>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomyłka na stronie - co dalej?

yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Kolejny problem z tym bukiem. Zacznę od tego, że nie śledzę terminarzu rosyjskiej ligi hokeja, więc to po części moja wina. Zakład postawiłem dla rozrywki, co nie zmienia faktu, że nie gram na żetony. Znalazłem dzisiaj dwa spotkania, w których udział bierze jedna i ta sama (wg sts) drużyna.

Uznałem, że to możliwe, a zespół będzie musiał odpuścić sobie jeden z meczy, wysyłając ławkę rezerwową. Postawiłem na Spartak, a teraz okazuje się, że nie gra on z Barys Astana, a z AK Bars Kazań, co sprawia, że mój zakład traci sens.
Nie wiem, co dalej. Mam się ubiegać o jakąś reklamację, czy typ będzie unieważniony, a ja dostanę pieniądze za pozostałe mecze na kuponie? W każdym razie i bez tego meczu byłoby to kilkadziesiąt złotych, więc szkoda, przez niedokładność administracji wyrzucić te pieniądze.
Może ktoś miał podobny przypadek i podpowie, co robić. Z góry, dzięki
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Poczekam, poczekam. Napisałem wczoraj do nich maila. Nie dostałem odpowiedzi, ale poprawili informację na stronie. Mam nadzieję, że Spartak i tak im skopie dupę. W przeciwnym razie nic z tego nie dostanę. To byłoby zbyt czasochłonne, żeby rozliczyć zakłady na ten mecz postawione przed poprawką po kursie 1.0, skoro krótka odpowiedź na maila jest taka trudna.
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Rzeczywiście, zapomniałem o takiej opcji. Może dlatego, że nie miałem tam konta. Dzięki za pomoc
EDIT: WOW. Odpisali! Można zamknąć
 
Do góry Bottom