>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc dla początkującego

toluvel 0

toluvel

Użytkownik
Hej!
Od niedawna interesuję się pokerem Texas Hold&#39;em. Zacząłem grać online w Everest Poker, za darmo, głównie sit &amp; go, wygrałem jakieś małe pieniążki i potem trochę pograłem za kasę (za te centy powygrywane ???? ) i nawet spoko mi idzie, kilka sit&amp;go&#39;ów wygrałem.. Chciałbym teraz zapytać doświadczonych graczy:
1) Gdzie warto pograć (dodam że chciałbym raczej nie ryzykować własnej kasy na razie, ewentualnie małe kwoty)
2) Gdzie są dobre bonusy, jak wyżej bez własnej wpłaty lub też z naprawdę niewielką
3) Jestem zainteresowany ParadisePoker i promocją z żetonami - czy warto?

Ogólnie proszę o pomoc, coś na początek zabawy, żebym od razu nie stracił wszystkiego ???? i jak najwięcej darmowych bonusów bo niezbyt mi się widzi ryzykowanie własnej kasy na razie

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Ps. Jest jakiś dobry kanał IRCowy nt pokera? Chętnie bym z kimś pogadał ????

Toluvel
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak, tyle że to nie są zwykłe punkty które normalnie się wyrabia tylko jakieś lojalnościowe. Ja mają wyrobionych 100 normalnych pkt nie miałem ani jedengo potrzebnego do żetonów.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Tak, tyle że to nie są zwykłe punkty które normalnie się wyrabia tylko jakieś lojalnościowe. Ja mają wyrobionych 100 normalnych pkt nie miałem ani jedengo potrzebnego do żetonów.
dokladnie... ja tam gram kurde z pol roku i mam 57 zwyklych i lojalnosciowych 00000... promo marne ;]
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
nie oceniaj wszystkich swoja miara łośku... tak się składa że na paradise grałem wieksze stawki...
a i jeszcze jedno-nie truj mi dupy na gg i tak Ci nie pozycze :]
teraz mnie rozbawiles przy 1 sie zgodze dzis pytalem cie o kase ale to sie zdarza raz na ruski rok, a stawek nie grasz wiekszych i do tego grasz rzadko, no chyba ze freerolle:jezora::spokodfhgfh:
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
teraz mnie rozbawiles przy 1 sie zgodze dzis pytalem cie o kase ale to sie zdarza raz na ruski rok, a stawek nie grasz wiekszych i do tego grasz rzadko, no chyba ze freerolle
gdybym gral zadko to bym nie mial 57pkt bo nawet nie wiesz jak je sie trudno wyrabia... a co do kasy to mi trujesz dupe czesciej niz ja tobie bo ja wiem ze mi i tak nic nie pozyczysz bo jestes zyla :]
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie spokojnie!
To sprawa gracza za jakie gra stawki.
Może grac też same freerolle.
Dalszą kłótnię prowadzcie przez PW ;)
Tutaj kolega jest nowy i ma kilka pytan a Wy tylko zaśmiecacie :]
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
gdybym gral zadko to bym nie mial 57pkt bo nawet nie wiesz jak je sie trudno wyrabia... a co do kasy to mi trujesz dupe czesciej niz ja tobie bo ja wiem ze mi i tak nic nie pozyczysz bo jestes zyla :]
hah taa jasne ty mi co 2 dzien trujesz a jak mi cos pozyczysz to 50% chcesz od kwoty mendo ???? dobra szkoda juz gadania bo sie off topic robi..
Toulovel jest na quaknecie pokerowy ale tam po nie naszemu gadaja ???? mozna zalozyc jak by byla ekipa wieksza, co do bonusow to hmm nie wiem jest tego na prawde duzo;] pokerstars ja sam wyrobilem podwojenie;)
 
nakur 0

nakur

Użytkownik
Ja dam odpowiedz na serio bo inni tylko sie kłócą albo reklamują swoje stronki. :jezora:

1.) Patrz tutaj na stronce gdzie są specjalne freerolle z mniej niz 100 osób. Pograj tak z miesiąc i aż twój bankroll będzie wynosił $100-200.

2.) Potem musisz zadecydować w czym jesteś najlepszy: turnieje, SNG czy cashgames.

3.) Wpłać kasę na stronke gdzie łatwo można zdobyć bonus na niskich stawkach (np. VC Poker, Stars) i trzymaj się reguł bankrollu (czyli nie graj wyżej niż NL10, SNG do $5, a turnieje do $2)

Aha i tutaj odpowiedz gdzie są najgorsi gracze:

Według mnie jest Everest Poker ma bardzo niski poziom, bardzo dużo graczy z Francji i Hiszpanii którzy słyną z temperamentu do wchodzenia all-in z niczym . Równie niski poziom prezentują serwisy które są złączone z dużym kasynem albo firmą bukmacherską czyli Pacific Poker, Unibet czy Betfair.

Troche lepszych graczy znajdziesz na serwisie iPoker czyli VC Poker, CD Poker, Titan, Carlos Poker, Fair Poker itd. Myśle że na tym samym poziomie jest też Party Poker.

Najlepsi gracze są na Pokerstars i Fulltilt.
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
pograłem troche we freerollu na sunpoker, doszedłem do ok 10,000 chips (93/600 miejsce), najwiecej na stoliku, potem jeden zakład (miałem JJ przeciw blotkom ale miał 2 pary ;/) i zostałem z 1k a potem już mnie zjedli.. eh cierpliwość jest tu niezbędna z tego co widzę ???? ????
Pozdrawiam, dzięki za rady
PS. W takich freerolach jak się powinno grać ? B. agresywnie czy raczej zachowawczo ?
 
Q 0

quest

Użytkownik
1.) Patrz tutaj na stronce gdzie są specjalne freerolle z mniej niz 100 osób. Pograj tak z miesiąc i aż twój bankroll będzie wynosił $100-200.
lol...Dobry musisz być jak chociazby na poczatku zarabiasz w miesiac z freerolli 100 dolcow ????
 
nakur 0

nakur

Użytkownik
lol...Dobry musisz być jak chociazby na poczatku zarabiasz w miesiac z freerolli 100 dolcow ????
Czytaj uważnie, mówie żeby szukał freerolli gdzie nie gra więcej niż z 100 osób a pula jest minimum $50. Wiadomo że jak zagrasz te zwyczajne gdzie gra z 2000 osób to nigdy takiej kasy nie uzbierasz.
 
Do góry Bottom