>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska v Portugalia 2:1 !!

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Jestem optymista ale wydaje mi sie ze w tym spotkaniu max na co stac naszych to remis ???? Portugalia przyjechala do Polski po 3pkt wiec nie wypada zeby tak sie nie stalo. A co wy myslicie o tym spotkaniu??

POLSKA :gool:
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
ja myslę że warto obstawić mecz Polska - Portugalia z handi capem 1-0 na 2 kurs ładny 3,80 i myślę że na pewno z taką grą Polaków stać portugalie na to. W trzy dni od soboty na pewno polacy swojej gry nie odmienili. Dlatego typ jak najbardziej możliwy ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Jak Portugalia nie wygra z polska podejrzewam ze duzo ludzi straci sporo kasy.
Bylem dzis w toto-mixie i przede mna jeden gosc postawic 1000zl na portugalie, ze ten co przyjmuje chcial juz gdzies dzwonic do centrali zapytac sie czy przyjac czy nie, inny znowu za 200zl oczywiscie na portugalie.

Podejrzewam wiec ze buki nieźle zarobia jak portugalia nie wygra.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym meczu absoltunym (jak dla mnie) faworytem jest Portugalia ???? Jak dla mnie zdecydowane zwycięstwo przyjezdnych. Portugalczycy to klasowi zawodnic, 4 zespół ostatnich MŚ, Polacy mają paru dobrych zawodników, ale nie dadzą rady Portugalii.

Sercem jestem za Polską, ale jako typer za Portugalią ;)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie wierzę w inny wynik niż wygrana Portugali. Do kadry powraca Krzynówek ( :dfytysdfh: viva la przeciętność) co raczej będzie sporym osłabieniem. Sam postawiłem troszke kasy na Portugalie więc dzisiaj licze na wygraną Cristiana i spółki.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A tam gadacie głupoty ;-) Polska dziś nie przegra . Cieszę się , że jestem jednym z nielicznych , którzy będę mogli powiedzieć &quot; a nie mówiłem , że Polska da rade &quot; :p Handicap 1.5-0 dla Polski jest jak najbardziej realny ;-)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
A tam gadacie głupoty ;-) Polska dziś nie przegra . Cieszę się , że jestem jednym z nielicznych , którzy będę mogli powiedzieć &quot; a nie mówiłem , że Polska da rade &quot; :p Handicap 1.5-0 dla Polski jest jak najbardziej realny ;-)
A ja niestety będe musiał poinformować Cie, że straciłeś kase przez Polaków :jezora54:
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
dobra ludzie nie przeżywajcie tak tym meczem. Około 22 będzie jasne na co stac Polske w tych eliminacjach. Pewnie przegrana z Portugalia spowoduje że poleci głowa Leo bo jak Polacy będą mieli tylko teoretyczne szanse na awans to po co utrzymywać tak drogiego pasożyta ????
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Ja obstawiam 1:1, chociaz patrząc obiektywnie to Portugalczycy przewyższają nas w każdym calu piłkarskiego rzemiosła, ale co tam, nigdy nie postawie przeciwko swojej drużynie, bo jak tu potem oglądać mecz?? cieszyc sie z gola rywali?? to bez sensu...
 
domel 49

domel

Forum VIP
wspaniały mecz Polaków, mam nadzieje ze wreszcie cos ruszy w tym naszym Polskim fotballu, chciałem zwrócić uwagę na grę Macka Zurawskiego według mnie zagrał on bardzo dobre spotkanie nie strzelił bramki ale to się nie liczy! jestem pełen podziwu dla tego zawodnika za jego ambicje i chęć do gry. POLSKA :!: :!:

:gool: :gool: :gool:
 
W 2

wislak

Forum VIP
NO! i ten pieknty slupek! szkoda ze nie trafil bo by po 13 miesiacach sie odblokowal wreszcie ! i ten gol w koncowce byl niepotrzebny ale ogolnie wypas!
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
jestem dalej w szoku ???? no ale buki ile kasy natrzepali hoho :roll: , mimo ze przegralem rowniez i nie dawalem zadnych szans Polakom, to jestem bardzo szczesliwy :mrgreen: , jeszcze nigdy sie tak nie cieszylem z przegranego kuponu :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom