>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska v Portugalia 2:1 !!

Status
Zamknięty.
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Powiem tak. Według mnie Scolari popełnił błąd przy ustalaniu składu. Każdy kto interesował się mundialem musiał przeczytać info, że Cristiano nie czuje się dobrze w ataku i, że chciałby powrotu na prawą flanke. I wczoraj znowu oglądaliśmy go w ataku na dodatek utykającego. Kolejna sprawa brak Maniche w wyjściowej jedynastce. Tego to ja naprawde nie rozumiem. Piłkarz obdarzony fantastycznym strzałem, niezłym przeglądem pola i nie znalazł miejsca w składzie. Szkoda, że nie było największego boiskowego cwaniaka ostatnich lat. Mowa oczywiście o Figo który zapewne uratowałby mój kupon.

Jeżeli chodzi o patriotyzm to w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty. Gram po to żeby zarabiać, a nie żeby ludzie myśleli, że jestem patriotą.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Ale było zaj***biście. Polska grała jak w transie. Portugalia nie istniała w pierwszej połowie. W drugiej oddaliśmy trochę inicjatywę i graliśmy na utrzymanie korzystnego rezultatu. Na żywo to całkiem co innego. Trochę straciłem głos, ale warto było pojechać do Chorzowa. Od teraz jak tylko będę miał okazję to jadę na każdy mecz reprezentacji Polski.

Szalik - 25 złotych
Koszulka - 45 złotych
Bilet - 60 złotych
Zobaczyć jak Polska miażdży Portugalię - bezcenne
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Musze przyznać, że przed meczem nawet nie brałem pod uwagę wygranej. Jednak wczoraj reprezentacja zagrałem wspaniały mecz. Leo świetnie rozpracował przeciwnika taktycznie ???? Trzeba przyznać, że cały zespół gra genialnie. Jedyne moje zastrzeżenie to gra Rasiaka, oprócz asysty nic nie pokazał. Raz dostał piłkę na środku i nie wjedział co z nią zrobić :mrgreen: Dobra więcej nie będe pisał o Grzesiu, bo każdy widział co pokazał :wink: Brawo Polska ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brawo Polska ???? Kasa wtopiona ale nie zaluje ???? Swietny mecz, Polacy grali o wiele lepiej od portugalczykow, moglo byc ze 4:1. Jak wygramy z Belgia na ich terenie to bedzie znaczylo, ze ta wygrana to nie przypadek ????

POSLKA :!: :browar565: :dfytysdfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A nie mówiłem , że Polska da rade ???? Polska to dziwny kraj , im więcej niewiary w zespół to lepiej gra w decydujących momentach . Oby tylko pilkarze nie podniecili się za bardzo tym zwycięstwem i grali w taki sposób z Belgią i w pozostałych spotkaniach . WIadomo Polska to kraj w którym wszyscy często popadają w skrajność . &quot; Dziennikarze &quot; już grzebali Skadrę , a teraz przez miesiąc będą się podniecać ...

PS. Zacząłem wątpić w Leo . Stawiał na tych samych piłkarzy ( w większości ) , na to samo ustawienie . Spodziewałem się , że będzie próbował jakiś ciekawych rozwiązań ( Błaszczykowski , Krzynówek na obronie , Zuraw w pomocy czy coś w tym stylu ) . On jednak zmienił tylko i aż mentalność i styl grania ( gra z 1 piłki , krótkie podania [ szkoda , że w meczu z FInami graliśmy tylko długie ] ), mimo że wciąz gramy 4-4-2 . I to dało efekt , już w meczu z Serbią . Dla mnie MoM Ebi , ale Żuraw i Bronowicki ( ???? ) nie byli słabsi. Brawo . TEraz tylko wygrać z Belgią i przed nami tylko Finowie i Serbowie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom