>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomóżcie i wesprzyjcie inicjatywę dobrego wizerunku hazardu w Polsce

L 0

lubiehazard_pl

Użytkownik
Witam,

Od razu zaznaczę, że nie jest to żadna forma reklamy. Chcę byście pomogli rozpropagować akcję http://www.LubieHazard.pl . W najbliższym czasie rząd chce w ekspresowym tempie wprowadzić ustawę anty-hazardową. Ostatnio w mediach jest co chwilę mowa o hazardzie a o graczach mówi się jak o przestępcach. Rządzący zapominają, że każdego roku miliony Polaków gra i traktuje to jako świetną rozrywkę. Jesteście na tym forum to musicie pomóc.

Wejdźcie na stronę http://www.LubieHazard.pl i poprzyjcie akcje!

Jednocześnie liczę na to, że pomożecie w promowaniu strony poprzez rozsyłanie linków w różnych serwisach społecznościowych. Razem możemy coś zmienić!~

Pozdrawiam

Marcin
 
V 0

vabba

Użytkownik
Ja ogólnie jestem za, żeby zlikwidować kasyna (automaty do gier, ruletka). Poker i zakłady sportowe to 2 różne rzeczy nie mające nic z hazardem.
Ja też nie jestem za tym aby zabrionio hazardu w Polsce, ale jesteś w błędzie pisząc takie słowa..

Każda gra na pieniądze jest hazardem!! czy to poker czy maszyny czy zakłady!

definicja hazardu tutaj:

Hazard – wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej w mniejszym lub większym stopniu decyduje przypadek. Słowo &quot;hazard&quot; pochodzi z języka arabskiego: &quot;az-zahr&quot; znaczy &quot;kostka&quot;, &quot;gra w kości&quot;. W języku angielskim dosłownie przetłumaczone oznacza &quot;niebezpieczeństwo&quot;, &quot;ryzyko&quot;.
....

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hazard
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Oczywiście ,że zlikwidowac całkowicie netowy hazard.

Lubiehazard_pl - na tej stronce powinne byc głosy na TAK i na NIE ,wówczas wyszłoby ile osób jest za, a ile przeciw....
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
każdy lubi co innego. ja lubie nastoletnie dziewczyny. i jestem za legalizacją marihuany.
a co do hazardu w necie - niech będzie, jakim prawem państwo chce mi ograniczyć swobodę,?chce korzystać z dobrodziejstwa technologi i móc grać w kasynie nie wychodząc z domu.co do inicjatywy typu pokertoniehazard czy lubięhazard - jak miło popatrzeć jak nieszczęscia zbliżają ludzi. jednak jestem pewny że wasza solidarność nie wskura tu nic ???? nie mniej jednak i tak ustawa nie przejdzie, ale to nie bedzie miało nic wspólnego z waszymi internetowymi protestami. jestem z wami ????
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Stronka ta jest 4 dni i protest poparło az 2 OSOBY! jaja.....każdy pyszczy na necie tylko ,że jest za hazardem , ale jak goscio dał stronke ,żeby ludzie się wpisali imieniem nazwiskiem i emailem -to każdy SRA w gacie. Tacy z Was hazardzisci ,że boicie się publicznie zaprotestowac podając swoje prawdziwe dane. ŻAL! i śmiech.Cwaniaków jest dużo ale jak przychodzi mco do czego to każdy boi się ujawnić.Brawo userzy.
 
L 0

lopes

Użytkownik
Myslę że hazardu nie da się zlikwidować... ludzie zawsze będa grać za pieniądze, ( zakładać się ), nie ma znaczenia czy to jest poker czy ruletka... nowe ustawy tu nic nie zrobią.. jedynie mogą ułatwić lub ewentualnie utrudnić dostęp w tym wypadku przez internet...
 
Do góry Bottom