>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska vs Reszta Świata - Toruń, 16 października, godz. 16.30

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Składy:
Reszta Świata:

1. Greg Hancock
2. Nicki Pedersen
3. Andreas Jonsson
4. Antonio Lindbaeck
5. Chris Holder
6. Martin Vaculik
7. Darcy Ward
menadżer: Per Jonsson
Polska:
9. Tomasz Gollob
10. Adrian Miedziński
11. Piotr Protasiewicz
12. Janusz Kołodziej
13. Jarek Hampel
14. Maciej Janowski
15. Przemek Pawlicki
trener: Marek Cieślak
Mecz zostanie rozegrany według zasad panujących w polskiej Speedway Ekstralidze. Zespoły będą składać się z pięciu seniorów oraz dwóch juniorów, którzy pojadą w piętnastu biegach. Nowością jest fakt, że w przypadku ośmiu lub więcej punktów przewagi jednej z drużyn, będzie możliwe wykorzystanie przez menedżera zespołu „Jokera”, którego punkty będą liczyć się podwójnie, dzięki czemu całe widowisko powinno być jeszcze bardziej atrakcyjne.
więcej o meczu na www.polskizuzel.pl/mecz

Kursy już wystawił Tobet.

Zapraszam do dyskusji i podawania typków.​
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Patrzac na obecna dyspozycje Golloba i lekka znizke formy Jarka Hampela to o wygranie tych zawodow moze byc ciezko. Dodatkowo jak w tym sezonie wyglada Kolodziej to chyba kazdy widzi. Kadrowo napewno lepiej wyglada zespol reszty swiata, ale to taki bardziej turniej towarzysko-pokazowy i do konca ciezko stwierdzic jakie bedzie nastawienie obu ekip.
Z oferty w tobecie podoba mi sie jedynie under 6,5 Kolodzieja. Szkoda, ze poki ci nie ma oferty u innych bukow.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
niestety to mecz wg mnie nie do grania. Zawodnicy postawią na show (jeśli aura dopisze), nie będzie ostrych wejść zapewne, wizerunek spotkania jest kreowany jakoby nasi mieli to wygrać. Personalnie wyglądają o wiele gorzej niż obcokrajowcy, ciężko znaleźć pewniaka w naszym składzie. Stranieri z Darkym pod siódemką, wszyscy poza doczepionym Toninho piekielnie mocni. Nie zdziwie się jakby Bambo też podszedł do sprawy poważnie, dlaczego? Ciekawy transfer może jakiś, w końcu ileż można siedzieć w Rybniku?:&gt;
nie pokusze się zagrać niczego, typowy no bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edyp 186

edyp

Użytkownik
Dla mnie kurs na wygraną reszty świata to promocja/
Hancock 15 wygranych turniejów GP i 2 krotny Mistrz Świata
Pedersen 11 wygranych turniejów GP i 3 krotny Mistrz Świata
Jonsson 5 wygranych turniejów GP i aktualny vice Mistrz Świata
Lindback 5 razy na podium GP
Holder - 4 razy na podium GP
Do tego świetny ostatnio Ward na &#39;7&#39;
A u nas?
Gollob, który od kilku miesięcy w słabszej formie i Hampel...
Protasiewicz dobry na Polską ligę, który nigdy nie mógł się odnaleźć w GP kiedy tam startował, Kołodziej w tym roku w GP też pokazał ile znaczy w walce z najlepszymi, Miedziński, Pawlicki, Janowski? Oni się nie równają do reszty świata...
To tak jakby porównywać graczy Lecha do Barcelony...
Osobna sprawa, że to bardziej zawody towarzyskie i show &#39;ustawione&#39; pod wygraną Polaków.. Ale moim zdaniem jest to NIEMOŻLIWE.. mamy na papierze co najmniej 2 razy słabszy skład i cudem byłoby wygrać ten mecz ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Widzę, że nadzieja w narodzie nie gaśnie ????
Według mnie trochę nie na miejscu te porównania, Edyp. Polska nie bez przyczyny dominuje w DPŚ i ma co roku najwięcej przedstawicieli w GP. Janowski i Pawlicki to medaliści IMŚJ, Miedziak był rok temu w półfinale GP w Toruniu, do tego jedzie u siebie. Także nie wiem dlaczego według Ciebie tutaj nie pasują? Wymieniłeś sukcesy rywali, dlaczego nie piszesz o sukcesach Polaków?
Piszesz, że Gollob czy Hampel w słabszej formie a prawda jest taka, że to dwaj zdecydowanie najlepsi zawodnicy ligi i na arenie krajowej dzielą i rządzą. Tomek na MA zawsze jeździ b.dobrze. Rozumiem jakby za Nickiego i Lindbaeck jechał Crump, Sullivan i Sajfutdinow wtedy goście byliby faworytem, a tak?
Według mnie szanse 50/50 więc kursy dobrze ustawione.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zdanie mam podobne jak kolega wyżej że szanse są rowne.
1para po stronie Polski to mocny Miedziak ktory na swoim torze potrafi zdobywać komplety punktów i objezdzac kazdego jak chce natomiast Gollob nie najwyższa forma jednak mimo to myślę że Toruń Mu lezy i nawet bez najwyższej formy ok 10 oczek zdobędzie.
Po stronie reszty Świata wiadomo znakomity Greg i bardzo nieprzewidywalny Nicki od Niego będzie duzo zależeć ale jakoś nie widzę aby był w stanie wypasć lepiej od kogoś z tej 4.
2 para Protasiewicz Kołodziej i tu widzę problem w osobie Kołodzieja.W GP cały sezon bardzo słaby w lidze wiecej slabych wystepów niż dobrych jednak pamiętam Jego jazde na MA w lidzę i tam pojechał bardzo dobrze może i tym razem wyjdą Mu takie zawody? Protasiewicz według mnie równy zawodnik który będzie walczył do końca i będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony bo być może taką jazdą zapewni sobie jakiś nowy kontrakt na rzyszły sezon?
AJ i Lindbaeck tutaj według mnie Lindbaeck to najsłabsze ogniwo zespołu Reszty Świata. AJ na koniec sezonu bardzo przeciętnie się spisuje natomiast w pamięci napewno kazdy ma bardzo dobry wystep w GP Torunia i dlatego trzeba brać to pod uwage. Anton w lidze nie ma okazji ścigać się w Toruniu jedynie w GP i nie sądzę aby czyms specjalnym zaskoczył.
3 para juniorzy
Janowski i Pawlicki rewalacyjni młodzi chłopacy którzy są w stanie wygrać z każdym i wszędzie.Uważam,że sa w stanie zdobyć więcej pkt niż niektórzy seniorzy.
Reszta Świata to również rewelacyjny Ward który być moze wywalczy sobie kontrakt w Unibaxie na przyszły rok(jesli zrezygnuej z GP)? I Vaculik którego uważam za najsłabszego w całym gronie.
Pozostają zawodnicy pod numerem 5:
Hampel napewno bardzo pewny punkt i mimo że niektórzy twierdza że koniec sezonu ma słabszy to ja na Niego liczę i wierzę w to że będzie jednym z liderów Naszej ekipy.
Holder - rownież to będzie mocny punkt &quot;gości&quot; bo Holder zna ten tor bardzo dobrze a w parze z Wardem to chyba będą wozić wszystkich za swoimi plecami...?
Jak narazie się wstrzymuje z typami chociaż wpadły mi w oko typy:
Pedersen under 8,5 - 1,60 ✅
Kołodziej over 6,5 - 2,10 ⛔ brakło 1 pkt...????
Martin Vaculik +2.5 - Przemyslaw Pawlicki -2.5 2 - 2,00✅
Adrian Miedzinski -2 - Antonio Lindbäck +2 1 1,75✅
3/4 bardzo udane typowanie na zakończenie sezonu. I dziekuje bardzo za &quot;dzięki&quot; chłopaki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
x_design 450

x_design

Użytkownik
Janusz Kołodziej over 6.5 @ 2.10 (Tobet)

Forma Janusza wyraźnie wzrasta. Wczoraj po pięknej jeździe wygrał memoriał Smoczyka z kompletem 15 punktów. Jego ostatni występ na MotoArenie to 12-punktowa zdobycz. Dziś będzie jeździł w parze z Protasiewiczem, który wczoraj bardzo cieniował. W mojej ocenie to Koldi będzie dziś liderem tej pary.
Tak niska linia na Polaka wystawiona jest ze względu na jego dość słabe wyniki w tym sezonie. Zwracam jednak uwagę, że ostatni miesiąc w wykonaniu Janusza to znaczący progres i powrót do stylu jazdy z sezonu 2010.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Chciałbym tylko napisać, że pogoda w Toruniu od samego rana piekna.. słoneczko świeci (no tylko trochę zimno).. Niebo praktycznie bezchmurne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hampel-Hancock 1,85 tobet
Nie wydaje mi sie ze to spotkanie bedzie jechane przez wszystkich na maksa. Herbi wygrał wszystko w tym sezonie. Forma znakomita ale czy 40latkowi chce sie jechac jeszcze w jakims pokazowym meczu ? Sadze ze to Mały ma wiecej do pokazania tutaj niz on. Jarek z 5 pozycji tez ma latwiejsze biegi wiec mysle ze warte ryzyka.
Ward-2 - Janowski 1,70 tobet
Ward to klasa swiatowa natomiast Janowski to jeszcze tylko krajowa. Oczywiscie mozna powiedziec ze to Janowski zdobyl IMŚJ ale raczej Ward miał to gdzieś i liczyła sie liga angielska jak i wystepy w GP dzien przed po mlodziezowych. Ward w przyszlym sezonie ma jezdzic w Toruniu wiec mysle ze tez bedzie mu zalezalo na dobrym wystepie wlasnie na tym torze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Janusz Kołodziej over 6.5 @ 2.10 (Tobet)

Forma Janusza wyraźnie wzrasta. Wczoraj po pięknej jeździe wygrał memoriał Smoczyka z kompletem 15 punktów. Jego ostatni występ na MotoArenie to 12-punktowa zdobycz. Dziś będzie jeździł w parze z Protasiewiczem, który wczoraj bardzo cieniował. W mojej ocenie to Koldi będzie dziś liderem tej pary.
Tak niska linia na Polaka wystawiona jest ze względu na jego dość słabe wyniki w tym sezonie. Zwracam jednak uwagę, że ostatni miesiąc w wykonaniu Janusza to znaczący progres i powrót do stylu jazdy z sezonu 2010.
Nie to że się czepiam ale dzisiaj od rana kurs na over Kołodzieja już spadł i jest 1,75 no chyba ze wczesniej to zagrałeś tak jak ja i złapałes ten wysoki kurs.Wczorajszy wystep Kołodzieja tylko mnie utwierdza w tym ze 2,10 bo taki kurs zagrałem to bardzo ładny prezent od Tobet;)
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Nie to że się czepiam ale dzisiaj od rana kurs na over Kołodzieja już spadł i jest 1,75 no chyba ze wczesniej to zagrałeś tak jak ja i złapałes ten wysoki kurs.Wczorajszy wystep Kołodzieja tylko mnie utwierdza w tym ze 2,10 bo taki kurs zagrałem to bardzo ładny prezent od Tobet;)
http://i54.tinypic.com/2wmklzo.png
Zagrałem wczoraj (Tobet Mobile) zachwycony wspaniałą jazdą Koldiego w memoriale. ;) Byłem pewien, że kurs znacznie spadnie, więc się spieszyłem.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
http://i54.tinypic.com/2wmklzo.png
Zagrałem wczoraj (Tobet Mobile) zachwycony wspaniałą jazdą Koldiego w memoriale. Byłem pewien, że kurs znacznie spadnie, więc się spieszyłem.
Spoko spoko tylko tak napisałem dla chcących teraz grac ze takiego kursu już nikt nie złapie i że Ty jedynie wzoraj musiales to pograć. Coś czuje że dzisiaj liczymy kase z wygranego zakładu;) Ja osobiście będę na MotoArenie więc kupon zagrany żeby się zwróciło za bilet hehe;)
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Spoko spoko tylko tak napisałem dla chcących teraz grac ze takiego kursu już nikt nie złapie i że Ty jedynie wzoraj musiales to pograć. Coś czuje że dzisiaj liczymy kase z wygranego zakładu;)
Obyś miał rację. ;)
Mogę dodać, że zagrałem jeszcze Polskę @ 1.90. Do boju Husarzy!

PS. Ciekawa promocja Tobet związana z tym meczem -
Typuj wielki mecz Polska - Reszta Świata i zatankuj do pełna na nasz koszt!

100litrów paliwa piechotą nie chodzi...Teraz dzięki Tobet.com masz okazję na pełnym luzie podjechać na wybraną stację benzynową i zatankować swój samochód do pełna, nie martwiąć się przy tym o rachunek! Przygotowaliśmy specjalny konkurs żużlowy na mecz Polska - Reszta Świata 16.10.2011!
Nagrodami głównymi będą właśnie dwa vouchery o równowartości 100 litrów paliwa*!

Konkurencje będą dwie:

1 voucher - otrzyma gracz z najwyższym trafiony kursem na kuponie z przynajmniej jednym zakładem z naszej oferty na żużlowy mecz Polska - Rzeszta Świata
2 voucher - trafi w ręce gracza z najwyższą wygraną netto na kuponie zawierającym przynajmniej jeden zakład z naszej oferty na żużlowy mecz Polska - Rzeszta Świata

Nie czkeja na konkurencję, postaw zakłady już teraz na Tobet.com!

&gt; Zarejestruj się w tobet tutaj &lt;

* wg. śr ceny E98 w Warszawie z 17.10.2011

* Regulamin
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Polska @1,85
Tobet


Dla mnie dziś pewna wygrana Polski.W naszej ekipie nie ma słabych punktów.W ekipie gości jest Lindbaeck i Vaculik,a ich uznaję za słabsze ogniwa w tej stawce.Poza tym to impreza towarzyska i wygrana Polaków przed własną publicznością powinna być formalnością.Szumne zapowiedzi,że to ważne zawody,że będzie walka na maxa itp,ja bym zakwalifikował do &quot;medialnego&quot; nakręcania aby zapełnić MotoArenę dzisiaj. Myślę,że wygramy w okolicach 8-12 punktów,dlatego ten kurs biorę w ciemno.
Jest jeszcze over 6 Miedziaka w Bet365 @2,05.Ten typ też polecam.Co prawda Adrian jedzie w parze z Gollobem 3 razy,później raz z Hampelem. Ale u siebie jest bardzo skuteczny,wczoraj 3 miejsce w memoriale Smoczyka więc powinno być izzi.
 
R 0

riven

Użytkownik
widzę że duży optymizm panuje ???? ja myślę że nie będzie tak kolorowo, dobry zawodnik jak staje przed startem to myśli tylko o tym aby wygrać a nie co będzie robil na wakacjach ???? może nie będzie chamskiej jazdy ale nie uważam że odpuszczą ten turniej tylko będą chcieli pokazać ile stranieri znaczą dla naszej ligi i pokuszą się o zwycięstwo ale czy wygrają? obstawiałbym po kursie 18! remis za niewielką stawkę w betsafe wynik jak dla mnie bardzo prawdopodobny biorąc pod uwagę fakt że to mecz towarzyski
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
PolskaReszta Świata (0-2,5) 2 1,85 Betsafe ⛔ (47:44) :;/:????
Jarosław Hampel over 10 punktów 2,05 Bet365 ⛔
Tomasz Gollob – Nicki Pedersen 1 1,65 Betsafe ✅
Chris Holder – Piotr Protasiewicz 1 1,70 Betsafe ✅
Dzisiaj wielki mecz w Toruniu. B ędzie to mecz który zakończy tegoroczny sezon mam nadzieje, że wspaniałym widowiskiem ;) Do boju naszych poprowadzi oczywiście Marek Cieślak natomiast Reszte Świata znany świetnie i lubiany w Toruniu Per Jonsson. Jeśli chodzi o składy to głównymi „armatami” naszych powinien być Jarek i Tomek z tym, że Tomka forma od dawna nie jest najlepsza a i uważam, że Jarek obniżył znacznie loty w porównaniu do tego co prezentował szczególnie podczas sierpniowych imprez. Oprócz nich liczymy na „Koldiego” który jak by ostatnio odbił się znacznie od dna. Mam nadzieje, że na swoim poziomie pojedzie również pupil miejscowych „Miedziak” oraz kapitan Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz. Jeśli chodzi o juniorów to myślę, że mocniejszej pary mieć nie mogliśmy ale i Maciek i Przemek chyba jednak z Darkim będą mieli problem. Myślę, ze Vaculik nie powinien być taką przeszkodzą jak wschodząca gwiazda z Australii. Jeszcze słowo na temat głównych filarów Reszty Świata. W składzie Pera nie mogło zabraknąć oczywiście aktualnego Mistrza oraz vice Mistrza Świata czyli Grega Hanacocka i „Aja”. Oprócz nich wystąpi „Toninho” i to może być dzisiaj najsłabszy punkt zespołu. Drugą parę tej drużyny będą tworzyli trzy krotny Mistrz Świata Nicki Pedersen oraz znakomicie znający „Motoarene” Chris Holder. Grając powyższe typy kierowałem się tym, że Jarek jadąc w parze z juniorem myślę, że spokojnie 11 punktów powinien zrobić. A co do par to jednak chyba Tomek bardziej lubi jeździć w Toruniu niż Nicki a Chris już na pewno lepiej czuje się na tym torze niż „Protas”. Co to wyniku końcowego, uważam, że rozstrzygnie się w 15 wyścigu stąd też po takim kursie gram handicap dodatni na gości. Na pewno zawody były by bardziej emocjonujące gdybym mógł występować dzisiaj „Emilio” oraz „Saletra” ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom