>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polska - Reszta Świata 14.04.2012 Gorzów godz.15:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Składy:
Polska:
1. Tomasz Gollob
2. Krzysztof Kasprzak
3. Piotr Protasiewicz
4. Janusz Kołodziej
5. Jarosław Hampel
6. Bartosz Zmarzlik
7. Maciej Janowski
Reszta Świata:
1. Greg Hancock
2. Chris Harris
3. Andreas Jonsson
4. Emil Sajfutdinow
5. Jason Crump
6. Michael Jepsen Jensen
7. Darcy Ward​

Mecz zostanie rozegrany według zasad panujących w polskiej Speedway Ekstralidze. Zespoły będą składać się z pięciu seniorów oraz dwóch juniorów, którzy pojadą w piętnastu biegach. Nowością jest fakt, że w przypadku ośmiu lub więcej punktów przewagi jednej z drużyn, będzie możliwe wykorzystanie przez menedżera zespołu „Jokera”, którego punkty będą liczyć się podwójnie, dzięki czemu całe widowisko powinno być jeszcze bardziej atrakcyjne.
Więcej o meczu na www.polskizuzel.pl/mecz
Tobet już wystawił oferte:
Polska - Reszta Świata 1,65 15,00 2,30
Polska - Reszta Świata H(0 - 2.5) 1,85 1,85
Oraz są h2h.
Zapraszam do pisania analiz.
Ja ze swojej strony jak na tą chwilę mogę powiedzieć że kurs na Resztę Świata jest bardzo zachęcający do pogrania. Jednak zastanowie się jeszcze głębiej i jesli coś sensownego wymyslę to napewno tu wrzuce. W Polsce PePe i Kasprzak to są słabsze ogniwa w Reszcie Świata Bomber i dalej dobra ekipa dlatego ten kurs na Świat mnie kusi i to bardzo...Czekam na Wasze opinie.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Takie mecze są bardzo ciężkie do typowania, ale jeśli miałbym coś grać to skłoniłbym się ku ekipie reszty świata. Niesamowicie mocna para juniorów i chyba równiejszy skład niż Polaków. Kasprzak i Protasiewicz jakoś mnie nie przekonują. To będzie poziom zbliżony do GP, więc Gollob i Hampel podołają, ale co z resztą? Poczekajmy na kursy, ale jeśli będzie około 1,7 na resztę świata to biorę z pocałowaniem ręki.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Ogólnie to myśle ze nie warto stawiać na takie pojedynki, tym bardziej że na następny dzień jest 2 kolejka SE i co niektórzy mogą porostu odpuścić.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polska - Reszta Świata 1 1,90 Bet365 ✅
Polska
- Reszta Świata (2-0) 1 1,72 Bet365 ✅
Tomasz Gollob over 11 punktów 1,72 Bet365 ⛔
Greg Hancock over 10 punktów 1,80 Bet365 ⛔
Emil Sajfutdinov - Andreas Jonsson (0-0,5) 1 1,72 Tobet ⛔

Wszyscy żyją 2 kolejką naszej rodzimej ligi a tu dzisiaj w Gorzowie odbędzie się taki &quot;eklerek&quot; żużlowy. Rewanż za ubiegłoroczny mecz Polska kontra Reszta Świata w Toruniu na &quot;Motoarenie&quot;. Skład gości dzisiaj poprowadzi sześciokrotny Mistrz Świata na żużlu, Tony Rickardsson. Sam jestem ciekaw jak Tony wypadnie na tle naszego Marka w roli menagera żużlowego. W wielu wywiadach można przeczytać, że to spotkanie będzie meczem towarzyskim. Ja w to po prostu nie wierze. Myślę, że jedni i drudzy będą chcieli wygrać. Jutro czterech naszych &quot;Orłów&quot; ma przecież wolne od Ligi. Dlatego uważam, że skupią się bardzo dokładnie na dzisiejszym pojedynku ażeby wyjść z niego zwycięsko. Dzisiaj na pewno liczyć będzie można na naszą parę z GP oraz myślę, że na juniorów. Nie wiadomą będzie dla mnie występ Piotra. Natomiast Janusz podobno &quot;latał&quot; w niedziele w Tarnowie więc liczę, że to nie był jedno razowy występ i dzisiaj również będzie mocnym punktem drużyny przy boku Tomka i Jarka. Kasprzak w parze z Tomkiem liczę, że tez kilka punktów do rzuci. Natomiast goście to na pewno Greg i Crump, obecny i były Mistrz Świata. Myślę, że mocnym punktem drużyny będzie również Emil który lubi się bardzo ścigać na &quot;Jancarzu&quot;. Słabym punktem drużyny może być &quot;Bomber&quot; oraz właśnie Vc Mistrz Świata, Andreas Jonsson który nie wątpliwie jest &quot;pod formą&quot; na początku sezonu. Podsumowując stawiam na zwycięstwo Naszych, over punktowy Tomka i Grega oraz to, że Emil będzie lepszy niż jego kolega z pary.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czekałem na pare Ward-Jensen jednak się jej nie doczekam widze:grin: .
W pracy sobie analizowałem to spotkanie i kurcze ciężko mi naprawdę coś wybrać z oferty Tobet. Niby własnie Emil powinien być lepszy niż AJ ale jakoś nie mam do tego przekonania i odpuszczam sobie typowanie tego meczu. Zasiąde z synem przed Tv i sobie obejrze ten mecz kibicując Darkiemy.
Szkoda również że Sportingbet ani Betsafe nie wystawili żadnej oferty na to spotkanie może by było coś ciekawszego niż w Tobet.
Życzę miłego oglądania i zysków.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Protasiewicz over 6@2,50 Bet365

Nie wiem czy to jakaś podpucha ze strony buka,ale ja się na nią nabieram. Protas w Gorzowie co prawda nie błyszczy zazwyczaj.Ale w finale DPŚ na tym torze w 4 startach strzelił 8 oczek. Dziś jadą parami, Protas z Kołodziejem. Zobaczymy jak to będzie ale ta linia mnie skusiła;)
Co do wyniku całego meczu-myślę że Polska,pomimo takiego silnego zestawienia gości.
 
widghet 13

widghet

Użytkownik
wierze że Janek sie już ogarnął, ostatnio w lidze naprawde fajna jazda. Jest pod okiem Cieślaka i to dodatkowa pomoc dla Koldiego. Na przeciwko AJ bez dobrej formy co pokazal w GP i Ekstralidze. W takiej stawce zawodów będzie obojgu ciężko, a w przypadku remisu punktów jest handicap na Janka +1.
Janek Kołodziej +1 - AJ @ 2.10
Bet365
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Bartek wychował się na torze w Gorzowie i zna każdy centymetr tego toru. Jest to wielka nadzieja naszego speedwaya. Niewykluczone, że dziś Marek da mu więcej szans niż tylko 3 starty, bo przecież Pepe może jechać słabo, jak i również Kołodziej, który nie lubi Jancarza. Pomimo młodego wieku Zmarzlika, w jego jeździe widać pewność i na pewno podpowiedzi Tomka Golloba będą procentowały w przyszłości. W pierwszym meczu z Apatorem na początku 3 start i wszystkie wygrane. Dwa kolejne to według mnie źle rozegrany pierwszy łuk, a na dystansie nie wiele mógł zrobić, bo dobrze swoich pozycji pilnowali Miedziński, a w 14 biegu nie było sensu by walczył o 1 punkt ze swoim partnerem z drużyny. Jensen został ściągnięty do Stali w tym roku. Wiekowo jest juniorem, jednak w Ekstralidze obcokrajowcy, którzy mają jeszcze wiek juniorski mogą startować jako seniorka. Pewnie co mecz będzie jeździł 3 biegi, bo zmieniał go będzie wychowanek Zmarzlik. Dziś liczę na więcej punktów Bartka, ponieważ lepiej zna tor, na którym przecież stawiał pierwsze kroki i będzie chciał się pokazać swojej publiczności. Gdyby Jensena nie pilnował Gollob, byłoby pewnie gorzej. Jutro chłopaki ze Stali mają wolne, bo został odwołany ich mecz we Wrocławiu, dlatego dziś nie będzie odpuszczania. Ten typ wydaje się być dziś najpewniejszy. Widowisko na Jancarzu będzie dziś znakomite, dużo mijanek, walki. Transmisja w TVP1 o 15:15!

Zmarzlik -0,5 -
Jensen @ 1.66 Bet365

ed: godzina
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Mecz o 15.15 na TVP 1 tak dla ścisłości ;p

A co do meczu to z pocałowaniem ręki biorę 2,2 (tobet) na resztę świata. Tak już pisałem wcześniej para juniorów Ward-Jensen, do tego obecność Kasprzaka i Protasiewicza w naszej drużynie przekonują mnie by grać na &quot;gości&quot;.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom