>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc w wyborze drugiego buka

P 0

petert

Użytkownik
Witam.
Zabawę z bukmacherką zacząłem jakiś rok temu na Betclicu i wbrew mieszanym opinią przekonałem się że jest to dosyć solidna firma (brak problemów z wypłatami, prawidłowo rozliczane wszystkie zakłady itd.)
Ostatnio zacząłem się trochę szerzej tym interesować i chciałbym spróbować gry na innym buku. Głównym powodem który mnie do tego skłania jest trochę słaba oferta live porównaniu z innymi bukami.
Czytałem na tym forum opisy i informacje wszystkich buków i nadal nie mogę się zdecydować którego wybrać.
Głównie zależy mi na tym żeby buk był typowym pewniakiem tzn. mam na myśli brak problemów z wypłatami żeby nie robili kłopotów z weryfikacją konta typu nierywaźne zdjęcie dowodu itp. Przede wszystkim ważna jest również dla mnie oferta live.
Zastanawiałem się poważnie nad Bet365. Może powinienem wybrać innego buka?
PS. Nie zależy mi na bonusie startowym ponieważ gram swoimi metodami i raczej nie będę bawił się w obroty na kursach powyżej 1.5 czy 1.7 ze względu na ryzyko.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam.
Zabawę z bukmacherką zacząłem jakiś rok temu na Betclicu i wbrew mieszanym opinią przekonałem się że jest to dosyć solidna firma (brak problemów z wypłatami, prawidłowo rozliczane wszystkie zakłady itd.)
Ostatnio zacząłem się trochę szerzej tym interesować i chciałbym spróbować gry na innym buku. Głównym powodem który mnie do tego skłania jest trochę słaba oferta live porównaniu z innymi bukami.
Czytałem na tym forum opisy i informacje wszystkich buków i nadal nie mogę się zdecydować którego wybrać.
Głównie zależy mi na tym żeby buk był typowym pewniakiem tzn. mam na myśli brak problemów z wypłatami żeby nie robili kłopotów z weryfikacją konta typu nierywaźne zdjęcie dowodu itp. Przede wszystkim ważna jest również dla mnie oferta live.
Zastanawiałem się poważnie nad Bet365. Może powinienem wybrać innego buka?
PS. Nie zależy mi na bonusie startowym ponieważ gram swoimi metodami i raczej nie będę bawił się w obroty na kursach powyżej 1.5 czy 1.7 ze względu na ryzyko.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
BET365 ok tylko wypłata od bodajze 500zł min
Ja bym ci polecał jeden z dwóch
Betsafe chociaż tutaj live jest baaardzo ograniczone
Tobet
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Jeżeli chodzi o live to faktycznie Bet365 bije wszystkie inne firmy na głowę. Wpłata jak i wypłata poprzez Skrilla jak napisał wyżej kolega to zaledwie 25 zł, więc nie jest źle. Weryfikacja przebiega bez większych problemów. Ja tak jeszcze żadnej negatywnej przygodny z nimi nie miałem, chociaż zdarzają się sporadyczne kwiatki typu zmiany kursu po zagraniu (bywały takie przypadki na forum, ale to naprawdę rzadkie sytuacje). Unibet jako tako też ma rozwinięty live. Jeżeli przy wyborze kierujesz się ofertą &quot;na żywo&quot; to mimo wszystko poleciłbym Bet365. Od siebie dodam inną firmę, która może w jakimś stopniu Cię zaciekawi, a której raczej nikt tutaj nie wymieni. Chodzi mi o Panbet. Weryfikacja błyskawiczna, wpłaty i wypłaty już od 6 euro, przy czym wypłaty znajdują się na koncie w dosłownie 5 minut, a nawet i szybciej. Kursy wysokie, dużo wyższe od większości firm, a i oferta live na pewno lepsza od tej z Betclica. Zero problemów dotychczas ; )
 
Do góry Bottom