>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomóżmy MIPI-emu!

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Cytat:
MIPI zachorował rok temu, chociaż później jeszcze kilka razy pojawił się na turniejach w warszawskim Hyattcie i można było mieć nadzieję, że jego leczenie zmierza w dobrym kierunku tak się nie stało. W związku z tym, że sytuacja zdrowotna MIPI-ego jest bardzo zła przysłał on maila, który w całości publikujemy poniżej:
&quot;Pawle,
zwracam się do Ciebie z wielką, ale to wielką prośbą.
Jak dobrze wiesz rok temu wykryto u mnie nowotwór. Tydzień temu usłyszałem od lekarza, że medycyna w Polsce położyła na mnie kreskę, że pozostało mi x tygodni/miesięcy życia. Zastosowano na mnie wszystkie dostępne w Polsce (dopuszczone przez NFZ) chemie i niestety żadna nie przyniosła rezultatu i wyniki badań są coraz gorsze. Nie wiedzą nawet co dalej robić i na razie czekam na decyzje lekarzy wojewódzkich o trybie leczenia niestandardowego - jedynie tyle są mi w stanie zaproponować (choć wiem, że praktycznie to jak nie robienie nic).
Jako mąż i ojciec (córka idzie w przyszłym roku do komunii, syn skończył właśnie 1,1 roku) nie mam zamiaru się poddać i czekać z założonymi rękami. Dzięki pomocy rodziny udało mi się rozpocząć próbę podjęcia drogi leczenia za granicą - najpewniejsze to klinika w Szwajcarii i Holandii. Niestety wszystko zaczyna obijać się o finanse. Dotychczasowe leczenie (wszystkie leki osłonowe, dodatki związane z chemią) już znacząco odbiło mi się na kieszeni, tym bardziej, że nasz szacowny ZUS w swoim czasie zabronił mi pracować i skierował na rentę.

W związku z powyższym chciałem się zwrócić z apelem przez Waszą stronę do środowiska pokerowego w Polsce o przysłowiowy 1$. Sam nie jestem zwolennikiem &quot;proszenia się&quot;, ale długo rozmawiałem o tym i z Sejem, jak i z Doti, którzy przekonali mnie do napisania takiej prośby do Ciebie. Ci co zechcą być może uratować mi życie to mnie wspomogą i może dane mi będzie zagrać jeszcze z nimi przy stole pokerowym i w podziękowaniu uścisnąć im dłoń.

Jaka będzie treść apelu/komunikatu (o ile oczywiście wyrazicie na to zgodę) możecie ustalić sami. Moją historię znasz. Miałem nowotwór złośliwy jelita grubego, który wycięli mi operacyjnie. Niestety przerzuty mam na wątrobie i płucach. O ile w grę wchodzi jeszcze (być może jak to stwierdził ostatnio mój lekarz) przeszczep wątroby, o tyle nic nie możemy zrobić operacyjnie z płucami, gdyż zakażone są oba.
Michał &quot;MIPI&quot; Piesiewicz&quot;
Przyłączamy się do apelu Michała i prosimy Was o symboliczne wpłaty, które wierzymy, że pomogą wrócić MIPI-emu do zdrowia.
Preferowany przez MIPI-ego sposób wpłat to:

  • konto na PokerStars - DURSCHO
  • konto mBank - 47 1140 2004 0000 3902 1684 2188
  • konto Moneybookers - [email protected]

Oba te konta są puste i MIPI zadeklarował, że regularnie będzie podawał stan konta oraz perspektywy wykorzystania pieniędzy.
Pomóżmy Michałowi!


..........
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Cytat:
Turniej charytatywny dla MIPI-ego rozegrany zostanie o godzinie 20:00 w najbliższą niedzielę, 22.08, na ParadisePoker. Turniej odnajdziecie w zakładce &quot;Prywatne&quot;, a jego nazwa to &quot;Gramy dla MIPI-ego&quot;. Formuła turnieju to €5 rebuy (bez żadnej opłaty na poczet rake`u). Turniej będzie miał strukturę turbo, tak aby móc się wykazać jak największą ilością rebuyów. ParadisePoker dorzuci od siebie do puli €250, które wraz z funduszami uzbieranymi z wpisowego trafią na konto MIPI-ego. Dla zwycięzcy tego turnieju przewidziany jest zestaw gadżetów ParadisePoker: walizka żetonów + 2 talie kart + T-shirt.
............
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Hej, zgodnie z obietnicą podajemy stany kont:
PS – $5 781,73
mbank – 2 073,74 PLN

Jesteśmy (cała rodzina) w wielkim szoku na skalę odzewu. Dziękujemy za wszystkie Wasze ciepłe słowa.
Rodzina Piesiewiczów
..........
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Drogi graczu,
Jeżeli choć trochę interesujesz się polskim pokerem, to na pewno słyszałeś o apelu, jaki do polskich pokerzystów wystosował MIPI walczący z chorobą nowotworową. Być może miałeś okazję spotkać się z MIPI-m podczas jednego z turniejów PPT czy podczas gry przy wirtualnym stoliku. i4poker.com prosi Cię o pomoc w zbudowaniu puli, która zasili fundusz przeznaczony na leczenie MIP-ego.
W środę, 8 września o 20:00 CET odbędzie się specjalny turniej, z którego cały dochód zostanie przekazany na ten cel. Wpisowe do tego turnieju to €10, a do 4 levelu dostępne będą nieograniczone rebuye w tej samej wysokości, które miejmy nadzieję, pozwolą nam zebrać jak największą sumę. Do zebranej przez Was puli i4poker dołoży €200 oraz całą kwotę zebraną z tournament fee. Turniej „Pomoc dla MIPI-ego” znajduje się w lobby i4poker.com w zakładce Tournaments &gt; Special.
Dla graczy, którzy uplasują się w top 3, ufundowaliśmy nagrody rzeczowe: set pokerowy, bluzę i4poker oraz książkę „Harrington o Hold’em”. Zagraj z nami dla MIPI-ego!
Zespół i4poker.com
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
12 września 20:00 PokerStars
W najblizsza niedzielę, 12 września o godz. 20:00 CET na platformie PokerStarszostanie rozegrany specjalny freeroll charytatywny z dodana pula $500.

PokerStars przekaże &#39;MIPIemu&#39; (nickname na PokerStars Durscho), $1 za każdego uczestnika, który weźmie udział w tym turnieju.

Powiadomcie swoich znajomych!

Im więcej graczy zagra w tym turnieju, tym większa pula zostanie przekazana MIPIemu.

Rejestracja do turnieju jest juz otwarta.
-&#39;Turniej MIPIego&#39;
- zakladka Turnieje/Prywatne
-ID : 308359780
-tylko dla graczy z Polski
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Kolejny turniej charytatywny:
ChiliPoker

&lt;table border=&quot;0&quot; height=&quot;124&quot; width=&quot;547&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Data&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Godzina&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Turniej&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Wpisowe&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Formuła&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;INFO
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Niedziela
26.09
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; 21:00&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Tournament for MIPI
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; $10 + $0
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Rebuy &lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt; Cała pula wygenerowana przez graczy zostanie przekazana na konto Michała
ChiliPoker ufunduje $250, które zostanie podzielone pośród najlepszych zawodników w klasyfikacji końcowej turnieju
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Turniej charytatywny z Chilipoker Zagraj z nami dla MIPIego!

Juz w najblizsza niedziele 26.09.2010 o godz 21:00 rozgrywamy turniej charytatywny. Michal “MIPI” Pisiewicz walczy z nowotworem juz od roku i potrzebuje naszej pomocy w tym nierównym starciu! Dlatego zwracamy sie z apelem o pomoc do graczy Chilipoker. Jesli chcesz okazac swoje wsparcie zagraj w turnieju Tournament for MIPI na oprogramowaniu Chilipoker, Turnieje, zakladka Prywatne.
Turniej ten odbedzie sie juz w niedziele 26.09.2010 o 21:00 CET. Wpisowe: $10, nieograniczone rebuye $10 do levelu 6. Zebrana pula zostanie przekazana w calosci MIPIemu a Chilipoker ze swojej strony przeznaczy $250 do podzialu miedzy zwyciezców turnieju ( standardowy payout - nagrody dopisane zostana manualnie na konta graczy w przeciagu 48 godzin od zakonczenia turnieju).
Nagroda gwarantowana w lobby pokazuje $10,000, co jest tylko liczba symbolem a nie koncowa nagroda w tym turnieju.
Dziekujemy za Twoje wsparcie i zyczymy sukcesów!!
 
Do góry Bottom