>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc w wyborze banku

p@blinho 0

p@blinho

Użytkownik
Witam, mam prośbę do użytkowników tego forum. Otóż chciałbym otworzyć internetowy rachunek bankowy, ale z mnogości ofert powiem szczerze ciężko zdecydować się.. Szczerze mówiąc mam znikome doświadczenie jeśli chodzi o bankowość, a chciałbym dobrać sobie konto z którego będę napewno zadowolony, dlatego chciałbym zasięgnąć Waszej opinii.. Zależy mi na koncie darmowym, żeby nie generowało niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Jeśli chodzi o jego uzytkowanie, to jest mi potrzebne do &quot;odświętnej&quot; działalności na allegro o niskich kwotach przychodu.. Nie chciałbym też mieć zadeklarowanej kwoty wpływu, gdyż z góry nie jestem w stanie określić czy przekroczę dany próg czy też nie... Nie potrzebna jest mi żadna karta debetowa itp. Nie zależy mi też na oprocentowaniu.. Zależy mi poprostu na znalezieniu pomocniczego narzędzia, które ułatwi mi działalność..
Co sądzicie o koncie internetowym w Millenium? Bo po przeczytaniu ich oferty nie widziałem żadnych kosztó związanych z jego prowadzeniem. Ale mogłem coś przeoczyć, gdyz sie na tym nie znam. Rozpatruje jeszcze Bank Zachodni WBK.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
inteligo tez jest ok gdy masz iles tam złotych obrotow miesiecznie (nie pamietam teraz), teraz w sumie kazdy netowy jest dobry 0 kosztow, 0 oplat za przesylanie 0 za prowadzenie, kwestia gustu , rozpatrz też którą placówke/bankomat masz najbliżej by nie tracić czasu na dojazd
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ja mam w Mbanku. Założyłem kilka lat temu jak była jakaś promocja konta dla ucznia i studenta czy jakoś tak. Jest tam jakaś groszowa opłata za prowadzenie karty jeśli nie wykonasz płatności chyba 100,00 PLN. Fajnie się sprawowało do tego o czym piszesz. Teraz już rzadko korzystam z niego, gdyż mam w BZWBK ze względu na pakiet AVOCADO. Zwrot 1/2 abonamentu w Plusie i obniżenie rachunku za płatność kartą całkiem fajna sprawa...
 
Do góry Bottom