>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc z Betsyfem....

R 14

rizla

Użytkownik
Witam, szukam pomocy jak rozwiazac problem z BETSYFFFFFFFFFFFFFFEM czyli Betsafe. Poprosili mnie oni oweryfikacje konta musialem przeslac bank stetment, kopie paszportu i zdjecie przodu karty... wtf? pomyslalem.. robilem wyplate. Po czym wyslalem im wszystko zlecilem 2 raz wyplate ( wczesniejsza mi anulowali) po czym dostaje meila ze wszystko dobrze potrzebujemy jeszcze tylko zdjecie z ponskim podpisem z tylu karty kredytowej i z bank statment pokazujacy przelew na betsya... no ***** i anulowali znowu... co za do dupy bukmacher wyplacam pieniazki jak sie ile da i ODRADZAM!! jak mam im wyslac zdjecie z podpisem jak karty uzywalem duzo razu i niestety karta jest tak zuzyta przez 3 lata ze jest poprostu wytarta ta rubryczka... jak to rozegrac jak myslicie!? napisalem do suuportu czekam na odpowiedz, ale kur.. wyraznie w pierwszym meilu bylo ze byl paszport potrzebny, statment, i zdjecie karty, wiec na hu* teraz chca jeszcze ten durny podpis z tylu?!?:?????⛔
 
R 14

rizla

Użytkownik
a ja sam do nich dzwonilem na obydwa numery oczywiscie nikt nieodbiera, jutro ide rano do roboty ale wszystkie dane spisalem i bede dzwonil, bo mnie zdenerwowali wyjebkowicze z malty...
 
R 14

rizla

Użytkownik
DOstalem odpowiedz :
Uprzejmie informuję że bez danego dokumentu, Dział Płatności nie będzie mógł zrealizować Pana wypłaty.
Abyśmy mogli zrealizować transakcję wypłaty z pana konta, poprosimy o nadesłanie kopii rewersu Pana karty, a także wyciąg z konta karty z widoczna wpłatą na Betsafe.
Jak tylko otrzymamy wymagane dokumenty,będziemy mogli zrealizować tą wypłatę.
Dziękujemy za zrozumienie naszych procedur bezpieczenstwa.
Pozniej rozmawialem z konsultantka i powiedziala zebym poprawil podpis na karcie poprawilem i wyslalem.. i dostalem :

Dziękujęmy za przesłany dokument, przekazaliśmy go już do Działu Bezpieczenstwa celem weryfikacji. Prosimy zayważyć, że niezbędne jest przesłanie wyciągu bankowego ukazującego wpłatę na konto Betsafe.
 
Do góry Bottom