>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

POMOCY rozmnażanie pieniędży?

Status
Zamknięty.
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
Nie dawno zaczelem grac u buka bet365 i stawialem wasze typy i z roznych stron i z tego forum jakie na codzien podajecie ale mam takiego pecha ze jak postawie 3 mescze wybrane z waszych typow to zawsze przynajmniej jeden nie wchodzi dwa razy mi tak zdazylo sie po od piatku gram a pojedyncze trafiam czesciej depozyt moj byl 10zl bo jestem biednym graczem teraz jest okolo 4zl raz postawilem 3zl ale shalke 04 nie weszlo i tak zaczelem przegrywac a niechcem znow wplacac na buka kase zeby znow stracic pomozscie mi ta kase powiekszyc te 4zl moze jakies linki do dobrych darmowych typerow macie albo macie inny pomysł??
na koniec dodam ze tylko dwa razy wygralem ale okolo 2zl cos w kuponach single w sobote bardziej znam sie na hokeju ale jego jest troche za malo i pilce noznej ale hokej mi bardziej wchodzi na innych sportach malo znam sie i druzynach wiec stawiam mowiac w ciemno z waszych typow ????
ps. sory ze bez polskich liter pisze ale szybciej ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To jaki widzisz problem wybierasz złe typy twoja sprawa przecież nikt ci tutaj nie zapewni &#39;&#39;bierz moje typy wygrasz&#39;&#39;
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
A ja chceM żebyś pisał poprawnie po polsku. Poczytaj o systemach, jeśli nie chce Ci się czekać i nie chcesz zamrażać swoich 4 zł to zacznij może sam analizować. Prawda jest taka że musisz &quot;swoje&quot; przegrać żeby zacząć wygrywać. Nauczysz sie cierpliwości, przyjmiesz jakieś zasady i wtedy byc może pokażą sie jakies profity.
Do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom