>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polskie konto na bet365 - co się z nim stało?

chibs 241

chibs

Użytkownik
Polskie konta na bet365 zostały skasowane czy zablokowane?

W moim przypadku sytuacja wygląda tak: Sporo czasu temu założyłem konto na bet365 na swoje dane, polski adres itd. Jak wszyscy dostałem email, że konto po 1szym kwietnia zostanie zablokowane itd.
Aktualnie przebywam za granicą, w kraju, w którym Bet365 jest legalne (mam normalnie mieszkanie itd.) i próbując się zalogować na swoje dawne konto dostaje informację, że ono nie istnieje (czyli zostało skasowane) - nie ma żadnego info, że zostało zablokowane.
Co w takim przypadku zrobić? Założyć nowe konto na siebie tylko podać aktualny adres ? Tylko czy w takim przypadku nie będę miał problemów z weryfikacją ? skoro konto na to samo imię, nazwisko, date urodzenia, pesel jeszcze nie dawno było aktywne na polskim adresie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie będzie problemów. Bylebyś był w stanie dostarczyć potwierdzenie zamieszkania na zagranicznym adresie i po weryfikacji będziesz mógł normalnie grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nie będzie problemów. Bylebyś był w stanie dostarczyć potwierdzenie zamieszkania na zagranicznym adresie i po weryfikacji będziesz mógł normalnie grać.
Jak kolega wyżej napisał, bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom