>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomóżcie zielonemu

G 20

goldeverest

Użytkownik
Witam, od pewnego czasu zaczeły mnie interesować zakłady bukmacherskie. Dodam że jeszcze ani razu nie zagrałem. Przez internet nie chce grać tak wiem że ma to swoje zalety ale wybieram buków naziemnych. I teraz takie pytanie jak obstawić zakład u bukmachera naziemnego ? Nie chce wyjść na zielonego. Pisze na karteczce co chce obstawić i daje pani w okienku ? Jak to wygląda ? Czy moge obstawić jeden mecz ? Z góry dziękuje za pomoc.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Możesz zrobić kupon w domu - wchodząc na stronę firmy w której chcesz grać , a w punkcie podać jedynie jego numer.
Możesz także zapisać swoje typy na kartce lub w telefonie - i podać je obsłudze kolektury.
Są zdarzenia , które można grać jedynie jako AKO - od 3 na kuponie , ale to jest zawsze w ofercie zaznaczone.
Z ew. kolejnymi pytaniami proponuję Ci przejść do działu z firmami naziemnymi , do wątku dotyczącego już tego konkretnego bukmachera , u którego planujesz zacząć grę.

Pozdrawiam
 
H 0

hazar99

Użytkownik
Witam grającą brać. Ze mną jest podobny problem jak z autorem tematu. Chciałbym pograć, ale nie grałem nigdy i nasuwa mi się szereg wątpliwości, bo jak sobie to obmyśliłem, to wyszło mi zbyt pięknie by było prawdziwe.
a) Załóżmy, że jest wyścig. Wygrany może być tylko jeden, ale oczywiście jest kilku faworytów. Faworyt A ma kurs 3:1, faworyt B 4:1, reszta ma kursy jeszcze wyższe. Załóżmy, że ja wierzę, że reszta nie ma tak naprawdę szans (chociaż wg bukmachera mają) i wygrać może tylko A lub B. Czy mogę legalnie postawić jeden zakład na A i jeden na B? Wtedy obojętnie kto z nich wygra wygram i ja. Czy można to zrobić nawet na jednym kuponie? Czy można postawić różną kwotę na każdego zawodnika?
b) Czy u bukmachera naziemnego po prostu idzie się z kuponem na okaziciela tak jak w lotto i nie trzeba mieć u niego żadnego konta, podawać nazwiska itd.?
c) Czy u bukmacherów internetowych są jakieś haki? Na przykład takie, że kasę mogę wypłacić tylko wtedy gdy potroję sumę w tydzień itd.?
d) Czy jeśli bukmacher zmieni kurs po tym jak ja już obstawię, to wypłaci mi wygraną wg kursu na jaki ja postawiłem, czy wg takiego na jaki zmienił?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
a/ nie można na jednym kuponie obstawić przeciwnych wyników - musiałbyś to zrobić na 2 kuponach z dowolnymi , ale dopuszczalnymi przez bukmachera stawkami
b/ tak , możesz pozostać graczem anonimowym
c/ gdy nie będziesz korzystał z bonusów , buk nie będzie stawiał wymogów co do Twojego zysku
d/ obowiązuje kurs z momentu zawarcia zakładu
 
Do góry Bottom