>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP




&gt;&gt;&gt; Oficjalna strona Polskiego Związku Hokeja na Lodzie &lt;&lt;&lt;
Przypomnienie poprzedniego sezon u PLH




W walce o PLH Krynica okazała się lepsza od
Torunia. Kluby


&gt;&gt;&gt; Cracovia ComArch Kraków &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 8 (1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009)
Arena: Sztuczne Lodowisko im. Adama &quot;Rocha&quot; Kowalskiego (1850) &gt;&gt;&gt; GKS Tychy &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 1 (2005)
Arena: Stadion Zimowy MOSiR Tychy (2716)




&gt;&gt;&gt; Wojas Podhale (of.) &lt;&lt;&lt; oraz &gt;&gt;&gt; Wojas Podhale &lt;&lt;&lt;



Mistrz: 18(1966, 1969, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1987, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 2007, 2010)
Arena: Miejska Hala Ludowa (3500)




&gt;&gt;&gt; Energa Stoczniowiec Gdańsk &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 0
Arena: Hala Olivia (5500, hokej- 3867)




&gt;&gt;&gt; Akuna Naprzód Janów &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 0
Arena: Lodowisko Jantor (1417)




&gt;&gt;&gt; Zagłębie Sosnowiec &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 5 (1980,1981,1982,1983,1985)
Arena: Stadion Zimowy (3500)



&gt;&gt;&gt; JKH GKS Jastrzębie &lt;&lt;&lt;



Mistrz: 0
Arena: Jastor (1584)




&gt;&gt;&gt; KH Sanok &lt;&lt;&lt;



Mistrz: 0
Arena: Arena Sanok (3000)




&gt;&gt;&gt; TH Unia Oświęcim &lt;&lt;&lt;




Mistrz: 8 (1992, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004)
Arena: Hala Lodowa MOSiR (3500)
&gt;&gt;&gt; KS KTH Krynica &lt;&lt;&lt;

mistrz: 1950
Arena: Hala MOSiR (3000)

Tytułu mistrza broni Podhale Nowy Targ


Szanse na zwycięstwo


Zapraszam do pisania analiz i dyskusji.

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marjol 102

marjol

Użytkownik
Dziś rozpoczyna się nowy sezon więc trzeba wygrać jakieś pieniądze.

Szanse na $$ upatruje w meczu Zagłębia Sosnowiec z KH Sanok. Zdecydowanym faworytem według mnie jest zespół z Sanoka. To zdecydowanie wynika z tego, że na Zagłębie nałożono zakaz dokonywania transferów(za zaległości finansowe). W związku z tym w dzisiejszym spotkaniu nie będą mogli zagrać m.in Baranyk, Bacul, Voznik. Wszyscy stanowią o sile ofensywnej Zagłębia, bez nich w drużynie jest 7 napastników co nie pozwoli na stworzenie chociaż trzech ataków..

O ile mecz się odbędzie (prezes Zagłębia zagroził, że wycofa drużyne z rozgrywek jeśli PZHL nie zdejmie zakazu) to nie widze innej możliwości jak zwycięstwo Sanoczan.

Zagłębie Sosnowiec - KH Sanok 2 1,8✅
over 6.5 1,45 ✅
unibet

Wynik:4-7
 
etysz 0

etysz

Użytkownik
chcialem dac na comarch ale oferty PLH na expecie nie wystawili :-|
w kazdym badz razie mysle, ze sie uporaja i to w ladnym stylu
edit
6-0 cracovia
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jedno jest pewne panowe, jedziemy dzisiaj na Sanok, ja wyczytałem o absencji następujących zawodników: Antonovic, Bacul, Baranyk, Cychowski, Dołęga, Pawlak, Twardy, Voznik, Dronia, Luka, Galvas. Zawodnicy grać nie mogą i to jest pewne, bez nich będzie bardzo ciężko wygrać z Sanokiem. Sytuacja jest niewesoła, bo brakuje pieniędzy. Sanok grał niedawno w Sosnowcu w Pucharze Polski i przegrał 4-3, ale w Zagłębiu grali i Voznik i Luka, Antonovic, Dołęga, Bacul.
Sanok kurs 1.8 ✅ 7-4
Drugi mecz to Cracovia MMKS. Mimo to, że Kostuch i Martynowski prawa grać nie mają, no i Czesi to jednak Cracovia przyjedzie w mocnym składzie, praktycznie nie zmienionym w porównaniu do zeszłego sezonu a na MMKS to wystarczy.
Cracovia 1.5 ✅ 6-0
edit:
Buki dzisiaj kompletnie się pomyliły jak widać, straszne przeszacowanie kursów ;), dobrze że można było skorzystać ;)
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Dzisiaj ja widzę szanse na ugranie $$ w meczu Ciarko KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk,jak już pisałem,gdański klub ma problemy finansowe, remont hali Olivia przedłuża się niemiłosiernie(Stoczniowiec mógł dopiero wyjść na lód w sierpniu),do tego odeszli kluczowi zawodnicy ,którzy decydowali o &quot;sile ataku&quot; Stoczniowca:&quot;Jarosław Rzeszutko grać będzie w Newcastle Vipers, Josef Vitek przeniósł się do GKS Tychy zaś Milan Furo dołączył w Jastrzębiu Zdroju do Macieja Urbanowicza z którym tworzył tak zgrany duet jeszcze dwa sezony temu w Gdańsku. Ze składu bramkarskiego ubył Tomasz Witkowski, który w tym sezonie grać będzie w Toruniu&quot;.
To tyle o Stoczniowcu , teraz coś o Sanoku ,jak wiadomo Podhale wycofało się z rozgrywek z powodu długów ,na tym skorzystał Sanok .mianowicie, zatrudnili dwóch szkoleniowców:Milana Jancuska i Marka Ziętara oraz zawodników Martin Ivicić, Dmitrij Suur, Krzysztof Zapała i Krystian Dziubińsk. Do tego z Cracovii trafił tam Filip Drzewiecki i Marek Rączka ,zaś z KH Toruń Michał Plaskiewicz, Zoltan Kubat i Piotr Koseda.
Podsumowując moje wypociny dobrym zakładem jest handicap na Sanok-2(Pinnacle Sports), bądź over 6,5(bwin,bet365,Pinnacle Sports),skłaniam się bardziej do grania overka.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ja bym uważał na Stocznię, może być różnie.... Sanok wcale mi się nie podobał w pierwszym meczu,ledwie 7-4 z Sosnowcem, który grał na niecałe 3 piątki. W pucharze Polski z Toruniem po karnych?? Z takim składem? Dla mnie Sanok ma albo ogromne problemy w defensywie albo z bramkarzem, nie wiem jak Rączka bronił. Dużo strzelają niby, ale.... W bramce stanie Odrobny, który jest w kapitalnej formie po kadrze, widziałem go na żywo niedawno, jest bardzo mocny. Jak wyjdzie mu mecz, to Sanok może ,mieć problemy, nie mówię że nie wygrają, ale 3 bramkami to już bym się zastanowił mocno... Jancuska nie wiem czy ma taki styl, ale w Podhalu było to samo, sporo bramek tracili.... Over 6.5 bardziej, to tak. Stocznia będzie grała z kontry i na pewno kilka razy ich ukąszą. Suur z Iviciem grają bardzo ofensywnie, ale w obronie to robią sporo błędów.... Często się zapuszczają, później nie wracają...
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Ja bym uważał na Stocznię, może być różnie.... Sanok wcale mi się nie podobał w pierwszym meczu,ledwie 7-4 z Sosnowcem, który grał na niecałe 3 piątki. W pucharze Polski z Toruniem po karnych?? Z takim składem? Dla mnie Sanok ma albo ogromne problemy w defensywie albo z bramkarzem, nie wiem jak Rączka bronił. Dużo strzelają niby, ale.... W bramce stanie Odrobny, który jest w kapitalnej formie po kadrze, widziałem go na żywo niedawno, jest bardzo mocny. Jak wyjdzie mu mecz, to Sanok może ,mieć problemy, nie mówię że nie wygrają, ale 3 bramkami to już bym się zastanowił mocno... Jancuska nie wiem czy ma taki styl, ale w Podhalu było to samo, sporo bramek tracili.... Over 6.5 bardziej, to tak. Stocznia będzie grała z kontry i na pewno kilka razy ich ukąszą. Suur z Iviciem grają bardzo ofensywnie, ale w obronie to robią sporo błędów.... Często się zapuszczają, później nie wracają...
też uważam ,że Stoczniowiec to nie są chłopcy do bicia, w szczególności,że mają mocna młodzieżówkę ,w sumie to seniorzy. też się bardziej skłaniam do brania na overka .
___________________
jednak stoczniowiec pokazał co potrafi ,szkoda ,że overek nie wszedł.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
MMKS - JKH 2 1.45 ⛔
Cracovia - Tychy 2 ML 2.65 ⛔

Jastrzębie pokazało, że jest dosyć mocne, kupili sobie Krala, jest Lipina, Urbanowicz, Danieluk, Furo, Słodczyk czyli znane nazwisko w hokejowej Polsce. Doszedł Dąbkowski, Galant, jest Labryga, Kosowski w bramce, dobry w obronie Czech Rimmel. Jednym słowem reprezentanci Polski kontra MMKS, któremu brak skuteczności, doświadczenia i obrony.... Tychy też powinny powalczyć, bo z takim składem jaki mają, jeszcze się wzmocnili Csorichem i Vitkiem z Gdańska, plus Simicek i cała paka z zeszłego sezonu. Czemu nie mieliby ograć Cracovii dzisiaj?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Ciarko Sanok - JKH GKS Jastrzębie -&gt; Sanok win (60 min) [1.70][Unibet] ⛔
Już za godzinkę wyjeżdżam do Sanoka żeby zobaczyć ten mecz na żywo, atrakcyjny kurs na Sanoczan wystawiony przez Unibet wziąłem z zadowoleniem. Hokeiści Ciarko, w dużej mierze zawodnicy nowi sprowadzeni przed sezonem nie grają jeszcze na poziomie jakiego by oczekiwano - ale z meczu na mecz gra w przewagach/obronach powinna wyglądać lepiej a zgranie przyjdzie. Być może bukmacherów do wystawienia dosyć wysokiego kursu na Ciarko skłoniła ostatnia porażka drużyny z nad Sanu aż 1:5 z Unią Oświęcim. Nie podzielam opinii jakoby to miał być początek dużych problemów tej drużyny, wszystkich meczów wygrać się nie da i ostatnio to Unia była po prostu lepsza - u siebie przy 3 tysięcznej widowni Sanok w tym sezonie będzie bardzo rzadko gubił punkty. JKH to twardy, solidny rywal ale nie z takimi ambicjami i motywacjami jak Sanocki team, wyeliminowanie z gry Milana Furo powinno zapewnić spokój w obronie, z przodu wierzę że będzie dobrze.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Sanok 1 ⛔
Jak JKH zaprezentuje się tak jak w Nowym Targu tydzień temu, to nie ma czego szukać w starciu z Sanokiem. Natomiast w piątek było już chyba dobrze, skoro ograli 6-1 Naprzód. Zwyżka formy, czy raczej brak stabilizacji? Ja stawiam jednak na Sanok, u siebie na pewno będą groźni dla rywali.

Unia 2 ⛔
Unia pokazała, że jest w świetnej formie ogrywając gładko Sanok. Nie wyobrażam sobie innego wyniku dzisiaj z Krynicą, która dla mnie będzie walczyć wyłącznie o utrzymanie.
Tychy 1 -1.5 ✅
Tychy powinni bez problemów ograć Zagłębie, które ma kilku kontuzjowanych zawodników i ma problemy organizacyjne.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Akuna Naprzód - Ciarko Sanok -&gt; Ciarko Sanok win (60 min) [1.90] [DoxxBet] ✅
Kolejny dobry kurs na zespół z Sanoka ... ostatnio zabrakło 3 sekund żeby typ wszedł. Niestety, w hokeju często bywa tak że te 3 sekundy to bardzo dużo czasu i udało się Jastrzębiu wyrównać a także doprowadzić do karnych (gdzie Ciarko wygrało). Dzisiaj moje rozumowanie krótkie i proste, z Naprzodu odszedł niedawno bardzo dobry jak na PLH zawodnik - Miroslav Zatko. Przez długi okres był on sercem drużyny z Janowa, więc teraz po jego odejściu domyślam się że nie będzie komu prowadzić gry (przynajmniej przez pewien okres). Sanok natomiast powinien być podrażniony, wielkie oczekiwania a także całkiem duże pieniądze jak na Polski Hokej zdają się nie przynosić na razie rezultatu. Ciarko potrzebuje ładnego i pewnie wygranego meczu i myślę że dziś może taki zagrać.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
KH Zagłębie Sosnowiec - MMKS Podhale Nowy Targ X2 2,55 Unibet ✅

Tak niski kurs na Zagłębie? Hola hola! Zagłębie jeszcze nie zdobyło żadnego punktu, Podhale wygrało z Jastrzębiem. W Sosnowcu źle się dzieje. Drużyna gra fatalnie w obronie. Po ostatnim meczu trener zrzucił całą winę na Galvasa. Nadal kontuzjowani są Pawlak,Banaszczak i Baranyk. Atmosfera wokół klubu zła, ostatnio na meczu wiceprezes zaatakował wiceprezydenta obarczając go winą za złe przygotowanie do sezonu:grin:
Jednemu z lepszych napastników- Robinowi Baculowi skradziono samochód więc może to również negatywnie wpłynąć na jego gre.
Ostatnim argumentem jaki przemawia za Podhalem jest to, że w ich składzie gra dwóch zawodników (Rajski-bramkarz i Różański-napastnik) którzy przed samym startem sezonu uciekli z Sosnowca w nieciekawych okolicznościach i teraz pewnie będą chcieli udowodnić sternikom Zagłębia, że popełnili duży błąd.

Można zagrać również over 6,5 gola @1,72✅ Unibet

Wynik końcowy 4-5
 
S 0

sebastw

Użytkownik
:hokej: Akuna Naprzód - Ciarko Sanok -&gt; Ciarko Sanok win (60 min) [1.90] [DoxxBet]
Kolejny dobry kurs na zespół z Sanoka ... ostatnio zabrakło 3 sekund żeby typ wszedł. Niestety, w hokeju często bywa tak że te 3 sekundy to bardzo dużo czasu i udało się Jastrzębiu wyrównać a także doprowadzić do karnych (gdzie Ciarko wygrało). Dzisiaj moje rozumowanie krótkie i proste, z Naprzodu odszedł niedawno bardzo dobry jak na PLH zawodnik - Miroslav Zatko. Przez długi okres był on sercem drużyny z Janowa, więc teraz po jego odejściu domyślam się że nie będzie komu prowadzić gry (przynajmniej przez pewien okres). Sanok natomiast powinien być podrażniony, wielkie oczekiwania a także całkiem duże pieniądze jak na Polski Hokej zdają się nie przynosić na razie rezultatu. Ciarko potrzebuje ładnego i pewnie wygranego meczu i myślę że dziś może taki zagrać.
http://www.naprzod-janow.pl/Info/news.php?news_id=1035
To tak jeszcze na podparcie kilka argumentów za tym typem.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: KH Zagłębie - Stoczniowiec Gdańsk -&gt; Zagłębie win (60 min) [1.85] [Unibet] ✅
Dziś zagram na przełamanie Zagłębia. Zespół KHZ traci bardzo dużo bramek i początek tego sezonu ma wręcz fatalny, potencjał tego teamu jest jednak o wiele wiele wyższy niż to co pokazują do tej pory. Ostatni mecz Zagłębie przegrało z juniorskim Podhalem, ale widać było już sporą poprawę zwłaszcza w ataku &quot;5 na 5&quot;. Jeśli uda się wyeliminować błędy w obronie i na bramce to Stoczniowiec powinien dziś polec na wyjeździe. Tym bardziej że w zespole z Gdańska źle się działo i dzieje, oczywiście nie zgadzają się finanse (co było przyczyną odejścia od drużyny kapitana..) ale także ze strony sportowo organizacyjnej działacze z Gdańska nie spisują się zbyt dobrze. Dla głodnego zwycięstw Zagłębia to moim zdaniem wymarzona okazja do przekonania do siebie już coraz mniej ufających kibiców.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Aksam Unia Oświęcim - KH Zagłębie Sosnowiec -&gt; Zagłębie win (ML) [2.45] [Betsafe] ⛔

Unia jakby zwalniała tempo, po świetnym początku przyszły najpierw porażka z Cracovia u siebie a ostatnio z Tychami. Owszem są to jedne z silniejszych zespołów naszej ligi ale jednak nie o wynik chodzi a o grę zawodników z małopolski. Zagłębie moim zdaniem wędruje w odwrotną stronę, tak słaby start sezonu bardzo zaskoczył chyba wszystkich kibiców PLH. Ostatnio Sosnowiczanie odbili się od dna wygrywając wysoko ze Stoczniowcem i tym samym moim zdaniem zdjęli z siebie ogromną presję - teraz powinno być z górki a że potencjał w drużynie duży (wg. mnie większy niż u Unii) to i o taki typ można się pokusić.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Hokej na lodzie PLH 18:00
Spotkanie: Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ
Typ: 2
Kurs 2,25
Buk: Unibet
Dzisiaj w ramach 7 kolejki PLH Stoczniowiec zmierzy sie z Podhalem. Postanowilem zagrac ten typ z jednego powodu: w Stoczniowcu panuje nieciekawa atmosfera, gracze od kilu miesiecy nie otrzymali pieniedzy, grożą bojkotem rozgrywek, dzis mieli wogole nie wychodzic nawet na lodowisko lecz zdecydowali ze wyjda i przegraja. Informacja jest nieoficjalna, bo jakby byla oficjalna to zaklad zostalby zapewne wycofany z ofert bukow. Gdzies wyczytalem ze osoba ktora obraca sie wokol Stoczniowca dowiedziala sie iz zawodnicy poobstawiali u ziemniakow.... zwyciestwo Podhala. Informacja rowniez nieoficjalna lecz cos m,usi byc na rzeczy.
Biorac pod uwage tabele, rowniez to przemawia za Podhalem. Podhale ma bilans 3-3 natomiast Stoczniowiec 1-5. Ostatnie 2 mecze Podhale wygralo natomiast Stoczniowiec ma passe 3 porazek pod rzad. Mecze pomiedzy obiema ekipami zawsze byly wyrownane, biorac pod uwage ostatnie 3 lata to bilans wynosi 9-9. Sadze ze dzisiaj gora bedzie Podhale z powodu przedstwionych powyzej faktow.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: KH Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie -&gt; Zagłębie win (ML) [1.75][Tobet] ✅
Ponownie na zwycięstwo Zagłębia. Z Unią wygrać się nie udało, ale ciężko było o jakiekolwiek punkty bo sosnowiczanie praktycznie połowę meczu grali w osłabieniu przez nagminne łapanie kar. Eliminując ten nadmiar karnych minut można być optymistycznie nastawionym co do wyników Zagłębia, u siebie ostatnio się przełamali więc sądzę że i dziś sobie poradzą. Jastrzębie ligowy średniak, drużyna solidna i mogąca sprawić kłopoty każdemu. Sami zawodnicy Jastrzębia mówią jednak że spróbują zagrać bardziej defensywnie i czekać na swoje okazje (m.in gry w przewadze). Hokeiści Sosnowca muszą więc prowadzić grę, możliwości do tego mają ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom