierze).Do zespołu dołączyli: Patryk Wajda obrońca z 1 formacji Cracovii , Bartłomiej Pociecha junior HK Vitkovice, Peter Bartoś napastnik HC Koszyce mający za sobą mecze w NHL w Minnesota Wilde, a trenerem został Milan Staś, który w latach 2003-2008 prowadził reprezentację Słowacji do lat 16, 17 i 18. Następnie rozpoczął pracę w Bańskiej Bystrzycy, z którą zdobył brązowy medal w sezonie 2010/2011.. Naprzeciw drużyny z Sanoka stanie zespół z Katowic beniaminek rozgrywek, zespół młody, ambicjonalny, który kierunek transferowy obrał za oceanem ściągając kilku zawodników z USA. Do tego doszli tacy zawodnicy jak Filip Drzewiecki czy Nick Sucharski oraz młody obiecujący Mateusz Biepierszcz. A wszystko to poukładać ma trener Jacek Płachta który wczesnej trenował drużynę z Tychów. W mojej ocenie będzie to ciekawy meczyk(pokaże go TVP sport) bo naprzeciw siebie stanie młoda i ambitna drużyna z Katowic a z drugiej drużyna z SanokMistrz Polski z wieloma doświadczonymi reprezentantami kraju. Dodatkowo jak to w każdym meczu z udziałem Sanoka będzie motywacja wedle zasady „bij mistrza”. Jednak ja stawiam na doświadczenie i zgranie z poprzedniego sezonu i jeżeli hokeiści Sanoka podejdą do meczu skoncentrowani i zmobilizowani to go wygrają.
Nie mam jeszcze na Bwin stawek ale na pewno będzie w okolicach 2.00 i stawiam na Sanok.
HC GKS KATOWICE- KH SANOK – TYP 2 kurs 1,5 bwin ⛔ ;) ładny mecz na osłodę, moje obawy się potwierdziły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 12

elanowiec

Użytkownik
Beniaminek z mistrzem Polski a ty chcesz kurs 2??? 1,3 bedzie maks.
Zeby nie bylo OT. Druzyne torunska opuscil Wojtek Jankowski, ktory rozpoczal prace w Norwegii ( nie zwiazana z hokejem)
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Sugeruję się tym że grają na wyjeździe...poczekamy zobaczymy.A co do Twojej informacji to na hokej net piszą tak: 2012-09-03 21:06 Bartosz Leśniak i Wojciech Jankowski trenują w norweskim drugoligowcu Skien IHK.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na stronie klubowej jest taka informacja.
http://www.torunskihokej.pl/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=775:janek-poza-gr&amp;amp;catid=43:startowa&amp;amp;Itemid=90
Przygotowujący się z drużyną do sezonu Wojciech Jankowski w połowie poprzedniego tygodnia poinformował klub o zamiarze zakończenia kariery hokejowej i podjęcia pracy nie związanej z zawodowym uprawianiem hokeja na lodzie poza granicami kraju.
Podjęcie tej trudnej decyzji argumentował sprawami rodzinnymi. Klub szanując decyzję zawodnika zgodził się na rozwiązanie kontraktu.
Tym samym W.Jankowski nie będzie reprezentował barw naszego klubu w nadchodzącym sezonie.
Nie wynika z niego aby wyjechał za granicę aby uprawiać hokej.
Ale to tylko tak głos w dyskusji.
Można spodziewać się, że najszybciej będą dostępne kursy/oferta w Tobet na PLH. Pozostałe firmy będą kopiować kursy. Warto też śledzić ofertę na PLH w pinnacle.
Kurs na Sanok podejrzewam, że będzie w granicach @[email protected]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ładny post tomasj69 widać, ze patriotycznie podchodzisz do sprawy bo jesteś z Sanoka ???? Lekceważyć nie można natomiast Katowic. Zespół który po latach wraca z pompą do najwyższej klasy rozgrywkowej może nie ma takich &quot;gwiazd&quot; jak Ciarko, ale wzmocnienia były bardzo solidne - jest wielki zaciąg amerykański i widać po meczach towarzyskich, że GKS nie będzie skupiało się na walce o utrzymanie ... Zobaczymy kursy, rozsądne handi na Sanok można będzie wziąć ale obawiam się że buki przesadzą i wtedy warto się zastanowić nad wysokim handi dodatnim na Katowiczan.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Odi nie ukrywam że jestem z Sanoka ale w moim poście nic nie sugeruje nawet abym lekceważył Katowice baaa uważam że będzie to czarny koń rozgrywek.Podkreślam będzie to ciężki mecz dla KH Sanok. A co do wyjazdu Torunian to już dali sprostowanie na hokej net (jakby czytali naszą konwersację ) ;) 2012-09-03 21:06 Bartosz Leśniak i Wojciech Jankowski trenują w norweskim drugoligowcu Skien IHK. - Tylko trenujemy by nie wypaść z rytmu, jak zdecydujemy się wrócić to tylko do naszej ligi - zapewnia Janowski.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Posiada ktoś wiedzę czy będzie można obstawiać Polską ligę w STS lub Toto-mix ?
Nigdy nie było z tym chyba żadnego problemu. Jutro powinna być oferta, dziś nie widzę jej nawet u czołowych buków.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Już dziś startuje nasza PLH. Od początku ciężko przyzwyczaić oczy do braku na liście drużyn startujących po tytuł mistrzowski zespołu z Nowego Targu. Zamiast popularnych &quot;Szarotek&quot; do wyścigu wskoczył zespół GKS Katowice, który wcale nie jest skazany na walkę o miejsca 7-8.
___________________________________________________________________________________
Faworytem ligi jest (zdecydowanie!) Ciarko Sanok. Transfer Petera Bartosza zaskoczył wszystkich miłośników hokeja nad Wisłą, a zespół został dodatkowo wzmocniony kilkoma wartościowymi defensorami. W obliczu słabości dotychczasowych rywali w walce o mistrzostwo - mowa tu głównie o ekipie Cracovii - Sanoczanie wydają się być pewniakiem w wyścigu o pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym. Byle nowy trener nie przekombinował ????
GKS Tychy, sponiewierany w poprzednim sezonie przez Unię i (przede wszystkim) Jastrzębie, który był pewnie stawiany przez znawców na podium ligi, do tegorocznych rozgrywek przystąpi jeszcze mocniejszy kadrowo, a przede wszystkim o wiele mocniejszy względem innych zespołów (oprócz Ciarko). Moim zdaniem, po pozyskaniu Łopuskiego i Baranyka, GKS wyrósł na drugą siłę tego sezonu.
Cracovia i Jastrzębie powalczą według mnie o najniższy stopień podium. Trener Rohaczek co rok ma &quot;bardziej przerąbane&quot;, a kolejne cięcia kadrowe nie sprzyjają walce o mistrzostwo. Szkoda, że w erze wielkości krakowskiego hokeja nie udało się dołączyć (wzorem koszykarzy) do mocniejszej ligi na wschodzie. W KHL grają Kazachowie, Łotysze, Ukraińcy czy Słowacy, a fajnie byłoby zobaczyć jak rosyjskie zespoły miażdżą naszą ekipę, która jednak z roku na rok podnosiłaby swoje umiejętności. Mocniejsze od Cracovii wydaje się być Jastrzębie, w którym jest ogromne parcie na pierwszy medal PLH.
Miejsca 5-7 to walka pomiędzy Unią Oświęcim, Zagłębiem Sosnowiec i GKSem Katowice. Strasznie szkoda Unii, która po stracie piątki (!) najważniejszych graczy, powinna się krzątać w okolicach szóstej pozycji. Brak takich zawodników jak Krajczi, Łopuski, Prochazka, Rziha czy Zatko wyraźnie odbije się na brązowym medaliście poprzednich rozgrywek. Sosnowiec może znów sprawić kilka miłych niespodzianek, ale w przekroju całego sezonu nie daję im szans na walkę o pierwszą czwórkę. Beniaminek z zaciągiem graczy zza Oceanu jest jedną wielką niewiadomą. Pewnie kilkukrotnie urwą punkty czołówce, ale muszą zapłacić frycowe.
Zaszczytne miejsce ósme - Nesta Toruń. Nie widzę ratunku dla tej ekipy. Brak spektakularnych wzmocnień, braki kadrowe i brak nadziei. W zeszłym roku uzbierali zaledwie 5 pkt więcej niż bankrut z Nowego Targu. Czuję, że znów mogą nie dobić do 30 punktów. Outsider.
.......................................................................................................................................
1 kolejka:
Cracovia - Nesta - dobrze, że krakowska ekipa zaczyna od słabiutkiej Nesty. Mimo wszystkich problemów (patrz wyżej) to Cracovia jest absolutnym faworytem tego spotkania. Mimo że to początek sezonu:
pierwsza tercja - Cracovia @ 1,62 1:0
GKS Katowice - Ciarko (live TVP Sport!) - mistrz i główny kandydat do tytułu kontra beniaminek. Tak jak koledzy wyżej:
Ciarko @ 1,4
Jastrzębie - Tychy - najbardziej wyrównany mecz zdaniem bukmacherów. Osobiście liczę na tremę gospodarzy w pierwszym minutach i tutaj zagram:
pierwszy gol Tychy @ 2,02
remis lub Tychy @ 1,63

Unia - Sosnowiec - nie warto łakomić się na 1,42 za Unię, gdy podobny kurs mamy na Ciarko. W Oświęcimiu możemy być świadkiem pierwszej sensacji. Zespół z Sosnowca nie jest bez szans. Jeśli musiałbym coś zagrać, to:
under 1,5 1 tercja @ 2,3 1:1

Sorry za ewentualne błędy w moich &quot;wypocinach&quot; ;)
Jeśli mogę o coś prosić to tylko o podawanie bukmachera przy sugerowanych typach-kursach. Pozdrawiam dobra robota / Odi ????
/// wszystkie typy - Tobet ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciarko PBS Bank KH Sanok - GKS Katowice -&gt; Sanok wygra -1,5 gola [1.76][Bet365] :Minus:
W oczekiwaniu na szerszą ofertę zdecydowałem się póki co postawić na Sanoczan. Katowice tak jak wspomniałem, a także wspominał kolega z Sanoka wyżej nie będą chłopcami do bicia - ale ich potencjalne wygrane i niespodzianki przez nich sprawione moim zdaniem będą miały miejsce bardziej w środkowej części sezonu. Powód ? Kilkunastu nowych zawodników, którzy będą potrzebować sporo czasu żeby się ze sobą zgrać. Nawet po tym pełnym zgraniu nie sądzę by mogli grać z Sanokiem jak równy z równym, co dopiero teraz w pierwszej kolejce. Mistrz jest zdecydowanie poza zasięgiem każdego w Polsce i dziś powinien &quot;na pompie&quot; wkroczyć w sezon. Daje wcześnie ten typ bo kurs będzie spadał. W razie czego w ofercie Tobet zauważyłem, że mecz można typować LIVE.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ciekaw jestem postawy Katowic. Fajne wzmocnienia - Sucharski w Cracovii w zaledwie 29 spotkaniach zaliczył 11+25 co jest dość fajnym wynikiem, do tego są Justin Chwedoruk który już miał przyjemność grać w Europie w duńskim Rødovre, Luke Popko parę lat temu ocierał się o młodzieżową reprezentację USA czy Jared Brown który w CHL zaliczył bilans 26+40 w 66 spotkaniach Quad City Mallards. Może na skalę Europy wynik żaden ale nie czarujmy się na nasze warunki to może być ciekawy zawodnik. Do tego młodzi Pawlik, Komorski i Bepierszcz na zapleczu fajnie pogrywali pewnie ambicję mają na wybicie się do lepszego zespołu i w końcu Fraczek. Fajnie że GKS wszedł do ligi będzie blisko gdzieś ligę pooglądać, no i przede wszystkim mecze ze smaczkiem z Sosnowcem. Będzie ciekawie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Grzecho przede wszystkim cieszy mnie, że w Katowicach są finanse uporządkowane i chcą krok po kroku budować duży zespół. Nieśmiało się mówi, że za dwa-trzy sezony walka o mistrzostwo. Fajnie - duże miasta powinny mieć duży hokej taka filozofia przyniesie nam wszystkim korzyści.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Podczas międzysezonowej przerwy ekipę srebrnych medalistów mistrzostw Polski - Cracovię - opuścili m.in. obcokrajowcy: Joel Lenius, Nick Sucharski, Rafał Martynowski, David Kostuch, Patrik Prokop, czy Tuomas Immonen, a także Polacy: Patryk Wajda, Łukasz Kulik oraz Piotr Sarnik. Do Cracovii niedawno powrócił z kolei Martin Dudasz.
Unia Oświęcim straciła z kolei: Roberta Krajcziego, Łukasza Rzihę, Miroslava Zatko, Radka Prochazkę, a także reprezentantów Polski: Patryka Noworytę, Sebastiana Kowalówkę, Jarosława Kłysa, Krzysztofa Zborowskiego, czy Mikołaja Łopuskiego. Brązowi medaliści pozyskali z kolei Jarosława Różańskiego, Jarosława Rzeszutkę oraz czeskiego obrońcę Angela Nikolova.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Unia - Zagłębie

Moim typem na ten mecz jest bezwątpienia wygrana Unii. Odeszło od tej ekipy wielu zawodników, co opisane jest wyżej przez polczasa111, lecz mimo tego sądzę, że u siebie na inaugurację poradzą sobie z Zagłębiem, którzy zdecydowanie słabiej radzili sobie w poprzednim sezonie zdobywając zaledwie 41 punktów, przy 81 Unii. Przyjście do drużyny Oświęcimia Rzeszutki i Nikolova to zapewne spore wzmocnienie i kurs 1,50 spokojnie do wzięcia. Na dodatek ostatnie 3 mecze między tymi zespołami wygrała Unia, oby było tak samo tym razem ????

Mój typ: Unia @ 1,50 || Bet365

Jastrzębie - GKS Tychy

Jak dla mnie ciężki mecz do typowania. Nie wiem co można się spodziewać po obu ekipach, lecz skłaniał bym się ku gospodarzom. Grają u siebie to zapewne im pomoże, w poprzednim sezonie Jastrzębianie u siebie spokojnie sobie poradzili grając u siebie z Tyszanami. GKS natomiast zrobił transfery, które będą sporym wzmocnieniem. Zarówno Łopuski jak i Baranyk to dobrzy zawodnicy i pomogą tej drużynie. Jeśli miałbym typować to tak jak kolega, radzio_xp, czyli GKS z remisem. Wolę się powstrzymać i nie będę grał tego meczu.

Katowice - Sanok

Zdecydowanym faworytem jest mistrz Polski. Wiele o tym meczu zostało powiedziane, jak dla mnie to spokojnie sobie poradzą 2 bramkami. Są mocni jak na PLH, nikt im nie powinien zagrozić w zdobyciu mistrzostwa, a zwłaszcza beniaminek z Katowic, który mimo wzmocnień nie będzie w stanie wg mnie stoczyć wyrównanej walki z Sanoczanami. -1,5 na Sanok dobry bet i tak też gram. ????

Mój typ: Sanok -1,5 @ 1,76 || Bet365
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam, pisząc swoją pierwszą analizę miałem pewne obawy co do postawy Sanoka(na minus) i Katowic(na plus) które się potwierdziły ale postawiłem patriotycznie jak to kolega Odi podsumował. Natomiast dzisiejszy typ piszę z 99%przekonaniem że wygra Sanok. A jest ku temu kilka argumentów: po pierwsze inauguracja w własnej hali na pewno wypełnionej po brzegi 3500 kibicami głodnymi hokeja(bo były tylko 3 sparingi u siebie), po drugie jak ostatni sezon pokazał że Cracovia leży Sanokowi (na 12 meczy Sanok wygrał 10meczy Cracovia 2 i to u siebie),po trzecie jeżeli chce się liczyć o mistrzostwo(a takie są ambicje) to muszą nie tyle wygrywać u siebie ale po porażce z Katowicami nie zostać w tyle za rywalami choć to dopiero początek sezonu i dla podbudowania morale drużyny dzisiaj muszą wygrać. Ogólnie KH Sanok bardzo dobrze gra u siebie na 21 meczy 19 wygranych 2 przegrane. Co do personaliów to o KH pisałem natomiast w Comarch Cracovi odeszło kilku kluczowych zawodników z tamtego sezonu np: Patryk Wajda(zasilił Sanok), Rafał Martynowski, Nick Sucharski, Dawid Kostuch a zawodnicy którzy wzmocnili drużynę raczej nie są hitami transferowymi choć zaklepany „za 5 dwunasta” Josef Foltik strzelił w debiucie 2 gole i jego postawy jestem ciekaw. Reasumując jeżeli nie będzie jakiś manewrów poza sportowych(i tu jest ten 1%) z czego słynie Sanocka rada drużyny, która przyczyniła się do zwolnienia Jancuski bo im nie pasował ,to nie widzę innej możliwości jak wygrana.
KH Sanok- Comarch Cracovia - typ 1 bwin kurs 1.60 (w stacjonarny sts złapałem po 1,75)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja podejdę do meczu mistrza i wicemistrza z innej strony. Sanok mnie osobiście zdecydowanie zawiódł w Katowicach - pal licho wynik, jeden punkt na tamtym terenie to nie jest tragedia. Sama gra wyglądała jednak tragicznie, przede wszystkim hokeiści z Podkarpacia wyglądali na zajechanych fizycznie - w trakcie przygotowań rozegrali bardzo dużo sparingów i to z wymagającymi rywalami (Donbass z KHL itp) do których podchodzili bardzo ambitnie. Czasami może się zdarzyć tak, że świeżość złapią dopiero na drugi miesiąc rozgrywek może nawet trener Stasz przygotowuje szczyt formy fizycznej także na czas pucharów (Ciarko nie ukrywa motywacji do pogrania na równi z innymi europejskimi klubami).
W Cracovii zmiany na minus raczej, ale to nie oznacza że nie grają o medale. W pierwszym meczu mieli łatwe zadanie, ale wywiązali się z niego w 100 % nie tracąc bramki. Taki fakt da z pewnością sporo pewności Radziszewskiemu - a on tej pewności zwłaszcza w Sanoku potrzebować będzie (pamiętne słynne okrzyki &quot;Pijak&quot;). Czy obrońcy tytułu tutaj będą chcieli wyładować się za niepowodzenie w Katowicach ? Nie sądzę, będą oczywiście starania o zwycięstwo i to powinno się udać ale Kraków da dobry wyjazdowy mecz zwłaszcza na tyłach będą uważać i o ile Sanok szybko nie urwie się na dwie-trzy bramki to zobaczymy wyrównane widowisko.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - Cracovia Comarch -&gt; under 6,5 gola [2.13][Pinnacle] ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Torun - Oswiecim
Będzie to pierwszy mecz drużyny z rodu Kopernika przed własną publicznością w nowym sezonie.. Początek niestety dla torunian zaczął się dość fatalnie, gdzie w meczu wyjazdowym w Krakowie ulegli miejscowej Cracovii aż 0-4.. Dziś moim skromny zdaniem na Tor-Torze zobaczymy festiwal strzelecki ( nie podejmuję się typowania na zwycięzce tego meczu, sercem za TKH rozumem za Unią) ale sądzę iż linia 6.5 jak najbardziej będzie do przekroczenie (pojedynek h2h sugeruję nam że dosyć często padało dużo goli w potyczkach tych drużyn).. Myślę że starszy z braci Kamil Kalinowski powinien coś &quot;ukuć&quot; zarówno jak i kapitan Przemysław Bomastek.. kurs na to zdarzenie: Over 6.5 @1.719 Pinnacle
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Torun - Oswiecim

Ja natomiast w tym spotkaniu stawiam odwrotnie niż polczas111. Torun dość słabo wypadło w pierwszym meczu dostając aż 0-4 z Cracovią, niby wysoki wynik, ale u siebie będzie na pewno inaczej. Zapewne trener ogarnął jakoś obronę i dziś powinniśmy zobaczyć nieco lepszą dyspozycję. Oswiecim zaczął dość dobrze, spokojny win z Zagłębiem, ale na wyjeździe nie będzie tak gładko. Myślę, że ten mecz wygrają goście, lecz nie podejmuje się stawiania takiego typu. Sadzę, że nie zobaczymy wielu bramek idąc na przekór statystykom i stawiam under 6,5 po niezłym kursie.

Mój typ: under 6,5 @ 2,24 || Pinnacle

EDIT: Ładnie ???? 1-4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom