>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pomagamy wygrywamy II

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Po sukcesie zeszłorocznej akcji postanowiliśmy pójść za ciosem. Zaatakujemy 3 razy mocniej i 10 razy głośniej. Długo zastanawialiśmy się nad celem i doszliśmy do wniosku, że po raz kolejny Szlachetna Paczka będzie najwłaściwszym wyborem. Rodziny w większości są dobrze wyselekcjonowane. Sondowałem również pomoc dla domów dziecka, ale po przeczytaniu maili, że zbierają pieniądze na wyjazd zagraniczny, od razu porzuciłem taką myśl.
Zdecydowaliśmy się pomóc ludziom w najgorszej sytuacji. Rok temu byłem bardzo &quot;zadowolony&quot; z wyboru naszej rodziny, o ile w ogóle można użyć tu takiego sformułowania. Pomoc powinna trafiać do najbardziej potrzebujących i tak właśnie będzie i w tym roku. Pomożemy nie jednej, ale minimum dwóm rodzinom. Póki co nie warto wybierać na zaś. Zobaczymy jak akcja się potoczy. Żeby spełnić oczekiwania tych dwóch rodzin będziemy potrzebowali i tak pokaźnych funduszy, a lepiej zaspokoić dwie rodziny w 120% niż trzy, ale byle jak.
Pierwszymi wybrańcami jest 5-osobowa rodzina z miejscowości pod Płockiem. Jest to małżeństwo i ich trzech synów. Prowadzą drobne gospodarstwo rolne, ale nie przynosi ono wielkich dochodów. Synowie są jeszcze w wieku szkolnym. Są zdolni, bo poza stypendium socjalnym otrzymują również stypendium naukowe za wysokie wyniki. Wysokość tych zasiłków jest jednak śmiesznie niska. Rodzice specjalnie wzięli kredyt, by ich pociechy miały z czego się uczyć.
Potrzeby to standard - żywność, ubrania (głównie kurtki na zimę) oraz obuwie. Żyją jednak w fatalnych warunkach. Mieszkanie dwupokojowe nadające się do remontu, bez bieżącego dostępu do łazienki. Potrzebują również kilku garnków, talerzy i przede wszystkim lodówki, bo swojej nie posiadają. Rodzina bez ogromnych fantazji. Proszą wstydliwie o to, co jest niezbędne do życia.
Druga rodzina będzie z Torunia. Jeszcze się wahamy przy jej wyborze, ale w najbliższych dniach dam znać kogo wybraliśmy.
Jak w tym roku będzie przebiegać akcja?
Zbieramy wpłaty tak jak w poprzednim roku. Chętni do wpłaty niech piszą do mnie prywatną wiadomość. Podam swój adres moneybookers lub dane do przelewu bankowego. Gdy dokonacie wpłaty wpisujcie się w temacie, by na bieżąco użytkownicy mogli obserwować nasz postęp.
Druga sprawa to licytacje. Wielu z nas ma znajomości w klubach sportowych, trzyma się blisko z wykonawcami muzycznymi, sportowcami itd. Z tego względu będziemy zbierać fanty na licytacje (koszulki z podpisami, płyty itd.). Pierwsze rozmowy już zapadły i mamy obiecane kilka ciekawych rzeczy. Więc jeśli macie jakieś dojścia i załatwienie fantów to nie problem - kierujcie się do mnie poprzez prywatną wiadomość. Chcę żeby to był jeden z ważniejszych elementów tej akcji. Potencjał jest ogromny.
Jest ogromna szansa, że pomogą nam również firmy bukmacherskie. Wszystko jednak musi nabrać rozmachu i również z tego względu stworzyłem specjalny profil na Facebooku. Zapraszam do jego polubienia, tam będzie sporo informacji na temat przebiegu całej akcji. Tam będziemy informować również o licytacjach. Póki co jeszcze nic na nim nie ma, ale na dniach nabierze kształtu oraz pojawią się na nim pierwsze wpisy.
&gt;&gt;&gt; https://www.facebook.com/pomagamyW &lt;&lt;&lt;
Ładowanie paczek do magazynu jest przewidziane na 6-7 grudnia, ale ten czas spokojnie można przedłużyć. Rok temu osobiście z wolontariuszem dostarczałem te paczki. W tym roku chce zrobić tak samo. Więc póki co zbieramy bez żadnego terminu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
A czy jakieś paczki z ubraniami można wysyłać, np. &quot;znudzone&quot; już kurtki zimowe, ciuchy itd ?
Jak mam wyrzucić , wolę wysłać.
Oczywiście takie rzeczy, które są w stanie dobrym.
 
M 1

micimacko

Użytkownik
+ 50zł

Stan obecny: 500zł
jako, że to mój pierwszy wpis nie może zabraknąć analizy
ANALIZA:
dobra robota, dobra robota, dobra robota
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom