>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polskie zakłady sportowe = Totalna Zenada

K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Około 2 tys do wygrania, kupon zamyka mi Keys z Muguruza, Keys ma 40-15 serwujac na mecz, ja wtapiam 300 pln, bo Keys nie wygrała, a wcześniej weszły mi 3 inne zdarzenia
Wczoraj za to przegrałem 200 pln i nie wygrałem 3200 pln bo Muguruza nie wygrała 2-0 a 2-1 a miała przewagę w drugim secie jako pierwsza
Aby wygrywać w buku trzeba grać tylko single, tyle jak wygrać na singlach w polskich bukach przy haraczu 12% i najniższych kursach na świecie

Hazard w Polsce tj zakłady bukmacherskie wyglądają tak ze nie dają żadnych szans na zwycięstwo. To powinno być zdelegalizowane , bo to nie hazard a czyste oszustwo!
Powyżej macie przykład co znaczy &quot;gra&quot; w Polskich zakładach.
Różnica jest taka że na tym samym singlu w Polsce wygram 80 pln, a w normalnych firmach nawet 140 pln czyli prawie 100% więcej, czy ktoś to widzi? Na zakładzie podwójnym miałem tak że w toto-mixie wygrałem 1160 pln, a w innej przeciętnej ale uczciwej firmie było by ponad 1700 pln. To jest kompletna zenada i kompromitacja. Wstyd grać w firmie na &quot;polskiej licencji&quot;
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
A może Janczyk nie będzie tego słuchał bo jak się mówi w kółko tylko o zasadach przyznawania licencji i układach (tematy zastępcze dla ciemnej masy)
Może warto skupić sie na najprostszych sprawach i to pokazać. Bo dziś Janczyk udziela wszędzie wywiadu że Polski gracz jest w końcu bezpieczny. A prawda jest taka że to w Polskich firmach firmach jest jedynie oszukiwany i naciagany oraz nie ma zadnej szansy na wygraną. A bezpieczny był i miał szansę na uczciwą grę tylko w zagranicznych podmiotach.
Może warto wypunktowac każdy jego klamliwy argument, bądź bezwzględnie nagłośnić to że Janczyk tylko kłamie!. Polskie firmy tylko naciagaja Polaków, a nikt tego nie kontroluje. A Pan Janczyk ochrania te pseudo firmy aby dalej lupily Polaków!
I jak Ty chcesz takiemu komuś to wyjaśnić, który od początku ma na celu tylko złe zamiary względem Polskiego gracza i mówi publicznie samą nieprawdę i zmyślone tezy! Myślisz że on tego nie wie, a jest upośledzony? On to robi z pełną premedytacją! Bo to nie on jest decyzyjny! On wypełnia tylko etat!
Nie w te drzwi uderzasz, a tylko pomagasz tym &quot;polskim cwaniakom&quot; w garniturach.
Trzeba uderzyć do tych gazet, miejsc w których Janczyk udziela wywiadów z fałszywymi informacjami!
Bo skoro było tak niebezpiecznie to czemu 90% rynku wybierało zagraniczne podmioty od nastu lat totalnie ignorując Polskie podmioty. Jest to pytanie retoryczne! i Janczyk poruszając ten temat czyli bezpiecznie/niebezpiecznie powinien mówić o prawdziwych argumentach, a nie ciągle wygaduje malo wartosciowy bełkot nie odnosząc się w ogóle do konkretów. To tak jak w Korei, prowadzi dialog sam ze sobą, a nikt nie odważy się powiedzieć ze gada same kłamstwa!
 
norab 0

norab

Użytkownik
Dobrze gadasz.Tylko durne pisiory jadą w drugą stronę.Gdyby wprowadzić opodatkowanie jak w modelu duńskim to wszyscy byliby zadowoleni i budżet zyskałby większe pieniądze. Problem w tym że w tym ministerstwie siedzą same pajace i nic się nie zmieni.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Dobrze gadasz.Tylko durne pisiory jadą w drugą stronę.Gdyby wprowadzić opodatkowanie jak w modelu duńskim to wszyscy byliby zadowoleni i budżet zyskałby większe pieniądze. Problem w tym że w tym ministerstwie siedzą same pajace i nic się nie zmieni.
Ty naprawdę myślisz że tam siedzą samę pajace i z powodu ich IQ jest taki stan rzeczy? Jak tak myślisz to ty sam jesteś pajac! Skoro Ty ich nazywasz pajacem to ja Ciebie tak nazywam bo na to zasługujesz a nie oni. Mam nadzieję że rozumiesz ten przekaz i i mi będziesz jedynie wdzięczny

Oni celowo mówią ze białe jest czarne wiedząc że tak nie jest. Robią to za PISu, PO itp. Te narzekanie na korupcję itp to tematy zastępcze. Niby teraz jest uczciwie a jest tak samo a pod publiczkę łapią płotki. Ty masz myśleć tak że dzis jest uczciwie albo ze oni nie znają sie na rzeczy. Właśnie tak myślisz bo to tu napisałeś. Reszta to tematy zastępcze.

Oni się z Ciebie śmieją że uwierzyles w to postrzeganie że białe to czerń itd

Ich rodziny są ustawione o 1000 lat do przodu a w głowie mają więcej IQ jak Ty włosów na ciele (przenośnia)

Myśl realnie człowieku!
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Aby wygrywać w buku trzeba grać tylko single, tyle jak wygrać na singlach w polskich bukach przy haraczu 12% i najniższych kursach na świecie
Co do singli to tak. Tylko single, by w długim okresie czasu wychodzić na +.
Co do polskich buków to poniżej masz link do tematu z porównaniem :
https://forum.bukmacherskie.com/f98/porownanie-pinnacle-vs-pl-bukmacher-iforbet-tabela-147574.html
Komentarza nie trzeba dodawać, bo liczby mówią same za siebie.
Dobrze gadasz.Tylko durne pisiory jadą w drugą stronę.Gdyby wprowadzić opodatkowanie jak w modelu duńskim to wszyscy byliby zadowoleni i budżet zyskałby większe pieniądze.
Z chęcią zapłacę 19 % podatku dochodowego jak z inwestycji kapitałowych. To by było najprostsze rozwiązanie. Kursy jak u Pinnacle w polskich bukach i ten 19 % podatek jak przy inwestycjach giełdowych. Wtedy będzie normalnie.
Nie wiem , może jakaś akcje społeczną trzeba zrobić... postawić ludzi przed punktami stacjonarnymi/ nagłaśniać w internecie realne przykłady różnicy w zysku u gry w polskich bukach i zagranicznych. To pewnie niemożliwe,ale marzyć zawsze można.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Możecie sobie dyskutować w temacie na spokojnie, ale proszę bez wulgaryzmów i bez prowokowania się nawzajem, w przeciwnym razie temat będzie zamknięty, a każdy kto będzie obrażał innego użytkownika zostanie ukarany ostrzeżeniem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zajebiscie Robson że usunales tylko w tym temacie moje i inne posty tylko w tym temacie a w innych gdzie ten spamer działa już nie. Super mod z ciebie
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zajebiscie Robson że usunales tylko w tym temacie moje i inne posty tylko w tym temacie a w innych gdzie ten spamer działa już nie. Super mod z ciebie
W innych tematach również zostały usunięte niektóre posty więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
I nie tylko Twoje i inne, tylko dwa Twoje posty i dwa posty założyciela tematu. Niepotrzebna pyskowka. Takie rzeczy możecie na PW zalatwiać.
 
Do góry Bottom