>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polska - Portugalia 29.02.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Śmieszą mnie te wcześniejsze wypowiedzi ostatnio Polska u siebie wygrała z Portugalią 2:1 i zremisował w Lizbonie w 2007 2:2...o kurcze trochę minęło ale przecież w 2002 na MŚ za Jurusia Engela dostaliśmy w łeb 0:4. Nie ma co wcześniejszych meczy porównywac, bo zupełnie inne składy i mecz o stawkę. Dziś mamy mecz towarzyski. Wszyscy podjarkę złapali, bo mecz otwarcia. A we Wrocławiu z Włochami też był mecz otwarcia?i co?w łeb 0:2. Mamy słabą kadrę, nie ma co się oszukiwac. Bez Lewego z przodu, marnie to widzę. Grosik może jak wejdzie to coś namiesza ale sam? Aa no i nasza rewelacyjna obrona, z którą Smuda nie uporał się od 2 lat. Żal czasem na to patrzec. Portugalia na pewno nie odpuści tego meczu, jak Ronaldo będzie prezentował to co w Realu i zagrają dobrze w obronie słabo to widzę, ale jedna przypadkowa bramka dla Polski całkiem prawdopodobna. Ciekawe jak z dopingiem czy ponad 50 tys pikników zedrze gardło na meczu ???? Powodzenia
Polska-Portugalia
Over 2,5 kurs~2,10
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
up. Nigdzie chyba nie ma :-| a szkoda bo underek posiadania Polaków byłby jak znalazł.
Na wstępie powiem że, nie interesuje mnie ta reprezentacja i wyniki obchodzą mnie najmniej (może na Euro mi odbije, ale nie sądzę bo dopóki trenerem będzie ten nieudacznik i będzie grał Polanski, Perkis i reszta farbowanych lisów to pod taką reprezentacją się nie podpisuję). Portugalia przyjechała bardzo mocnym składem. Wszelkie dywagacje że Portugalia odpuści można schować między bajki. Ci zawodnicy również walczą o grę na Euro i każdy na 100 dni przed tym świętem będzie chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony. Siła ofensywna Portugalczyków jest imponująca na czele z Ronaldo i Nanim. Środek pola też powinni zdominować i prowadzić swoją grę. Meireles, Moutinho oraz Fernandes powinni narzucić swój styl gry. Zaskoczony jestem też przewagą głosów na under w tym spotkaniu. Sama Portugalia powinna 2-3 bramki dzisiaj strzelić, patrząc na to co wyrabiają Polscy obrońcy. A Polacy w ataku coś może szczęśliwie dołożą, chociaż przy takiej obronie Portugalczyków będzie ciężko. Do tego brak Lewndowskiego na którym opiera się cała gra ofensywna reprezentacji. Ja nie widzę innego scenariusza jak wygrana gości.
Typy:
Portugalia @ 2,28 Pinnacle
Over 2,5 @ 2,25 Unibet

Jak to mówią: studniówka nie ruchana matura nie zdana. Także Polacy muszą dać d... to może podczas matury-Euro coś pyknie :razz::cool:
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Że niby kto ma się pokazać w Portugalii? Skoro zostało tak mało dni do Euro to teraz będą kosmetyczne poprawki, a monolit jest już znany, więc jeden mecz nie doprowadzi do rewolucji. Pokazywać to oni się będą w meczach o stawkę czyli w lidze...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że Polska tego meczu nie przegra. ✅ :p
Portugalia, wiadomo czołówka, skład lepszy, ale ten mecz nie traktują z takim ciśnieniem jak Polacy.
U nas jest wielka pompa z tego meczu, dzisiejszy dzień podchodzi pod rangę święta, wszystkie większe polskie programy telewizyjne poświęciły dzisiejszemu wydarzeniu kilkanaście dobrych minut.
W tym meczu widzi mi się over bramkowy, typ na 1x, albo nawet na Polskę, bo kurs kusi.
2:2 moim zdaniem :p.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest już skład Portugalii???
Przeczytałeś, albo przejrzałeś przynajmniej ten temat? Na stronie 3 masz skład Portugalczyków:
Skład reprezentacji Portugalii na mecz z Polską: Rui Patrício - João Pereira, Bruno Alves, Pepe, Fábio Coentrão - Raul Meireles - Carlos Martins, João Moutinho, Manuel Fernandes - Nani, Cristiano Ronaldo.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Przeczytałeś, albo przejrzałeś przynajmniej ten temat? Na stronie 3 masz skład Portugalczyków:

Skład reprezentacji Portugalii na mecz z Polską: Rui Patrício - João Pereira, Bruno Alves, Pepe, Fábio Coentrão - Raul Meireles - Carlos Martins, João Moutinho, Manuel Fernandes - Nani, Cristiano Ronaldo.
juz znalazlem;)
Gogogogo Portugalia!!!:cool:
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Przed takim meczem aż się prosi by coś postawić. Jest kogo się obawiać bo Portugalia to klasowa drużyna. Jednak nasi zawodnicy czy grając jako reprezentacja czy w polskich drużynach pokazali, że przeciwko takim rywalom mobilizują się potrójnie i często to przynosi efekt. Tutaj warto wspomnieć wyniki polskiej reprezentacji w meczach z eliminacji do Euro gdzie drużyna prowadzona przez Leo Beenhakkera najpierw w Polsce pokonała Portugalczyków 2:1 natomiast w rewanżu uzyskała równie korzystny remis 2:2. Dziś gramy towarzysko, ale cała otoczka jaka towarzyszy temu spotkaniu na pewno wywoła odpowiednią motywację. Niestety uważam, że Portugalia to nie jest taka drużyna z którą możemy trzeci raz z rzędu nie przegrać. Mam nadzieję, że ze mną się nie zgadzacie, ja również czekam na wielki mecz w wykonaniu Polaków i korzystny wynik dla naszych. Powodzenia :!:


Moja propozycja:

Portugalia (około 2.00) ⛔
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Druzyna Portugalii poki co gra chyba dopiero na 2 biegu, niesamowicie samolubny Nani - gdyby uzyl wiecej mozgu juz Almeida 2 bramki powinien miec, Cristiano sobie truchta nie wykazuje zbytnio inicjatywy, Meireless gwiazdorzy ... myslalem ze Portugalia podejdzie powazniej do tego meczu a moze po prostu druzyna przeciwna gra na tyle gorzej od nich ze nie trzeba a powtorzmy ze Portugalia gra slabo ... Jelen lepszej miec nie bedzie no takich prezentow nie wykorzystywac ...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Druzyna Portugalii poki co gra chyba dopiero na 2 biegu, niesamowicie samolubny Nani - gdyby uzyl wiecej mozgu juz Almeida 2 bramki powinien miec, Cristiano sobie truchta nie wykazuje zbytnio inicjatywy, Meireless gwiazdorzy ... myslalem ze Portugalia podejdzie powazniej do tego meczu a moze po prostu druzyna przeciwna gra na tyle gorzej od nich ze nie trzeba a powtorzmy ze Portugalia gra slabo ... Jelen lepszej miec nie bedzie no takich prezentow nie wykorzystywac ...
masz Ci zaskoczenie...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
To nie polska ugrala dziś remis a otrzymała go od portugalii. Powiem tylko że ostatnie 6&#39; na Wembley bardziej było emocjonujące jak cały mecz w Warszawie. Gdyby nie było Wojtka to Polska miala by plecy na bank, dwa widać było że portugalczycy nie grali jako ekipa ale każdy chciał być tym top gdyby chociaż raz Nani wyłożył Hugo to nie byłoby tak wesoło na sto dni przed Euro a tak będą nam mydlic jak to nie mamy dobrze przygotowanej drużyny.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Portugalczycy potraktowali ten mecz jak typowy sparing. Niespodzianki w tym zachowaniu nie ma bo raczej ciężko było oczekiwać od gości wczucia się w tą atmosferę oficjalnego otwarcia stadionu. Mimo to nie można im zarzucić że zrobili sobie spacer. A Polacy? Starali się, próbowali na tyle ile mogli. Szkoda sytuacji Jelenia bo mógł zadecydować o wyniku tego pojedynku. Sam wynik powinien usatysfakcjonować obie strony. Portugalczycy chcieli sobie potrenować a Polacy pokazać się z dobrej strony. Obu ekipom to się udało. Natomiast brakowało mi tej atmosfery na trybunach. Uważam, że ponad 50k kibiców powinno stworzyć lepszą oprawę widowiska.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
W zupełności zgadzam się z flamaster spotkanie było typowo towarzyskie, obie drużyny próbowały. próbowały i próbowały. Skończyło się bezbramkowo.
Śmieszy mnie artykuł na Interia.pl, bodajże Pana Wołowskiego, gdzie autor ocenia Naszych na 100 dni przez Euro. Ocena ta nie dość, że nie jest obiektywna, to taka być nie może. Nie da się kogoś ocenić za jeden mecz i to w dodatku towarzyski. Generalnie dało się zauważyć &quot;gołym okiem&quot; którzy piłkarze są w formie, a którzy nie łapią się i grają ogony w klubach, bądź wcale nie grają. Śmieszą mnie oceny wystawiane Jeleniowi, wszyscy generalnie wiem, że chłopak nie gra i to jest główny powód jego nieskuteczności. Brak ogrania i kontaktu z piłka w tempie meczowym. Co z tego ze trenuję i gra na treningach. Mecz to zdecydowanie nie to samo. Jeleń wiemy, że potrafi strzelać, bo to nie raz udowadniał. Wcale nie bronie Jelenia, bo kibicuje całej kadrze i chcę żeby w niej grali przede wszystkim najlepsi nasi gracze. A akurat w ataku kłopotu bogactwa nie mamy. Niestety....W artykule autor przytacza słowa&quot;właściwie tylko statystował, ani nie dobiegał do podań, do gry kombinacyjnej nie ma talentu...&quot;. Faktycznie może i tak było, ale żeby kogoś ocenić za brak talentu po jednym meczu?? Nie umniejszając autorowi, ale to zdecydowanie przesada. W momencie gdy nie mamy Lewego, nie ważne kogo Dyzma desygnował by do gry (czy był by to Brożek, Brożek, czy Brożek zapewne było by to samo identycznie statystowanie). Może mamy kilku zdolnych, kreatywnych skrzydłowych, albo chociaż mogących grać na skrzydle, to środkowych napastników jak na lekarstwo. Jeleń zagrał na miarę swoich możliwości, przy obecnej jego kiepskiej pozycji w Lille. Może gdyby został w Auxerre? Ale takie gdybanie też nie na miejscu. Prawie tak czy Brożek wykorzystał by wczorajszą sytuację Jelenia? Glosy były by zapewne bardzo podzielone.
Wiadomo, że trzeba zagrać najlepszymi na Euro, ale nie należy ich oceniać tylko i wyłącznie po tym jak prezentują się w meczach towarzyskich, zaznaczę towarzyskich reprezentacji. Sami widzieliśmy jak wczoraj zagrała Portugalia. Bento nawet nie nakreślił żadnej taktyki na ten mecz. Mieli po prostu grać swoje i trochę tak &quot;odbębnić&quot; ten mecz.
Wiemy dobrze, że Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, Rybus, Obraniak, Wasilewski, Perquis, Grosicki są w formie, jedni w wyższej inni w gorszej. Gdyby Obraniak nie zmienił klubu ostatnio za pewne byłby tak kiepski jak w poprzednich meczach kadry, kiedy trochę Dyzma dawał mu szansę na wyrost.
Wracając do Perquisa i naszych problemów ze środkiem obrony, to chyba wielu się zgodzi, że obecnie przynajmniej pod nieobecność Głowackiego, to jemu należy się miejscu w podstawowym składzie. Czasem nie gra zbyt pewnie, ale jednak ma trochę tego doświadczenia. Dodam, że Żewłakow powinien być dalej w kadrze. Nawet nie grając w pierwszej &quot;11&quot;. Różnie to może być z kontuzjami, wykluczeniami, a ze stoperami to różnie bywa. Dziękować Bogu, że Dyzma Czekaja nie powołuję, bo wykluczenia możliwe by były non-stop. Żewłakow nie jeden już turniej rozegrał, grał w wielu meczach o wysoką stawkę. Może nie jest już młody, czy szybki. Ale noga by mu na pewno nie zadrżała na takiej imprezie. Z Naszymi młodzianami na Euro może być rożnie jednak. Sprawa Boruca i Żewłakowa załatwiona i zamknięta. Trzeba grać kimś innym.
Polański może i zagrał trochę tych meczy w Bundeslidze, ale wcale nie wybija się powyżej poziomu Dudki, Matuszczyka czy nawet Czarka Wilka, który w kadrze wg. mnie być powinien. Już nawet nie wspomnę o Murawskim, który w formie jednak najlepiej radzi sobie na pozycji defensywnego pomocnika.
A grającego w rezerwach Werderu Boenisha to nie widzę na Naszej kadrze. Nie gra w klubie, bez formy. Powołanie nie należy mu się i koniec.
Znając Dyzmę trochę pewnie zaskoczy publikę powołaniami już przed samym Euro. Tylko oby bez większej szkody dla ogółu naszej Reprezentacji. Ale tego oczywiście nie da się wykluczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom